Apteka Alba. Warlubie - Warlubie

Adres: 18 Lutego 2, 86-160 Warlubie, Polska.
Telefon: 523326486.
Strona internetowa: aptekialba.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

Lokalizacja Apteka Alba. Warlubie

Apteka Alba. Warlubie to apteka zlokalizowana w Warlubiu, przy ulicy 18 Lutego 2, 86-160. Posiada numer telefonu: 523326486 oraz stronę internetową: aptekialba.pl. Specjalizuje się głównie w sprzedaży leków i produktów farmaceutycznych.

Jeśli szukasz apteki w okolicy Warlubia, Apteka Alba jest godną uwagi opcją. Dostępna jest zarówno możliwość zakupów stacjonarnych, jak i dostawa produktów. Co ważne, lokal zapewnia dostępność dla osób na wózkach, akceptuje karty debetowe i kredytowe, oferuje usługę płatności mobilnych NFC oraz obsługuje karty kredytowe.

Opinie o Apteka Alba. Warlubie są zróżnicowane. Firma zdobyła 5 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.4/5. Warto zawsze pamiętać, że opinie mogą być subiektywne i warto samemu sprawdzić ofertę i obsługę.

Jeśli potrzebujesz szybko i wygodnie zaopatrzyć się w leki lub inne produkty farmaceutyczne, Apteka Alba może być dobrym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz złożyć zamówienie online.

Recenzje dla Apteka Alba. Warlubie

Apteka Alba. Warlubie - Warlubie
Adam Black
1/5

Apteka ma przerwę od 12.30-13.30. o godzinie 12.24 chciałem wykupić lekarstwa dla 2 letniej córki z temperaturą 38,5 stopnia a tu zamknięte

Apteka Alba. Warlubie - Warlubie
Sebastian Sebastian
1/5

Nieprzyjemny obsługujący Pan, brak profesjonalizmu , apteka to nie jest na pewno miejsce dla niego .

Apteka Alba. Warlubie - Warlubie
Kate Kitzermann
1/5

Apteka która nie powinna być pod szyldem ALBA (ponieważ przynosi wstyd firmie).Bardzo nie przyjemna obsługa, Pan który tam pracuje to raczej z przymusu a klienci to intruzi . Życzę mieszkańcom tej gminy aby powstała konkurencja lub zmiana personelu apteki . NIE POLECAM!!

Apteka Alba. Warlubie - Warlubie
Maria Michałowska
5/5

Apteka Alba. Warlubie - Warlubie
Aga S
4/5

Go up