Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki

Adres: Teofila Noniewicza 42a, 16-400 Suwałki, Polska.
Telefon: 875665142.
Strona internetowa: nowafarmacja.pl.
Specjalności: Apteka, Sklep zielarski.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 24 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Apteka Arkadia Nowa Farmacja

Apteka Arkadia Nowa Farmacja jest apteką i sklepem zielarskim zlokalizowanym pod adresem Teofila Noniewicza 42a, 16-400 Suwałki, Polska. Dostępne są zakupy stacjonarne oraz usługa dostawy, a wejście jest dostępne dla osób na wózkach. Apteka akceptuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, oferuje również usługę płatności mobilnych NFC.

Specjalizuje się w oferowaniu lekarstw oraz produktów zielarskich. Dodatkowo, Apteka Arkadia Nowa Farmacja oferuje szeroki wybór produktów zielarskich dla osób zainteresowanych naturalnymi metodami leczenia.

Na stronie internetowej nowafarmacja.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych produktów oraz usług. Można również skorzystać z możliwości zakupów online i dowiedzieć się o aktualnych promocjach i rabatach.

Ta firma ma 24 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór produktów oferowanych przez Aptekę Arkadia Nowa Farmacja.

Jeśli szukasz profesjonalnej apteki z bogatym asortymentem lekarstw i produktów zielarskich, Apteka Arkadia Nowa Farmacja to doskonały wybór. Skorzystaj z ich usług, odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie online.

Recenzje dla Apteka Arkadia Nowa Farmacja

Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki
E-commerce Dex Company
5/5

Raz w miesiącu od paru lat robię zakupy w tej aptece, obsługa jaką mnie tam spotyka jest na wysokim poziomie, zawsze uśmiechnięta, zawsze pomocna nigdy nie trafiłem na gorszy dzień, uśmiech Pani Ani zawsze jest szczery, mam 58 lat i chciałbym większość aptek miała taką załogę, dlatego daje 5 gwiazdek. Warto, polecam!

Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki
Miss Wrong
2/5

Pierwsza apteka w której Pani farmaceutka nie chciała mi sprzedać na sztuki Vicks Anti Grip bo jak twierdziła nie ma otwartego opakowania ?. Zapytałam zatem o gripex , odpowiedź że zostaną jej 2czy3 saszetki i że ich nie sprzeda. Myślałam że to apteka a nie hurtownia.. W innych aptekach jakoś nigdy nie było z tym problemu. Gwiazdka mniej również za brak drobnych do wydania całkowitej reszty.

Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki
Mefisto Nad Miastem
5/5

jestem klientką wszystkich trzech aptek Nowa Farmacja w Suwałkach, a ta w Arkadii jest największa, co sprawia też, że czuję się bardzo swobodnie. Pracownicy są na prawdę mili i cechują się ogromną wiedzą. wykazują duże zainteresowaniem pacjentem. Obsługa idzie super sprawnie. nie ma problemów z dostępnością leków, a wybór pozostałych produktów jest ogromny. bardzo lubię tu wracać, zwłaszcza ze względu na ceny! są chyba najlepsze w Suwałkach! polecam!

Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki
Piotr Paśniewski
5/5

Niesamowita obsługa, bardzo dobre ceny. Ciekawy układ apteki, gdzie dzięki części samoobsługowej z wieloma produktami można się zapoznać, samemu skompletować. A ostatnio zauważyłem bardzo ciekawy nowy dział zielnikowy. Szczerze polecam

Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki
Agata Jagłowska
2/5

Na dzien dzisiejszy apteke panstwo sobie zamnkeli o 18:50 i telefonow juz tez nie odbierali. A w srodku byli. Tak sie traktuje klientow?

Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki
Daria Szymańska
5/5

Przemiła obsługa o ogromnej wiedzy.
Ceny bardzo konkurencyjne.
Bardzo przyjemne i przestrzenne wnętrze apteki.
Polecam serdecznie!

Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki
Klaudia Stasiak-Romanowska
5/5

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Atrakcyjne ceny i bogaty asortyment. Z pewnością wrócę do tej apteki.

Apteka Arkadia Nowa Farmacja - Suwałki
Zosia Kurza
5/5

Przemila,profesjonalna obsluga.Bardzo pomocna kadra.Swietne zaopatrzenie i niskie ceny.Moja ulubiona apteka

Go up