Apteka im. dr W. Bawankiewicza - Zaklików

Adres: Plac Sienkiewicza 38, 37-470 Zaklików, Polska.
Telefon: 158738415.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Apteka im. dr W. Bawankiewicza

Apteka im. dr W. Bawankiewicza znajduje się na Placu Sienkiewicza 38 w Zaklikowie, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 158738415. Ta apteka specjalizuje się w świadczeniu usług farmaceutycznych.

Apteka im. dr W. Bawankiewicza oferuje szeroki zakres produktów farmaceutycznych i doradztwa farmaceutycznego. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie farmacji. Klienci mogą liczyć na zakupy stacjonarne, dostawę zamówień oraz możliwość płatności kartami kredytowymi.

Opinie na temat Apteki im. dr W. Bawankiewicza są zróżnicowane, firma posiada 1 recenzję na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3/5. Jest to miejsce godne uwagi dla osób poszukujących profesjonalnej apteki z szerokim asortymentem i dostępną dostawą.

Dla każdej osoby poszukującej profesjonalnej apteki z szerokim asortymentem i możliwością dostawy, Apteka im. dr W. Bawankiewicza jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby skorzystać z oferty apteki i uzyskać niezbędną pomoc farmaceutyczną.

Recenzje dla Apteka im. dr W. Bawankiewicza

Apteka im. dr W. Bawankiewicza - Zaklików
Ryszard Szczekocki
3/5

Najstarsza apteka w Zaklikowie kilkadziesiąt lat w tym samym miejscu.

Go up