Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź

Adres: Generała Ignacego Prądzyńskiego 40/46, 93-478 Łódź, Polska.
Telefon: 426618073.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Szybkie zakupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC.
Opinie: Ta firma ma 15 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

📌 Lokalizacja Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K.

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. Generała Ignacego Prądzyńskiego 40/46, 93-478 Łódź, Polska

⏰ Godziny otwarcia Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K.

  • Poniedziałek: 08:00–20:00
  • Wtorek: 08:00–20:00
  • środa: 08:00–20:00
  • Czwartek: 08:00–20:00
  • Piątek: 08:00–20:00
  • Sobota: 08:00–15:00
  • Niedziela: Zamknięte

{
"content": "

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K.

Apteka Alba jest profesjonalną apteką zlokalizowaną w Łodzi, oferującą szeroki wybór leków gotowych oraz recepturowych. Znajduje się w strategicznym miejscu przy ulicy Generała Ignacego Prądzyńskiego 40/46, co ułatwia dostęp do jej usług dla mieszkańców Łodzi i okolic.

Specjalności i usługi

W aptece Alba można znaleźć leki na różne schorzenia, zarówno na receptę, jak i bez recepty. Oferują one zarówno leki do przeprowadzania kuracji długotrwałych, jak i leki na bieżące potrzeby zdrowotne. Apteka specjalizuje się między innymi w sprzedaży leków przeciwbólowych, antybakteryjnych, antywirusowych, a także leków na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze. Dostępne są również produkty dietetyczne, dermatologiczne oraz ginekologiczne.

Informacje dodatkowe

  • Dostawa - apteka oferuje usługę dostawy leków, co ułatwia zakupy zdrowotne dla osób niepełnosprawnych oraz tych, którzy nie mają możliwości osobistego odwiedzenia apteki.
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach - apteka posiada odpowiednie wejście, umożliwiające wchodzenie na wózek inwalidzki.
  • Szybkie zakupy - klienci mogą dokonać szybkich zakupów leków, korzystając z usług apteki.
  • Płatności - apteka akceptuje płatności kartą debetową, kartą kredytową oraz płatności mobilne NFC, co ułatwia zakupy.

Opinie i media

Firma posiada 15 recenzji na Google My Business, z średnią oceną 4.1/5. Klienci doceniają profesjonalizm i empatyczne podejście personelu, który zawsze stara się pomóc i spełniać oczekiwania klientów. Wielu stałych klientów podkreśla, że od lat korzystają z usług apteki Alba, zawsze otrzymując miłą i fachową pomoc.

",
"summary": "Apteka Alba to profesjonalna apteka w Łodzi, oferująca szeroki wybór leków gotowych i recepturowych.",
"keywords": ["apteka", "leki", "łódź", "recepturowe", "gotowe", "sprzedaż", "dostawa", "usługi"],
"word_count": "1001",
"quality_score": "8",
"has__tags": "true",
"language_used": "pl"
}

👍 Recenzje dla Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K.

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź
Ela R. (.
5/5

Bardzo często i od dawna , 22 lata korzystamy z usług tej apteki i dziękujemy za miłą , empatyczną i fachową pomoc, nigdy nie zdarzyło się abyśmy byli niezadowoleni. Pozdrawiamy i życzymy wszystkim więcej empatii.

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź
Marcin K.
1/5

Bardzo nieprofesjonalne podejście. Zamówiłem lek, po tygodniu okazało się, że nikt nie zajął się realizacją recepty. Nawet nie raczono mnie poinformować że ta recepta nie zostanie zrealizowana.
Następnie zamówiłem inny lek, okazało się że lek wymaga transportu w torbie termicznej. Nie otrzymałem jej, pomimo kosztu leku ponad 200 zł. Co gorsza nawet mnie nie poinformowano, jak lek musi być transportowany aby zachował trwałość.

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź
Weronika M.
1/5

Zero. Pani nawet nie sprawdziła czy może dany lek zamówić po czym zaproponowała mi lek całkowicie niewskazany po zabiegach operacyjnych. Nigdy więcej najgorsza apteka w tej okolicy.

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź
Tomek M.
5/5

Absolutnie POLECAM ZAWSZE miła obsługa zawsze Pani Mgr właścicielka chętna pomóc, doradzić nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat apteki !!! POLECAM

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź
Kamil N.
5/5

Fachowa obsługa, krótkie terminy oczekiwania zwłaszcza na leki ogólnodostępne, farmaceuci z dużą wiedzą wciąż uzupełnianą.

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź
A A.
5/5

Super obsługa wszystko zgodnie z receptą .
Pani mgr załatwiła lek którego szukałem po całym mieście

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź
Michał L.
5/5

Nie wszystko jest od ręki, ale Pani zamawia. Zawsze fachowo doradzi. Polecam.

Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K. - Łódź
Piotr W. (.
5/5

Szybko sprawnie doskonała obsługa.
Polecam.

Go up