Apteka Bena-Cor - Korzenna

Adres: 33-322 Korzenna, Polska.
Telefon: 184406333.
Strona internetowa: mapa.targeo.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Apteka Bena-Cor

Apteka Bena-Cor jest apteką zlokalizowaną w miejscowości Korzenna, w Polsce. Posiada adres: 33-322 Korzenna, Polska, oraz numer telefonu kontaktowego: 184406333. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: mapa.targeo.pl.

Specjalizuje się w działalności aptecznej, oferując szeroki asortyment leków i produktów związanych z zdrowiem. Apteka Bena-Cor zapewnia zakupy stacjonarne oraz dostawę do klienta. Posiada również udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, takie jak dostępny parking i wejście dostępne dla osób na wózkach.

Warto zaznaczyć, że apteka akceptuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także oferuje usługę płatności mobilnych NFC. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając 7 recenzji na Google My Business. Średnia ocen wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i produktów oferowanych przez Aptekę Bena-Cor.

Dla osób poszukujących apteki z szerokim wyborem produktów, dogodną lokalizacją i profesjonalną obsługą, Apteka Bena-Cor jest doskonałym wyborem. Znajdując się w Korzennej, jest łatwo dostępna dla mieszkańców oraz osób przebywających w okolicy. Zalecamy skorzystanie z usług apteki poprzez odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się w razie potrzeby. Zespół Apteki Bena-Cor z chęcią pomoże i doradzi w kwestiach zdrowotnych.

Recenzje dla Apteka Bena-Cor

Apteka Bena-Cor - Korzenna
jeangab 11
1/5

Apteka ta wyskoczyła mi w aplikacji KtoMaLek jako jedna z niewielu mających lekarstwo z mojej recepty. Po wklepaniu recepty i peselu pani przy kasie stwierdziła, że leku mi nie sprzeda, bo ma go dla stałych klientów, bądź też dla ludzi z już rozpoczętą receptą. I o ile jestem w stanie zrozumieć pewien protekcjonizm względem "swojaków", to nie czaję tego, iż apteka ta bierze udział w programie "KtoMaLek" skoro i tak pewne lekarstwa ma dostępne tylko dla wybranych. Ja zmarnowałem przez to 15 minut na dojazd, 10 minut na stanie w kolejce i kolejne 15 na powrót. Skandal. Bardzo nie polecam.

Apteka Bena-Cor - Korzenna
Paulina Porębska
5/5

Najlepsza apteka....
Farmaceuci bardzo mili

Apteka Bena-Cor - Korzenna
Pustelnik
5/5

Super?

Apteka Bena-Cor - Korzenna
Jay Jay
5/5

Kompetentna obsługa

Apteka Bena-Cor - Korzenna
Sylwia Turska
5/5

Apteka Bena-Cor - Korzenna
Kinga Szlag Szlag
5/5

Apteka Bena-Cor - Korzenna
Ludwik Garbowski
5/5

Go up