Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława

Adres: Żeromskiego 1C, 55-200 Oława, Polska.
Telefon: 713037055.
Strona internetowa: aptekaanna.olawa.pl.
Specjalności: Apteka, Apteka z drogerią, Apteka homeopatyczna.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC.
Opinie: Ta firma ma 29 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Apteka Anna - Leki recepturowe

Apteka Anna - Leki recepturowe to miejsce, które warto odwiedzić dla wszystkich poszukujących profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Zlokalizowana pod adresem Żeromskiego 1C, 55-200 Oława, Polska, apteka ta oferuje szeroki wybór leków recepturowych oraz innych produktów farmaceutycznych. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 713037055 lub odwiedzić stronę internetową aptekaanna.olawa.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Specjalnością Apteki Anny są: Apteka, Apteka z drogerią, Apteka homeopatyczna. To miejsce oferuje zakupy stacjonarne oraz dostawę, a także posiada wejście dostępne dla osób na wózkach. Klienci mogą dokonywać płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz korzystać z usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie o Aptece Annie są pozytywne, firma posiada aż 29 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.9/5. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór produktów dostępnych w aptece.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości usług farmaceutycznych, Apteka Anna - Leki recepturowe jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferuje szeroki wybór leków oraz produkty farmaceutyczne, a także zapewnia wygodne metody płatności. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz skorzystać z ich usług.

Recenzje dla Apteka Anna - Leki recepturowe

Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława
Coverage coverage
1/5

Apteka Anna = nie profesjonalizm, odmawiają wykonania recepty dla dziecka, za przyczyną podają okrojony skład, innym razem brak współczynnika do wykonania leku, występuje wyraźna nie chęć do pomocy ze strony pracowników, te same problemy występują ciągle na przestrzeni 8 miesięcy, muszę specjalnie jechać do innego miasta by zrealizować receptę dla dziecka, w innych aptekach które wykonują leki nie ma problemu, z realizacją recepty, apteka nie spełnia swojej misji. Sprawę zgłoszę do okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej ponieważ nie jest to sytuacja jednostkowa.

Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława
Maria K
3/5

Panie pracują tam za karę. Zero pomocy. Nie można się o nic spytać, bo jest się od razu ocenianym. Tylko stażystka się uśmiecha i stara

Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława
Bartłomiej Buczko
5/5

Zawsze mogę liczyć na dobre doradztwo, przemiła i fachowa obsługa. Ceny lekow , które kupuje tańsze niż w innych aptekach.

Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława
Krzysztof Zoławy
3/5

Kiedyś była to najlepsza apteka w mieście. Spory asortyment i miła obsługa. Od pewnego czasu coś się zmieniło na gorsze. Dużo leków nie mają, ceny wysokie.

Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława
sebastian merunowicz
1/5

Niestety z przykrością muszę stwierdzic ze obecnie
Panie w tej aptece pracuja za kare. Wieczne pretensje
Problem z podzieleniem recepty a komentarze ponizej wszystkiego.... szczegolnie dwie Panie sa "wyjatkowo uprzejme" szkoda ze kierownictwo tego nie widzi

Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława
Michał Humeniuk
5/5

Najlepsza apteka w Oławie. Zawsze mają wszystkie leki. Doradzą itd. Panie zawsze miłe i uśmiechnięte. Polecam.

Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława
Sebastian Specht
5/5

Bardzo dobra, fachowa i szybka obsługa. Stały klient od kilku dziesięciu lat.

Apteka Anna - Leki recepturowe - Oława
seba gor
5/5

Korzystam z usług tej apteki od lat i zawsze miła i profesjonalna obsługa, doradzą i pomogą. Czytając negatywne opinie o obsłudze nie do końca chce mi się wierzyć bo mi nigdy taka sytuacja się nie zdarzyła. Ja polecam w 100% tą aptekę.

Go up