Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka

Adres: Adama Mickiewicza 3, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, Polska.
Telefon: 748698741.
Strona internetowa: badzapteneo.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Apteka przy Netto

Apteka przy Netto znajduje się pod adresem Adama Mickiewicza 3, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 748698741. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: badzapteneo.pl. Specjalizują się głównie w usługach apteki.

Inne ważne informacje o Aptece przy Netto to możliwość odbioru w sklepie, zakupy stacjonarne oraz dostawa. Miejsca dla osób na wózkach są dostępne, a także parking i wejście przyjazne dla nich. Jest to również miejsce przyjazne dla osób transpłciowych oraz LGBTQ+. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także dostępna jest usługa płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Apteki przy Netto są zróżnicowane, firma posiada 21 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.7/5.

Apteka przy Netto to miejsce godne polecenia dla osób poszukujących profesjonalnej i przyjaznej obsługi apteki. Zlokalizowana w dogodnej lokalizacji w Bystrzycy Kłodzkiej, zapewnia szeroki zakres usług farmaceutycznych. Dzięki różnorodnym formom zakupów oraz dostawie, firma dba o wygodę swoich klientów. Z uwzględnieniem aspektów dostępności dla osób z różnymi potrzebami oraz akceptacją różnych form płatności, Apteka przy Netto stara się być miejscem otwartym dla wszystkich.

Jeśli szukasz profesjonalnej apteki oferującej różnorodne usługi i dbającej o potrzeby klientów, Apteka przy Netto jest miejscem, które warto odwiedzić. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz skorzystać z ich usług

Recenzje dla Apteka przy Netto

Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka
Patrycja Z
5/5

Najlepsza apteka w Kotlinie! Na szczęście starszej pani w czarnych włosach już nie ma (chyba ją zwolnili za opinie xD). Młode dziewczyny wygrywają i zawsze służą pomocą! Polecam i pozdrawiam

Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka
Grzegorz Szczepanek
4/5

Nowoczesna apteka, w świetnej lokalizacji, ładnie urządzone wnętrze. Potrzebne leki są lub zamówią na drugi dzień. Opinie aptece psuje jedna z farmaceutek (starsza, czarne włosy). Owa dama zawsze stwarza jakieś problemy i jest niemiła w obejściu. Młode farmaceutki przemiłe. Pozdrawiam !

Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka
Rafał Cetnarowski
1/5

Chamstwo. 21.06.2019 około godz 17:00 zakupiłem witaminy dla dziecka, tuż po zapłacie okazało się że to nie te i chciałem zwrócić. Nie odszedłem od kasy ani na krok. Grzecznie przeprosilem prosząc o przyjęcie zwrotu ponieważ się pomyliłem i chce kupić inne (dostępne w tejże aptece). Odmówiono mi zasłaniając się prawem farmaceutycznym, które stanowi, że od dobrej woli farmaceuty zależy zwrot towaru. Tej dobrej woli zabrakło i kategorycznie odmówiono zwrotu. Pomimo tego faktu, zaproponowano mi kupno właściwych witamin bez możliwości zwrotu kupionych poprzednio (oryginalne, nie rozpieczętowane). To jest chamstwo i nabijanie sobie utargu bez nastawienia na klienta. "Pani MAGISTER"- starsza Pani, była wielce niezadowolona bo przerwalen jej jedzenie bułki w przerwie podczas wykonywania pracy. Może to dlatego? Odradzam, nie polecam. Warto wybrać się do innej apteki. CHAMSTWO.

Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka
Daniel Bijak
5/5

Absolutnie profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu w wykonaniu Pani Magister,jak i całego personelu.
Zarówno tu w Bystrzycy jak i w Kku..
A oprócz tego taka normalna, niestety coraz rzadziej dziś spotykana życzliwość i ludzkie podejście do pacjenta.
Często,stojąc w kolejce byłem świadkiem kiedy Pani Magister poświęcała swój czas pomagając pacjentom dla których przepisany lek był za drogi znaleźć tańszy odpowiednik..
Zdecydowanie Najlepsze Apteki w okolicy.

Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka
Maria kiełbasińska
5/5

Dziękuję pani Ani. Uratowała mnie, bo zrobiła szybki wywiad i uniknęłam sepsy. Wcześniej byłam wkilku aptekach, nikt nie drążył tematu. Przykre dolegliwości minęły po 2 godz. Polecam!!!

Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka
Ewelka Oldak
1/5

Nie polecam tej apteki. Pani sprzedała całkiem inny lek niż byl na recepcie (rozumiem można się pomylić). Dodatkowo PANI WIEDZIAŁA,że sprzedaje inny lek niz byl na recepcie i byla zdzwiona,ze przyszlam wymienic lek. Dziecko 4lata a Pani dala lek dla dzieci powyzej 16rż. Nie polecam wrecz odradzam.

Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka
russssell1
5/5

Polecam! Bardzo miła i doświadczona obsługa. Panie zawsze dobrze doradzą. Do cen również nie można mieć zastrzeżeń.

Apteka przy Netto - Bystrzyca Kłodzka
Marcin S
3/5

Obsługa fachowa i miła , ale ze 100 nie mają wydać . Lek kosztował 39 Pln .

Go up