Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój

Adres: Wojska Polskiego 3A, 57-340 Duszniki-Zdrój, Polska.
Telefon: 748660505.
Strona internetowa: mapa.targeo.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 34 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Apteka Dusznicka

Apteka Dusznicka to apteka znajdująca się pod adresem Wojska Polskiego 3A, 57-340 Duszniki-Zdrój, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 748660505. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej mapa.targeo.pl.

Specjalnością apteki jest oczywiście sprzedaż leków i produktów farmaceutycznych. Oprócz tego oferuje ona również zakupy stacjonarne oraz dostawę leków. Istnieje możliwość wejścia dla osób poruszających się na wózkach. Apteka akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz oferuje usługę płatności mobilnych NFC.

Ta firma ma 34 recenzje na Google My Business, a jej średnia opinia wynosi 3.4/5. To świadczy o pozytywnym odbiorze apteki przez klientów, choć warto zauważyć, że istnieją również pewne obszary, które mogą wymagać poprawy.

Apteka Dusznicka znajduje się w malowniczej miejscowości Duszniki-Zdrój, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących profesjonalnej opieki farmaceutycznej w urokliwym otoczeniu. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz szerokiemu zakresowi usług, apteka ta z pewnością zasługuje na uwagę osób zainteresowanych zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Jeśli szukasz godnego zaufania partnera do zaopatrywania się w leki i produkty farmaceutyczne, Apteka Dusznicka jest miejscem, które warto rozważyć. Skorzystaj z ich usług i skontaktuj się z nimi poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz korzystać z ich profesjonalnej obsługi.

Recenzje dla Apteka Dusznicka

Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój
J S
1/5

Prawie na pewno NAJDROŻSZA APTEKA w jakiej kupowałem.
Przebitka o ponad 100 % w jednym przypadku. A zwykły preparat na zgagę, którzy można kupić przy kasie w spożywczaku, droższy o ponad 60 %.
WSTYD tak strzyc ludzi z pieniędzy !

Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój
Joanna Siwek
1/5

Nie polecam. Pani sprzedała mi krople do ucha, mówiąc, że są z antybiotykiem. Po przeczytaniu w domu opisu kropli okazało się, że to zwykle krople z gliceryna i lidokaina. Oszusci

Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój
Janusz k
1/5

Najgorsze, że kupując, nie znasz ceny. Dopiero potem okazuje się, że przepłacasz 45% do średniej ceny produktu na rynku. Niestety chyba uważają, ze kuracjusze mogą zapłacić więcej.

Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój
Piotr Wiśniewski
1/5

Oszukują klientów. Odmawiają sprzedaży towarów, nie mając stosownej podstawy prawnej, oraz co za tym idzie - odmawiając podanie tejże podstawy. Bardzo niekulturalna obsługa. Omijać szerokim łukiem radzę. Polecam aptekę św. Piotra i Pawła, zamiast tej.

Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój
Tomasz Nowakowski
1/5

Cena podstawowego leku na alergie droższa o 70% niż w aptekach w mieście wojewódzkim.

Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój
Zbych Kaminski
5/5

W centrum, jest parking, dobre zaopatrzenie

Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój
Henryk Weran
1/5

Kupiłem elektroniczny termometr,który chciałem wymienić ale zgodnie z
Obowiazujacym Regulaminem mogę Go tylko zawrócić do reklamacji ,aby wymienic lub otrzymac zwrot gotówki nie ma mowy.Po uznaniu reklamacji zwrot gotówki pocztą po ok.3 tygodniach..Proszę Państwa reklamacja dokonywana jest i tak przez Aptekę to o co chodzi!?!-wnioski pozostawiam Panstwu.

Apteka Dusznicka - Duszniki-Zdrój
Agnieszka XD
4/5

Sympatyczna i pomocna obsługa, spory wybór leków i suplementów, a nawet jak czegoś nie ma to zaraz zamawiają i jest na drugi dzień.

Minus za słabe oświetlenie wnętrza, które daje dosyć ponury efekt.

Go up