Apteka CENTRUM - Tymbark - Tymbark

Adres: Tymbark 215, 34-650 Tymbark, Polska.
Telefon: 183340130.
Strona internetowa: aptekacentrum.com.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Apteka CENTRUM - Tymbark

Apteka CENTRUM - Tymbark to miejsce, które oferuje szeroki wybór produktów farmaceutycznych oraz profesjonalne doradztwo. Znajduje się pod adresem: Tymbark 215, 34-650 Tymbark, Polska.

Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 183340130. Zachęcamy także do odwiedzenia ich strony internetowej: aptekacentrum.com.pl.

Apteka CENTRUM - Tymbark specjalizuje się w zakresie farmacji, zapewniając swoim klientom szeroki wybór leków oraz produktów zdrowotnych. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących fachowej pomocy farmaceutycznej.

Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach. To oznacza, że apteka jest przystosowana do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością, co jest dużym atutem.

Opinie na temat Apteki CENTRUM - Tymbark są zróżnicowane, firma posiada 4 recenzje na Google My Business. Średnia opinia wynosi 3/5, co wskazuje na zadowolenie większości klientów.

Jeśli szukasz profesjonalnej apteki z szerokim asortymentem, Apteka CENTRUM - Tymbark jest miejscem, które warto odwiedzić. Ich przyjazna obsługa oraz fachowe doradztwo sprawią, że zakupy farmaceutyczne staną się przyjemnością.

Zachęcamy do skontaktowania się z Apteką CENTRUM - Tymbark poprzez ich stronę internetową. Tam znajdziesz więcej informacji oraz możliwość skonsultowania swoich potrzeb z profesjonalnym farmaceutą. Nie wahaj się, sprawdź ich ofertę już teraz

Recenzje dla Apteka CENTRUM - Tymbark

Apteka CENTRUM - Tymbark - Tymbark
Izi
5/5

Niejednokrotnie robiłam zakupy w tej aptece i trzeba przyznać , że jest to najlepsza apteka w okolicy. Apteka jest dobrze zaopatrzona, ceny są konkurencyjne w porównaniu do innych aptek i przede wszystkim Farmaceuci tam pracujący są pomocni i sympatyczni. Kilka razy zdarzyło mi się dokonać zakupów w innych aptekach ze względu na fakt, że nie mieszkam w Tymbarku i choć w mojej miejscowości są aż dwie apteki często odsyłano mnie z kwitkiem bo "nie mamy możliwości zamówienia leku- nie ma na hurtowni", po czym jadę z chłopakiem do apteki Centrum i o dziwo choć Pani nie ma na stanie leku mówi, że zamówi. Dzwoni do jednej hurtowni -nie ma , to dzwoni do drugiej mówi że pilne i prosi chłopaka żeby przyjechać na następny dzień bo lek będzie w aptece). Dziękujemy za ludzkie podejście.

Apteka CENTRUM - Tymbark - Tymbark
gaga gaga
1/5

Obsługa straszna, brak słów Było to w czasie pandemi .Nie zostałam wpuszczoną do środka chociaż w aptece jest dosyć miejsca ,kazano mi czekać na dworze a był mróz ,uzasadniając że może być tylko jedna osoba .Kiedy weszłam nie podobała się moja maseczka że nie dobrze założona ,ogólnie brak szacunku i jakiejkolwiek empatii do człowieka.

Apteka CENTRUM - Tymbark - Tymbark
Wiktor Wiktorski
1/5

Strasznie śmierdzi

Apteka CENTRUM - Tymbark - Tymbark
Maciej Tokarz
5/5

Go up