Apteka nr 1 - Puck

Adres: Wejherowska 16, 84-100 Puck, Polska.
Telefon: 585721063.
Strona internetowa: aptekanr1.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Apteka nr 1

Apteka nr 1 jest jedną z najbardziej renomowanych aptek w Polsce, zlokalizowaną pod adresem Wejherowska 16, 84-100 Puck. Telefon kontaktowy to 585721063, a pełne informacje można znaleźć na stronie internetowej aptekanr1.pl. Główną specjalnością apteki jest szeroki asortyment leków i produktów farmaceutycznych.

Co wyróżnia Aptekę nr 1 to nie tylko bogata oferta, ale także dogodna lokalizacja oraz różnorodne usługi dostępne dla klientów. Oprócz zakupów stacjonarnych, apteka oferuje również dostawę leków do domu. Dodatkowo, wejście do apteki jest dostosowane dla osób poruszających się na wózkach, co sprawia, że jest przyjazna dla wszystkich klientów.

Apteka nr 1 akceptuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także oferuje usługę płatności mobilnych NFC, co sprawia, że zakupy są szybkie i wygodne dla klientów. Istnieje również możliwość wystawienia recepty online, co ułatwia proces zamawiania leków.

Opinie na temat Apteki nr 1 są bardzo pozytywne. Firma posiada aż 7 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 4.4/5. Klienci chwalą profesjonalną obsługę, szybką dostawę i wysoką jakość oferowanych produktów.

Jeśli szukasz sprawdzonej apteki z szerokim asortymentem, profesjonalną obsługą i dogodnymi usługami, Apteka nr 1 jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skorzystania z ich usług poprzez stronę internetową, gdzie można sprawdzić ofertę, złożyć zamówienie lub skonsultować się z farmaceutą. Nie zwlekaj, skontaktuj się już teraz

Recenzje dla Apteka nr 1

Apteka nr 1 - Puck
AnB
5/5

Jedna z najlepszych aptek w Pucku! Zawsze chętnie wracam!

Apteka nr 1 - Puck
Sympatyk
5/5

Wszystko wspaniale. Pani Karolina to najlepsza farmaceutka jaką spotkałem.

Apteka nr 1 - Puck
Eryk
5/5

Bardzo cenie aptekę nr 1 w Pucku. Przede wszystkim za przemiły i bardzo pomocny personel. Dwie panie blondynki są przecudownie pomocne i życzliwe. Polecam każdemu. 11/10

Apteka nr 1 - Puck
Adam Szymański
1/5

Jakaś porażka ! Zamknięta gdy powinna mieć dyżur !!!!!

Apteka nr 1 - Puck
Przeciętny Klient
5/5

Miła obsługa, polecam ?

Apteka nr 1 - Puck
Konsument Nieznany
5/5

Super personel 🙂

Apteka nr 1 - Puck
łukasz dentka
5/5

Go up