Apteka Pod Złotym Strzelcem - Strzelin

Adres: Dzierżoniowska 16C, 57-100 Strzelin, Polska.
Telefon: 717831833.
Strona internetowa: ktomalek.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Apteka Pod Złotym Strzelcem

Apteka Pod Złotym Strzelcem to apteka zlokalizowana w Polsce, konkretnie pod adresem Dzierżoniowska 16C, 57-100 Strzelin. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 717831833 lub odwiedzić ich stronę internetową ktomalek.pl. Specjalizują się w różnego rodzaju produktach aptecznych, co sprawia, że są doskonałym miejscem dla osób poszukujących leków i środków zdrowotnych.

Warto zauważyć, że Apteka Pod Złotym Strzelcem oferuje nie tylko zakupy stacjonarne, ale także dostawę leków. Dodatkowo, lokalizacja zapewnia łatwe wejście dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazna dla wszystkich klientów. Akceptowane są również karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC, co zdecydowanie ułatwia proces dokonywania płatności.

Opinie na temat Apteki Pod Złotym Strzelcem są zróżnicowane, firma posiada 6 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3/5. To ważne informacje dla potencjalnych klientów, którzy mogą w ten sposób dowiedzieć się więcej o doświadczeniach innych osób związanych z tą apteką.

Dla osób szukających profesjonalnej apteki z szerokim asortymentem leków i środków zdrowotnych, Apteka Pod Złotym Strzelcem może być doskonałym wyborem. Z uwagi na dostępność wielu form płatności oraz różnorodność oferowanych usług, warto rozważyć skorzystanie z ich usług. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z ich profesjonalnej obsługi.

Recenzje dla Apteka Pod Złotym Strzelcem

Apteka Pod Złotym Strzelcem - Strzelin
Marta Kozica
1/5

Niestety bardzo wysokie ceny leków bez recepty. Za żel Lioton 1000 zapłaciłam dziś 70zł, a w DrMax 47zł... Więc jednak duża różnica.

Apteka Pod Złotym Strzelcem - Strzelin
Rafał P.
5/5

Bardzo miła obsługa . Apteka zawsze dobrze zaopatrzona. Nigdy nie miałem problemu z kupnem potrzebnych leków.

Apteka Pod Złotym Strzelcem - Strzelin
Magdalena Rogalska
1/5

Dzisiaj zostałam potraktowana z góry i nieprofesjonalnie. Wielkie 1 dla pani w okienku.

Apteka Pod Złotym Strzelcem - Strzelin
Bartuś
5/5

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Zawsze służą pomocą

Apteka Pod Złotym Strzelcem - Strzelin
Pablo K.
5/5

Ok. Żadnych zastrzeżeń.

Apteka Pod Złotym Strzelcem - Strzelin
Edi_woj Cezar
1/5

Niemila obsluga.

Go up