Apteka Farmacja24 - Świecie

Adres: 2, 86-100, Jana III Sobieskiego 2, 86-105 Świecie, Polska.
Telefon: 523402776.
Strona internetowa: mapa.targeo.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

Lokalizacja Apteka Farmacja24

Apteka Farmacja24 to apteka zlokalizowana pod adresem: 2, 86-100, Jana III Sobieskiego 2, 86-105 Świecie, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 523402776. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: mapa.targeo.pl.

Specjalizują się w świadczeniu usług aptecznych. Warto zaznaczyć, że Apteka Farmacja24 oferuje zakupy stacjonarne, dostawę, a także ma wejście dostępne dla osób na wózkach. Klienci mogą korzystać z kart debetowych, kart kredytowych oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Apteki Farmacja24 są różnorodne. Firma posiada 16 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.3/5.

Jeśli ktoś poszukuje apteki w Świeciu, Apteka Farmacja24 może być dobrym wyborem. Dzięki swojemu szerokiemu zakresowi usług oraz dostępnym formom płatności, zapewnia wygodne i profesjonalne podejście do potrzeb klientów. Dla osób z ograniczoną mobilnością, istnienie dostępu dla osób na wózkach jest z pewnością atutem tej apteki.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej obsługi farmaceutycznej, zalecamy skontaktowanie się z Apteką Farmacja24 poprzez ich stronę internetową. Zapraszamy do korzystania z ich usług i doświadczenia wyjątkowej obsługi farmaceutycznej

Recenzje dla Apteka Farmacja24

Apteka Farmacja24 - Świecie
Karol Kaliszewski
1/5

Kolejna ściema z dyzurami. Jak dla mnie powinny byc kary za nie wywiązywanie sie z umowy.

Apteka Farmacja24 - Świecie
Izabela Adrych
1/5

Apteka powinna mieć dziś dyżur. Jako jedyna w mieście. Jade - ciemno, głucho. Żadnej informacji że nastąpiła jakaś zmiana. Ze mną czekają i szukają pomocy dwie inne osoby. Nic dodać nic ująć. Jak Wam się nie chce pracować w zawodach medycznych i pomagać w niedziele czy w nocy to można się w biedronce albo w lidlu zatrudnić. Tam też się sprzedaje. A niedziele i noce będą wolne!

Apteka Farmacja24 - Świecie
Patrycja Karaźniewicz
5/5

Zaszczepiłam się w tej aptece i bardzo polecam!
Pełen profesjonalizm, przy okazji zrealizowałam recepty i kupiłam witaminy o dobrym składzie. Na pewno będę odwiedzać

Apteka Farmacja24 - Świecie
Damian Majin
1/5

Ceny kosmos.. więc jak już to zamawiać na aptelino z odbiorem w tej aptece. Kiedys pracowal tam taki Pan co sie troche jakal szkoda ze juz go nie ma bo bym bardzo wporzadku, a teraz czasem trafisz na takiego starszego goscia co ma zaplon 90latka

Apteka Farmacja24 - Świecie
Beata Kes
1/5

W dniu swojego dyżuru 29.10. zamknieta

Apteka Farmacja24 - Świecie
Karolina Zakrzewska
5/5

Przez przypadek robiąc zakupy w Polo zaszłam do tej apteki kupić dużą dawkę witaminy C i tu.... bardzo pozytywne zaskoczenie! Apteka bardzo "przyjemna dla oka" z odpowiednim asortymentem. Pan który mnie obsługiwał, kompetentny, empatyczny, znający asortyment. Dodatkowo można się w tej aptece zaszczepić - same plusy. Na pewno wrócę,

Apteka Farmacja24 - Świecie
Mariusz Marcin
1/5

To jest totalna porażka , obsługa poniżej krytyki a ceny kosmos! Na sto procent już tam nie pojde. Tabletki w aptece pod orłem 22zł tu 32,90 masakra

Apteka Farmacja24 - Świecie
Dragenord22
1/5

Najdroższa "apteka" w Świeciu. Obsługa poniżej krytyki. Gdzie jest Pan Arek? Ten co teraz jest to prostak bez wiedzy.

Go up