Apteka Farmi - Głuszyca

Adres: Grunwaldzka 16, 58-340 Głuszyca, Polska.
Telefon: 748471515.
Strona internetowa: m.facebook.com.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Apteka Farmi

Apteka Farmi znajduje się pod adresem Grunwaldzka 16, 58-340 Głuszyca, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 748471515. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej: m.facebook.com.

Specjalnością Apteki Farmi jest oczywiście sprzedaż leków i produktów farmaceutycznych. Oferują również możliwość zakupów stacjonarnych oraz dostawę. Lokal ten jest przyjazny dla osób na wózkach, a płatności kartą kredytową nie stanowią problemu.

Inne ważne informacje to fakt, że Apteka Farmi ma 3 recenzje na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi imponujące 4.7/5. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz szeroki asortyment dostępnych produktów.

Dla wszystkich, którzy szukają sprawdzonej i rzetelnej apteki, Apteka Farmi jest doskonałym wyborem. Ich lokalizacja w Głuszycy sprawia, że są łatwo dostępni dla mieszkańców i turystów.

Jeśli potrzebujesz fachowej porady farmaceuty, dostaw medykamentów czy po prostu chcesz zrobić zakupy w przyjaznej atmosferze, Apteka Farmi to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie.

Rekomendacja końcowa: Zapraszamy do odwiedzenia strony Apteki Farmi i skorzystania z ich usług. Profesjonalizm, szeroki wybór produktów oraz przyjazna obsługa czekają na Ciebie

Recenzje dla Apteka Farmi

Apteka Farmi - Głuszyca
ineszka3
5/5

Wspaniała obsługa, Pani bardzo pomocna w sytuacji podbramkowej

Apteka Farmi - Głuszyca
Marco Manno
5/5

Miła obsługa 🙂

Apteka Farmi - Głuszyca
Jarosław Łukaszuk
4/5

Go up