Apteka Pod Justem - Łososina Dolna

Adres: Łososina Dolna 377/B, 33-314 Łososina Dolna, Polska.
Telefon: 184448088.
Strona internetowa: aptekapodjustem.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Apteka Pod Justem

Apteka Pod Justem to apteka zlokalizowana w Łososina Dolna, Polska, przy adresie Łososina Dolna 377/B, 33-314 Łososina Dolna. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 184448088 lub odwiedzić ich stronę internetową aptekapodjustem.pl.

Specjalizują się głównie w usługach apteki, oferując szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych. Apteka Pod Justem zapewnia zakupy stacjonarne oraz dostawę, a także posiada parking i wejście dostępne dla osób na wózkach. Klienci mogą dokonywać płatności kartami debetowymi oraz kredytowymi, a także skorzystać z usługi płatności mobilnych NFC.

Firma ta cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 7 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Aptekę Pod Justem.

Dla osób poszukujących apteki w okolicy Łososina Dolna, Apteka Pod Justem jest doskonałym wyborem. Dzięki szerokiemu asortymentowi leków i profesjonalnej obsłudze, można liczyć na kompleksową pomoc w dbaniu o zdrowie.

Rekomendacja: Jeśli potrzebujesz szybkiego dostępu do leków i profesjonalnej pomocy farmaceutycznej, skontaktuj się z Apteką Pod Justem poprzez ich stronę internetową. Z pewnością otrzymasz fachową i szybką pomoc, spełniającą Twoje oczekiwania.

Recenzje dla Apteka Pod Justem

Apteka Pod Justem - Łososina Dolna
Monika Piwowar
5/5

Zawsze profesjonalne podejście do klienta i miła atmosfera. Wchodzę i czuję się bezpiecznie. Jeżeli są wytyczne to należy się do nich stosować. Pozdrawiam i gratuluję.

Apteka Pod Justem - Łososina Dolna
Dominik Lebda
5/5

Profesjonalna i miła obsługa. Farmaceuta zawsze doradzi. Nie ma problemu z brakiem leków, a jeśli szybko sprowadzają

Apteka Pod Justem - Łososina Dolna
Olek Wandas
5/5

Bardzo miła i profesjonalna obsługa! Polecam

Apteka Pod Justem - Łososina Dolna
szaneleczka szaneleczka
1/5

Porażka. Zmieńcie pracowników.

Apteka Pod Justem - Łososina Dolna
Malg Km
5/5

Apteka Pod Justem - Łososina Dolna
Aldona Pędzich
4/5

Apteka Pod Justem - Łososina Dolna
Stanisława Sorotowicz -Michalik
5/5

Go up