Apteka Multifarma - Wiązowna

Adres: Lubelska 57b, 05-462 Wiązowna, Polska.
Telefon: 227890763.
Strona internetowa: multifarma.com.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa tego samego dnia, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 39 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Apteka Multifarma

Jeśli szukasz apteki, która oferuje szeroki zakres usług farmaceutycznych, to Apteka Multifarma może być idealnym wyborem dla Ciebie. Znajduje się pod adresem Lubelska 57b, 05-462 Wiązowna, Polska i działa pod numerem telefonu 227890763.

Specjalnością tej apteki jest głównie sprzedaż różnego rodzaju lekarstw i produktów farmaceutycznych. Możesz odwiedzić ich stronę internetową: multifarma.com.pl, aby uzyskać więcej informacji o oferowanych produktach oraz usługach.

Warto zauważyć, że Apteka Multifarma prezentuje się jako firma należąca do kobiety. Oferuje również możliwość odbioru w sklepie, zakupów stacjonarnych oraz dostawę tego samego dnia. Miejsca dla osób na wózkach są dostępne, a wejście jest przystosowane dla osób na wózkach. Akceptowane są karty debetowe, karty kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie o Apteka Multifarma są zróżnicowane, firma posiada 39 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.8/5. Dla wielu osób może to być ważna informacja przy wyborze apteki.

W związku z powyższym, jeśli potrzebujesz szybkiego dostępu do lekarstw i produktów farmaceutycznych, warto rozważyć kontakt z Apteką Multifarma. Możesz odwiedzić ich stronę internetową, aby zapoznać się z pełną ofertą oraz skorzystać z wygodnych usług dostawy lub odbioru w sklepie.

Recenzje dla Apteka Multifarma

Apteka Multifarma - Wiązowna
Barbara W
1/5

Straszne doświadczenie, oczywiście z panem który pojawia się w wielu innych komentarzach. Taki człowiek nie powinien pracować z innymi ludźmi. Po lek zarezerwowany telefonicznie jechałam po odbiór 100km a pan zrobił że mnie wariatkę, że nie było rezerwacji, nawet nie miał odwagi przyznać, że lek sprzedali komuś innemu lub coś pomylili.

Apteka Multifarma - Wiązowna
Antek Smyk
1/5

Ten starszy Pan który tam pracuje, obrzydliwy. Chamstwo i prostactwo to jego domena. Podobno drogo, ale nie porównywałem większej ilości produktów. Kupuję w tej aptece tylko jak muszę, a na samą myśl, że znowu będę musiał oglądać tego człowieka jest mi niedobrze…

Apteka Multifarma - Wiązowna
Adrian Kiljański
1/5

Żałuję że nie sprawdziłem opinii, bardzo bardzo droga apteka, za leki bez recepty gdzie cena oscyluje w okolicach 30 zł tutaj zapłaciłem ponad 50 zł. Mały ruch odbijają sobie większą marżą. Jedna gwiazda za brak kolejki.

Apteka Multifarma - Wiązowna
Iwona Naja
1/5

Omijać szerokim łukiem. Widzę już po innych komentarzach że pan farmaceuta nie wzbudza zaufania, ale to czego byłam świadkiem jakiś czas temu czekając w w kolejce przechodzi ludzkie pojęcie. Młoda dziewczyna przede mną wykupywała receptę na lek na depresje i pan zaczął wypowiadać na całą aptekę swoje komentarze. Nie dość że były niepotrzebne, to jeszcze kompletnie nieprawdziwe, bo sugerował między innymi że dziewczyna jest leniwa albo że próbuje uzyskać środki do odurzania się (wykupowana substancja była sertalina, lek który brał przez jakiś czas mój syn i naprawdę nie wiem jak można by się nim odurzyć). Bardzo współczuje dziewczynie takiego przeżycia i mieszkańcom wiązowny takiego gbura w aptece

Apteka Multifarma - Wiązowna
Krzysztof Kołak
1/5

Bardzo miła obsługa w szczególności p Basia

Apteka Multifarma - Wiązowna
Katarzynaprzybo P
1/5

Pan w aptece na prośbe o lek na zapalenie ucha sprzedał płyn do czyszczenia uszu! Po prośbie o wymiane na coś na zapalenie odpowiedział że to nie sklep spożywczy! To się nazywa bezczelne wyłudzanie pieniędzy! Nikt w aptece nie otwiera leku żeby czytać ulotke!

Apteka Multifarma - Wiązowna
XIII
1/5

20-100% drożej niż w aptekach warszawskich. Skąd takie ceny?
Takim najemcom lokalu gmina powinna podziękować i wręczyć wypowiedzenie najmu.

Apteka Multifarma - Wiązowna
Katarzyna Czarkowska
1/5

Ta apteka to ostateczność. To, że ceny wysokie i asortyment ubogi to jedno, ale pan obsługujący wiecznie gburowaty i opryskliwy. Można pomyśleć, że nie jego dzień, ale ileż można?
Telefon wykonany do apteki przekonał mnie, że to nie o "jego dzień" chodzi- on po prostu taki jest. Najpierw usłyszałam w słuchawce "czekać!" (bez choćby zwykłego "dzień dobry"), a następnie czekałam. I czekałam sobie tak 7 min, aż najprawdopodobniej o mnie zapomniano. Słyszałam obsługiwanych klientów, w tym nazwisko i leki, które jeden z nich kupuje (brawa za RODO), słyszałam też dowcipkujący personel i pogaduchy o "zdejmowaniu gaci" i "nogach, jak kaczuszki". Wtedy pan gbur okazał się być bardzo wesoły i dokazujący. Niestety, rozmowy z personelem i zamówienia leków się nie doczekałam, bo wszedł kolejny klient, więc się rozłączyłam....

Go up