Dom Pomocy Społecznej w Bejscach - Bejsce

Adres: Bejsce 230, 28-512 Bejsce, Polska.
Telefon: 413511003.
Strona internetowa: dpsbejsce.pl.
Specjalności: Centrum opieki społecznej, Dom opieki.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Dom Pomocy Społecznej w Bejscach

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach - pomoc i opieka zespołu profesjonalistów

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach jest miejscem, w którym można znaleźć pomoc i opiekę dla osób w różnych sytuacjach życiowych. Znajduje się on w Bejscach przy adresie Bejsce 230, 28-512 Bejsce, Polska. Można je skontaktować telefonicznie pod numerem 413511003. Strona internetowa dpsbejsce.pl dostarcza dodatkowych informacji na temat oferty i usług Domu.

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach oferuje dwie specjalności: Centrum opieki społecznej oraz Dom opieki. W Centrum opieki społecznej zespół profesjonalistów zapewnia pomoc w różnych sytuacjach życiowych, takich jak trudności w codziennym funkcjonowaniu, problemy zdrowotne lub izolacja społeczna. Dom opieki jest miejscem, w którym starsze osoby mogą znaleźć opiekę i wsparcie w dziennym życiu.

Jedną z ważnych cech Domu Pomocy Społecznej w Bejscach jest dostępność parkingów i wejść dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dzięki temu każdy może odwiedzać i korzystać z usług Domu bez trudności.

Na stronie Google My Business Dom Pomocy Społecznej w Bejscach ma 6 opublikowanych recenzji. Średnia ocena wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i satysfakcji klientów.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz znaleźć pomoc i opiekę dla siebie lub bliskich, Dom Pomocy Społecznej w Bejscach jest dobrym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej dpsbejsce.pl, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty i usług. Nie wahaj się też skontaktować z nimi telefonicznie, aby uzyskać indywidualne porady i informacje.

Recenzje dla Dom Pomocy Społecznej w Bejscach

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach - Bejsce
Wojciech Kałamarz
3/5

bardzo imponujący budynek, położony pięknie, otoczony parkiem. Do oglądnięcia raczej tylko chyba z zewnątrz, a i to pod bacznym spojrzeniem licznych pensjonariuszy Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy tu mieszkają.....

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach - Bejsce
Artur Pluta
3/5

Bardzo ciekawa architektura. Ten dom wygląda jak mały Belweder. Podobno projektował to ten sam człowiek.

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach - Bejsce
Teresa Janocha
5/5

Pałac w Bejscach dla tych co interesują się architekturą z cała pewnością od razu wyda się znajomym i powiążą go ze znanym stylem klasycystycznym.Zaprojektował go w roku 1802 Jakub Kubicki dla Marcina Badeniego. Pałac usytuowany jest na opadającym ku południowi zboczu, frontem zwrócony ku północy. Jest budynkiem piętrowym, całkowicie podpiwniczonym. Jego nakryte sklepieniami piwnice, skutkiem różnicy poziomów terenu, od strony ogrodu sprawiają wrażenie dodatkowej, trzeciej kondygnacji.
Jakub Kubicki (ur. 1758 w Warszawie – zmarł 1833 w Wilkowie)
Znakomity architekt i inżynier fortyfikator, jedna z najwybitniejszych postaci Polski końca XVIII i początku XIX wieku, człowiek niezwykle pracowity i aktywny na wielu polach. Jego budynki mają cechy czystego, XVIII-wiecznego klasycyzmu i późniejszego stylu empire. Wiele z nich zachowało się do dziś. Kubicki pochodził z warszawskiej rodziny mieszczańskiej. Za swe wybitne zasługi w1790 roku został nobilitowany, otrzymując herb Kolumna Skrzydlasta. Ukończył kolegium jezuickie, a następnie praktykował u znakomitych architektów - Szymona B. Zuga i Domenico Merliniego. Jako stypendysta fundacji Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1783 roku wyjechał do Włoch, gdzie przez trzy lata doskonalił swą wiedzę. Po powrocie do kraju pracował jako architekt, piastując coraz wyższe godności i angażując się w sprawy państwa.

Kubicki stworzył charakterystyczny typ polskiego dworu-pałacu, wznosząc lub przebudowując reprezentacyjne siedziby arystokracji: pałac Badenich w Bejscach (1802), pałac Ostrowskich w Młochowie (1806), pałac Morstinów w Pławowicach (1805) oraz pałace w Białaczowie, Igołomii, Helenowie, Nadzowie, Radziejowicach, Sowińcu, Sterdyni i Witkowicach. Przebudował otoczenie Zamku Królewskiego w Warszawie (m.in. słynne Arkady Kubickiego, którym niedawno przywrócono blask po renowacji przeprowadzonej w latach 1995-2006), Łazienki Królewskie (Stajnia Kubickiego, Nowa Kordegarda) i Belweder. Dla Warszawy w zaprojektował też rogatki miejskie: Mokotowskie, Grochowskie, Marymonckie, Wolskie, Jerozolimskie, Golędzinowskie, Powązkowskie i Belwederskie. W Płocku wzniósł ratusz i rogatki miejskie. Budował również kościoły – m.in. w Nadarzynie (1805) i Pruszynie (1812). Jest autorem projektu świątyni Opatrzności Bożej, budowanej obecnie na Wilanowie.

Poza architekturą, miał też zasługi w innych dziedzinach - był wyróżniającym się oficerem, organizował produkcję uzbrojenia i brał udział w Powstaniu Kościuszkowskim, jako major artylerii. W 1806 roku został mianowany budowniczym rządowym, a wkrótce potem architektem generalnym. W 1818 awansował na stanowisko Intendenta Generalnego Budowli Korony, które to piastował do 1831 roku. W 1815 został przybranym członkiem Towarzystwa Królewskiego Przyjaciół Nauk w Warszawie. Należał też do loży masońskiej. Po przejściu na emeryturę osiadł w swoim majątku w Wilkowie, gdzie zmarł niedługo później.

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach - Bejsce
SJ T
5/5

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach - Bejsce
Łukasz Buksa
5/5

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach - Bejsce
Dariusz Jędros
4/5

Go up