Apteka Radwanicka - Radwanice

Adres: Kolejowa 3/i 3a, 55-010 Radwanice, Polska.
Telefon: 713180977.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 40 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Apteka Radwanicka

Apteka Radwanicka to apteka znajdująca się pod adresem: Kolejowa 3/i 3a, 55-010 Radwanice, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 713180977. Specjalizują się w usługach aptecznych.

Sklep Apteka Radwanicka oferuje szereg usług, w tym odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, dostawę leków. Dodatkowo, parking jest dostępny dla osób na wózkach, a wejście jest przystosowane dla nich. Akceptowane są karty debetowe, karty kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC. Apteka Radwanicka ma 40 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.7/5.

Apteka Radwanicka jest doskonale zlokalizowana w Radwanicach, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Dzięki swojemu szerokiemu zakresowi usług i pozytywnym opiniiom, jest to miejsce, które warto odwiedzić w razie potrzeby leków oraz porad farmaceuty.

Jeśli szukasz profesjonalnej apteki w okolicy Radwanic, z bogatym asortymentem leków oraz przyjaznym i kompetentnym personelem, Apteka Radwanicka jest idealnym miejscem dla Ciebie. Z ich szeroką gamą usług i pozytywnymi opiniami, możesz mieć pewność, że zostaniesz obsłużony profesjonalnie i starannie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Apteki Radwanickiej, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z ich usług. Skontaktuj się z nimi już teraz

Recenzje dla Apteka Radwanicka

Apteka Radwanicka - Radwanice
Przemysław Momot
5/5

Polecam tą aptekę. Ceny konkurencyjne, miła obsługa, dobre zaopatrzenie.

Apteka Radwanicka - Radwanice
Prze mek
5/5

Dobrze, że jest. Ludzie już chyba zapomnieli jak musieli w naglych przypadkach jechać do apteki we Wroclawiu lub do Siechnic. Mało tego, ta apteka ma naprawdę umiarkowane ceny i jest tańsza niz80% wrocławskich sieciowek typu DOZ. Nie ma też problemu z zamowieniami specjalnymi na drugi dzień, a obsluga jest zawsze miła i pomocna.

Apteka Radwanicka - Radwanice
Rafal
1/5

Nie polecam. Przed chwilą na prośbę o tani probiotyk Pani daje Dicoflor czyli ten raczej z droższych. Dopiero po ponownym pytaniu o coś tańszego znajduje o połowę tańszy zamiennik. Chęć zarobku paru złotych więcej? Przykre.

Apteka Radwanicka - Radwanice
Katarzyna
3/5

Zawsze byłam bardzo zadowolona z obsługi oraz cen, natomiast ostatnio mam wrażenie, ze to nie ta sama apteka. Głównie chodzi o ceny i to konkretnie mleka modyfikowanego. Dziś kupiłam Bebilon Prosyneo HA 2 400g za 63,30zl. W internecie zakres cen za to samo mleko waha się od 32-52zl. Z ciekawości zadzownilam do apteki w Siechnicach i cena mleka jest znacznie niższa...42zl. Jak widać ceny mocno wygórowane. Poprzednio kupowałam Bebilon Syneo Pepti- mleko na receptę z odpłatnością 30%, w aptece w Radwanicach za puszke 400g płaciłam około 30zl natomiast w dwóch innych aptekach, w tym w Siechnicach koszt jednej puszki to 18zl...także jak widać cenowo rewelacji w aptece już nie ma.

Apteka Radwanicka - Radwanice
lMałgorzata Szopf
5/5

Jestem mieszkanką Radwanic i od początku działalności apteki / bo nie mieliśmy nawet punktu aptecznego a mieszkańców przybywa/ miałam tylko jedną uwagę która została bardzo szybko załatwiona. Aktualnie polecam Aptekę Radwanicką każdemu, kto ceni sobie przemiłą i pomocną obsługę. Jeśli zdarza się, że nie ma jakiegoś leku/ bardzo rzadko/ to następnego dnia , pacjent już ten ma? Jestem pod wrażeniem, że tak niewielka apteka pod względem logistycznym jest tak dobrze zaopatrzona. Godziny pracy też bardzo dobrze przemyślane?Oby tak dalej..

Apteka Radwanicka - Radwanice
Agata Zagórska
5/5

Profesjonalna i bardzo pomocna obsługa. Bardzo dobrze zaopatrzona,nigdy nie miałam problemu z dostaniem jakiegoś leku bądź innego produktu. Polecam serdecznie,bo ceny są na prawdę bardzo przystępne i niższe,niż w innych okolicznych aptekach.

Apteka Radwanicka - Radwanice
Oliwia Świerk
5/5

Zdecydowanie najlepsza apteka w okolicy. Pomocni farmaceuci, którzy pomogą przy dokonaniu decyzji, w dodatku czas sprowadzenia dodatkowych produktów jest zazwyczaj bardzo krotki. Ceny też dużo niższe niż w okolicznych aptekach 🙂

Apteka Radwanicka - Radwanice
Piotr Tabisz
5/5

Świetna apteka.

Go up