Apteka Zielona - Malanów

Adres: Południowa 1, 62-709 Malanów, Polska.
Telefon: 632223602.
Strona internetowa: aptekazielona.com.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Apteka Zielona

Apteka Zielona jest jedną z najlepszych aptek w Malanowie, Polska. Zlokalizowana pod adresem Południowa 1, 62-709 Malanów, Apteka Zielona oferuje szeroki zakres usług farmaceutycznych dla swoich klientów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 632223602 lub odwiedzić ich stronę internetową aptekazielona.com.pl.

Apteka Zielona specjalizuje się głównie w usługach aptecznych, zapewniając klientom szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych. Ponadto, apteka oferuje również dostawę, a także posiada udogodnienia dla osób na wózkach. Klienci mogą płacić za zakupy kartami debetowymi, kredytowymi oraz korzystać z usługi płatności mobilnych NFC.

Ta firma cieszy się doskonałymi opiniami od swoich klientów, z średnią oceną 5/5 na Google My Business. Znalezienie tak pozytywnych opinii o firmie jest rzadkością, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Aptekę Zieloną.

Dla osób poszukujących profesjonalnej i zaufanej apteki, Apteka Zielona jest doskonałym wyborem. Z ich szerokim asortymentem, dogodną lokalizacją i pozytywnymi opiniami, można mieć pewność, że otrzymuje się najlepszą opiekę farmaceutyczną.

Jeśli szukasz zaufanej apteki w Malanowie, skontaktuj się z Apteką Zieloną już dziś poprzez ich stronę internetową. Nie zwlekaj, aby skorzystać z ich profesjonalnych usług aptecznych i doświadczyć wysokiej jakości obsługi!

Recenzje dla Apteka Zielona

Apteka Zielona - Malanów
Dawid Jałki
5/5

Bardzo miła i profesjonalna obsługa

Apteka Zielona - Malanów
Dagmara Porębska
5/5

Świetna lokalizacja oraz miła i bardzo pomocna obsługa. Polecam 😉

Apteka Zielona - Malanów
Paweł Młynarczyk
5/5

Super i miła obsługa.?

Apteka Zielona - Malanów
Daria Gał
5/5

Go up