Apteka Artfarm - Lesko

Adres: Stawowa 22, 38-600 Lesko, Polska.
Telefon: 134927255.
Strona internetowa: aptekaartfarm.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 19 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Apteka Artfarm

Apteka Artfarm to apteka zlokalizowana przy ulicy Stawowej 22, 38-600 Lesko, Polska. Posiada numer kontaktowy: 134927255 oraz stronę internetową: aptekaartfarm.pl. Specjalizuje się głównie w farmacji, oferując szeroki wybór leków i produktów zdrowotnych.

Jeśli chodzi o specjalności, Apteka Artfarm skupia się na zapewnieniu swoim klientom profesjonalnej opieki farmaceutycznej oraz szerokiej gamy produktów farmaceutycznych. Ponadto, apteka oferuje usługi dostawy leków oraz posiada parking dostępny dla osób na wózkach. Wejście do apteki również jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Inne ważne informacje to możliwość dokonywania zakupów stacjonarnie oraz akceptacja kart debetowych i kredytowych. Ponadto, Apteka Artfarm oferuje usługę płatności mobilnych NFC, co sprawia, że płatności są szybkie i wygodne dla klientów. Apteka również posiada 19 recenzji na Google My Business, z średnią oceną wynoszącą 3.5/5.

Dla osób poszukujących kompleksowej opieki farmaceutycznej, Apteka Artfarm jest doskonałym wyborem. Dzięki szerokiemu asortymentowi leków i produktów zdrowotnych, profesjonalnej obsłudze farmaceutycznej oraz udogodnieniom dla osób niepełnosprawnych, apteka ta spełnia wysokie standardy jakości i dbałości o potrzeby klientów.

Jeśli potrzebujesz pomocy farmaceutycznej, zakupu leków lub produktów zdrowotnych, zachęcamy do skontaktowania się z Apteką Artfarm poprzez ich stronę internetową. Profesjonalna obsługa oraz szeroki wybór produktów sprawią, że Twoje potrzeby zostaną zaspokojone w sposób kompleksowy i rzetelny.

Recenzje dla Apteka Artfarm

Apteka Artfarm - Lesko
Ka W
1/5

Nie polecam. Zapłaciłam karta płatniczą, po czym terminal odrzucił transakcje, to Pani przyniosła drugi terminal (problemy z siecią). Zapłaciłam i wyszłam. Po czym dostaje powiadomienie na telefon że dwukrotnie ściągniętą została kwota z różnych terminali. Wróciłam, aby wyjaśnić sytuację Pani Fermaceutka, powiedziała że to normalne i nie ma czym się przejmować i że zostanie kwota zwrócona na konto. Szkoda że po dwóch tygodniach nie została zwrócona. Ciekawe ile osób tak zapłaciło i nie m o tym pojęcia.

Apteka Artfarm - Lesko
Bartek Bielecki
1/5

Nie polecam tej apteki bo może się to dla kogoś źle skończyć....
Jak można pomylić maść na alergię z maścią do nosa....
Na całe szczęście nikomu nic się nie stało
A od sprzedawcy bo farmaceutą go nazwać nie można nie usłyszałem nawet słowa " przepraszam"
Lepiej omijać tą aptekę dla własnego dobra

Apteka Artfarm - Lesko
Anna Mizinska
1/5

Pomimo rezerwacji leku przez farmaceutkę lek nie został wydany przez inną panią farmaceutkę- ważność recepty upłynęła, ale przed wygaśnięciem terminu ustaliłam pózniejszy termin odbioru z powodu złamania nogi i niemożności dotarcia. Zostałam bez leku. Odradzam aptekę, niwiarygodna.

Apteka Artfarm - Lesko
Klaudia Kiełbiowska
1/5

W dniu dzisiejszym 20.08.2022 o godzinie 8:03 zostałam niemiło obsłużona przez panią w okularach, nigdy w życiu nie czułam się tak źle w żadnym sklepie jakby przestępstwem było kupowaniem leków ?
Wydaje mi się że takiego zachowania można się spodziewać po Pani z warzywniaka po całym dniu stania na słońcu a nie od Pani farmaceutki, zachowanie to szczyt żenady…. NIE POLECAM!
P.S sama pracuje jako sprzedawca i mimo nawet złego dnia nie zdarzyło mi się tak zachowywać

Apteka Artfarm - Lesko
Grzegorz C
4/5

Wszystko ok, ale czasem za szybko zamykają.

Apteka Artfarm - Lesko
Katarzyna Nobis
1/5

Apteka w dniu dzisiejszym tj. 28.06 została zamknięta 20 min przed czasem, pomimo tego, że personel siedział przy "drzwiach dla personelu" na fajce... Nie polecam.

Apteka Artfarm - Lesko
paulina kwitek
5/5

Serdecznie polecam, w szczególności Pana farmaceutę który, jak mało kto zna się na tym co wykonuje, jest w stanie w każdej sytuacji doradzić, a co najważniejsze, są to porady które zawsze się sprawdzają! Pełen podziw za wiedzę! Polecam

Apteka Artfarm - Lesko
Filip Ka
5/5

Bardzo miła, pomocna i profesjonalna obsługa, przystępne ceny. Zdecydowanie, godna polecenia apteka!

Go up