APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Rzezawa

Adres: Wiśniowa 9, 32-765 Rzezawa, Polska.
Telefon: 690695948.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

Apteka Radix Barbara Jurkowska Spółka Jawna to renomowana apteka zlokalizowana pod adresem: Wiśniowa 9, 32-765 Rzezawa, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu: 690695948.

Specjalizuje się w świadczeniu usług aptecznych, co oznacza, że oferuje szeroki asortyment leków i produktów zdrowotnych dla swoich klientów. Co ważne, apteka Radix Barbara Jurkowska Spółka Jawna umożliwia zarówno tradycyjne zakupy stacjonarne, jak i dostawę środków farmaceutycznych pod wskazany adres.

Apteka ta cechuje się również doskonałym podejściem do klienta, oferując wejście dostępne dla osób na wózkach oraz akceptując płatności kartami debetowymi i kredytowymi. Dodatkowo, umożliwia korzystanie z usługi płatności mobilnych NFC, co stanowi wygodne rozwiązanie dla klientów.

Według opinii na platformie Google My Business, firma ta otrzymała 6 recenzji, a średnia opinia wynosi 4/5. Klienci cenią sobie profesjonalizm i szeroki wybór produktów oferowany przez aptekę Radix Barbara Jurkowska Spółka Jawna.

Jeśli szukasz apteki, która zapewni Ci wysoką jakość obsługi i szeroki wybór leków oraz produktów zdrowotnych, to Apteka Radix Barbara Jurkowska Spółka Jawna jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Skorzystaj z ich usług i przekonaj się o profesjonalizmie i zaangażowaniu personelu.

Zachęcamy do kontaktu z apteką poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych usług oraz złożyć zamówienie na potrzebne produkty farmaceutyczne. Dzięki wsparciu i doradztwu ekspertów z apteki Radix Barbara Jurkowska Spółka Jawna, dbanie o swoje zdrowie stanie się łatwiejsze i bardziej dostępne.

Recenzje dla APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Rzezawa
Andrzej Lepper
1/5

Gwiazdki to pojęcie nijakie. Apteka ładdna, schludna jeśli czegoś było brak to na 2 dzień jak najbardziej juz było, lecz od około 10 listopada 2021r obsługujaca pani lat 35+ blond do tego czasu była miła, pomocna,bardzo uprzejma jak reszta pań. W tym roku w głowie pani się pomieszało, sama bez maski i mówi że muszę ja ubrać(nie w chodzac w polemike z tępym narzedziem hmm rzadu lub tam reszty idiotow mówiła że takie są zasady hahahahhaha) Plus dla pani bo chciała mi dać jakaś szmate chyba do podłogi niezważając na klienta którego obsługiwała. Nie przyjąłem jej propozycji i odpowiedziałem pojade gdzie indziej do normalnej apteki ,,dowidzenia i miłego dnia,, Dałem plusa pani, a tutaj wielki minus bo wyszła jej kultura która od zawsze w sobie chyba miała na dowidzenia miłego dnia już nic nie odpowiedziała. 🙁 Wniosek ,,w 2 aptece panie mnie osłużyły bardzo grzecznie, miło, powiedziały jak przyjmować lek, itp...,, da się? Tak. Tylko moge wspomnąć że juz bylem od lat waszym klientem. Moja noga już tam nie powstanie,, chyba że umre i ktoś wrzuci,, ;)Do kochanej pani z apteki radix rzezawa : ty hadro, żeby ci deszcz na głowę spadł 😉 Już więcej nie przyjadę. Oczywiście nie polecam
Dzięki w/w pani blond. 😉 reszta pań 5 gwiazdek i wam życzę wszystkiego dobrego;) a tamtej stołu z powyłamanymi nogami 😉

APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Rzezawa
Heniek K
3/5

Zdarzyło się ze brakowało leków które potrzebowałem, zdolności komunikacyjne pań z obsługi także do lekkiej korekty.

APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Rzezawa
Wioleta Szczepanik
5/5

Polecam serdecznie,bardzo miłe i pomocne Panie ?

APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Rzezawa
K/R
5/5

APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Rzezawa
Ilona Krzemień
5/5

APTEKA RADIX BARBARA JURKOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Rzezawa
Henryk Michałowski
5/5

Go up