Apteka Nowa Dobra - Andrychów

Adres: Starowiejska 3, 34-120 Andrychów, Polska.
Telefon: 338752710.
Strona internetowa: mapa.targeo.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 24 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Apteka Nowa Dobra

Apteka Nowa Dobra to apteka znajdująca się pod adresem: Starowiejska 3, 34-120 Andrychów, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu: 338752710. Więcej informacji na temat apteki można znaleźć na stronie internetowej: mapa.targeo.pl.

Specjalizuje się w świadczeniu usług aptecznych. Apteka Nowa Dobra oferuje zakupy stacjonarne oraz dostawę leków. Co ważne, wejście do apteki jest dostępne dla osób na wózkach. Możliwa jest płatność kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Apteki Nowa Dobra są zróżnicowane. Firma ma 24 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.8/5. Każda opinia jest cenna, ponieważ pomaga potencjalnym klientom w podjęciu decyzji.

Dla osób poszukujących apteki w okolicy Andrychowa, Apteka Nowa Dobra może być dobrym wyborem ze względu na szeroki zakres usług oraz dogodną lokalizację. Znajduje się w centrum miasta, co ułatwia dostępność dla mieszkańców oraz turystów.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy farmaceuty, warto skontaktować się z Apteką Nowa Dobra poprzez ich stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej apteki, gdzie znajdziesz więcej informacji oraz będziesz mógł skonsultować swoje potrzeby zdrowotne z profesjonalistami.

Recenzje dla Apteka Nowa Dobra

Apteka Nowa Dobra - Andrychów
Anna Maciejczyk
5/5

Całym sercem polecam tą aptekę. Tutaj znajdziesz bogaty asortyment przyjazną atmosferę i przede wszystkim fachową i bardzo symoatyczną obsługę

Apteka Nowa Dobra - Andrychów
She
5/5

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona obsługą. Miałam problem z odżywianiem dziadka, który jest po całkowitej resekcji żołądka. Obsługą w sposób bardzo profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem mi pomogła. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Serdecznie dziękuję

Apteka Nowa Dobra - Andrychów
Paweł Piotr
1/5

Dejcie spokój ludzie z tą apteka. Wchodzisz 2 osoby obsługiwane przed Tobą i spędzasz tam 20 min a kobieta się uczy i co raz chodzi się pytać na zaplecze czy są zamienniki czy to czy tamto a towarzystwo na zapleczu śmiechy zamiast przyjść do okienka i rozładować kolejkę lub pomoc doradzić. Żal naprawdę mają klienta gdzieś. Jak komuś zależy na czasie to radzę omijać. Myślałem kiedyś że to jednorazowy przypadek ale kilka razy będąc tam to samo. Nazwa pozostawia wiele do myślenia bo żeby to była "Nowa Dobra" to wiele jej brakuje. Narazie jest "Nowa mam was Dobra gdzieś"

Apteka Nowa Dobra - Andrychów
Katarzyna Błachut
1/5

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem, najgorsza apteka pod względem obsługi klienta i najdłuższych kolejek. Personel opieszały, powolny (stąd te kolejki), niemiły, opryskliwy i zawsze pretensjonalny. Kilkakrotnie zamiast pomocy zostałam w niemiły sposób odprawiona z kwitkiem. W konkurencyjnych aptekach zawsze służą pomocą. Widać, bliska lokalizacja apteki nie będzie już moim powodem do jej odwiedzin.

Apteka Nowa Dobra - Andrychów
Ania Żak
1/5

Porażka. Dość ze się dlugo czeka to jeszcze w jeden dzień receptę można zrealizować na drugą nie mają towaru ale zamówią a jak się przychodzi na drugi dzień z ta samą receptą to twierdzą że takich nie przyjmują, niektóre osoby są niekompetentne do tego co robią

Apteka Nowa Dobra - Andrychów
Kejciak. Photo
1/5

Jedna z najgorszych aptek pod względem wiedzy i obsługi klienta. Nie polecam ! Kolejki jak za komuny.

Apteka Nowa Dobra - Andrychów
Patrycja Z
3/5

Jedna z aptek w Andrychowie, z bardziej przystępnymi cenami. Jednak trzeba się nastawić na bardzo długie kolejki

Apteka Nowa Dobra - Andrychów
DBKOM
5/5

Pełen asortyment, miła obsługa, szybko i na temat.

Go up