Apteka Krokus - Szklarska Poręba

Adres: Jedności Narodowej 7, 58-580 Szklarska Poręba, Polska.
Telefon: 757172231.
Strona internetowa: aptekazabobrze.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 86 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Apteka Krokus

Apteka Krokus to apteka zlokalizowana przy Jedności Narodowej 7, 58-580 Szklarska Poręba, Polska. Jest to miejsce, które oferuje szeroki zakres produktów farmaceutycznych i medycznych dla swoich klientów. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 757172231 lub odwiedzić ich stronę internetową aptekazabobrze.pl.

Apteka Krokus specjalizuje się w świadczeniu usług aptecznych, zapewniając swoim klientom profesjonalną obsługę i szeroki wybór lekarstw oraz produktów związanych z zdrowiem. Dostępne są zakupy stacjonarne oraz możliwość dostawy, co sprawia, że usługi apteki są łatwo dostępne dla każdego. Ponadto, wejście do apteki jest dostępne dla osób na wózkach, a także zapewniony jest parking dla nich. Akceptowane są różne formy płatności, takie jak karty debetowe, karty kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Apteka Krokus cieszy się dobrą reputacją, o czym świadczy 86 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.1/5, co dowodzi wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowolenia klientów.

Dla osób poszukujących kompleksowej opieki farmaceutycznej oraz szerokiego wyboru produktów zdrowotnych, Apteka Krokus jest miejscem godnym polecenia. Znajdziesz tutaj nie tylko potrzebne lekarstwa, ale także fachową pomoc farmaceutów oraz wygodne opcje zakupów i płatności. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi już teraz poprzez ich stronę internetową i ciesz się profesjonalną obsługą oraz szerokim asortymentem dostępnych produktów.

Recenzje dla Apteka Krokus

Apteka Krokus - Szklarska Poręba
Dawid Zieliński
5/5

Bardzo pomocna i przemiła obsługa. Pani widząc, że stoję przed apteką wpuściła mnie przed czasem i fachowo pomogła mi z doborem leków. Pełen profesjonalizm. Dawid Kołobrzeg

Apteka Krokus - Szklarska Poręba
Maras Kobas
1/5

30.01.2020r o godzinie 10 rano kupiłem syrop na kaszel dla dzieci prosiłem o coś dobrego bo dzieci pierwszy raz w górach a co dostałem syrop przeterminowany o 15 miesięcy i na dodatek dawałem go dzieciakom. Tak moja wina bo nie sprawdziłem ale jak może Pani mgr farmaceutka dać lek przeterminowany o tyle? Gdzie to zgłosić? I czy nic się nie stanie moim dzieciom?

Apteka Krokus - Szklarska Poręba
Paula J.
1/5

Dramatycznie drogo. Leki, które normalnie kupuje po 20zł tutaj były za ponad 40. Za dwie rzeczy rachunek na ponad 70zł... Niestety to się nie zmieni, bo apteka otwarta 7 dni w tygodniu, w centrum, w bardzo turystycznym miejscu, więc trzeba zdzierać ile wlezie.

Apteka Krokus - Szklarska Poręba
Dan Z
5/5

Zakup leków na receptę bez najmniejszych problemów. Z tego co widziałem stojąc w niewielkiej kolejce większość klientów odchodziła zadowolona, a panie farmaceutki starały się dobrać najlepsze rozwiązanie do prezentowanych potrzeb. Czyli nie jest źle. Niemiłej bądź opryskliwej obsługi nie zauważyłem (tu odnoszę się do innych komentarzy).

Apteka Krokus - Szklarska Poręba
Dagmara Lewandowska
1/5

Najgorsza apteka w mieście, właścicielka z brudnaj ręki podaje mi maskę i każe ją założyć.
Mówiąc tej osobie że mam astmę i nie noszę tych szmat odpowiedziała mi że nie sprzeda mi leków na astmę.
Zasłania się tekstem już dość ludzi umarło.
Tylko szkoda że ta niby farmaceutka nie ma pojęcia albo udaje że nie wie na co ludzie umierają.
Jednym słowem mówiąc żenada. Nie polecam tej apteki

Apteka Krokus - Szklarska Poręba
Marek Spychała
5/5

Polecam tą aptekę ze względu na bardzo miłą, fachową i serdeczną prace, które wykonują bardzo miłe panie. Zamówiłem lek na nadciśnienie ( ponieważ nie było go na miejscu ) . Na następny dzień udaje się po odbiór a pani mgr. mówi do mnie ze niestety lek przyszedł o 100% droższy jak normalnie i jeżeli mogę poczekać to odeślą do hurtowni zamawiając w innym miejscu za normalną cenę . Brawo i jeszcze raz brawo , dziękuje.

Apteka Krokus - Szklarska Poręba
Alijana
4/5

Plus za otwarta aptekę w niedzielę . W porównaniu do innych aptek za drogo na leki z receptą płatną 100 procent . ?Tylko tyle.

Apteka Krokus - Szklarska Poręba
Dawid W.
1/5

Zdzierstwo. Dwie witaminy, które wszędzie kosztują 60 w tle aptece były za 108zl.
Wasze prawo tak sprzedawać, nasze prawo komentować.

Go up