Apteka całodobowa Różana - Przemyśl

Adres: św. Jana Nepomucena 13/2/3, 37-700 Przemyśl, Polska.
Telefon: 884282206.
Strona internetowa: apteka-rozana.eu.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Parking dostępny dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 45 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Apteka całodobowa Różana

Apteka całodobowa Różana to jedno z najpopularniejszych miejsc w Przemyślu dla osób poszukujących profesjonalnej obsługi farmaceutycznej o każdej porze dnia i nocy. Znajduje się pod adresem św. Jana Nepomucena 13/2/3, 37-700 Przemyśl, Polska. Można się skontaktować z nimi pod numerem telefonu 884282206 lub odwiedzić ich stronę internetową: apteka-rozana.eu.

Specjalizują się w dziedzinie farmacji, oferując swoim klientom szeroki wybór leków oraz profesjonalne doradztwo. Jedną z ich zalet jest zakupy stacjonarne, a także parking dostępny dla osób na wózkach. Klienci mogą dokonywać płatności za pomocą kart debetowych, kart kredytowych oraz usług płatności mobilnych NFC.

Ta firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 45 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Aptekę całodobową Różana.

Dla osób poszukujących zaufanej apteki, Apteka całodobowa Różana jest doskonałym wyborem. Zlokalizowana w dogodnej lokalizacji, oferuje szeroki wybór leków oraz profesjonalne doradztwo. Zapewnienie dostępu do płatności kartami oraz udogodnień dla osób na wózkach sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla wszystkich klientów.

Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi farmaceutycznej w Przemyślu, skontaktuj się z Apteką całodobową Różana przez ich stronę internetową. Nie wahaj się skorzystać z ich usług i skorzystaj z doświadczenia tej renomowanej apteki.

Recenzje dla Apteka całodobowa Różana

Apteka całodobowa Różana - Przemyśl
Arek Ł
2/5

Ceny leków to przegięcie. Lek za 60pln w necie kosztuje 33. Kupuję tylko kiedy muszę, dwie gwiazdki za calodobowość.

Apteka całodobowa Różana - Przemyśl
Zsolt Kórógyi
5/5

The staff is nice and they can speak English

Apteka całodobowa Różana - Przemyśl
M P
1/5

Proszę sobie porównać ceny w tej aptece do cen leków w internecie. Krople które kupuje w aptekach internetowych poniżej 20zł w tej aptece są za 43 zł. Rozumiem wyższe ceny ale nie ponad 100%.To samo jest z innymi lekami. Proszę sobie porównać ceny i przestać się dawać tak oszukiwać przez aptekę.

Apteka całodobowa Różana - Przemyśl
Grzegorz Kasprzyk
4/5

Ceny leków umiarkowane, denerwować może tylko czas oczekiwania w kolejce

Apteka całodobowa Różana - Przemyśl
Paweł Kazimir
5/5

Polecam aptekę, bardzo dobre ceny super wybór i dostępność lekarstw. Nie mógłbym oczywiście pominąć super obsługi, bardzo miłych i ślicznych Pań:)

Apteka całodobowa Różana - Przemyśl
Patrycja Rzepka
5/5

Bardzo dobrze zaopatrzona apteka z profesjonalną obsługą.

Apteka całodobowa Różana - Przemyśl
DaN DYFRUT
1/5

Nie polecam tej apteki nikomu jest tu bardzo drogo. Dzisiaj musiałem tam kupować leki i byłem w wielkim szoku. Zapytałem o lek który kosztuje u nich
55 zł a w innych aptekach 24-28 zł. Sprawdzajcie ceny.
Pozdrawiam .

Apteka całodobowa Różana - Przemyśl
Corvus Corax
5/5

We are doing humanitarian work and have gone through a lot of apotek in the city. But Rozana has become our favorite. A large selection and very helpful staff.

Go up