Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza

Adres: Warszawska 81, 42-530 Dąbrowa Górnicza, Polska.
Telefon: 501312557.
Strona internetowa: aptekiarnika.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 18 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

Lokalizacja Arnika s.c. Apteka

Arnika s.c. Apteka to apteka zlokalizowana przy ulicy Warszawskiej 81, 42-530 Dąbrowa Górnicza, Polska. Jest to miejsce, które oferuje szeroki zakres usług aptecznych, spełniając potrzeby lokalnej społeczności. Można się tam skontaktować pod numerem telefonu 501312557 lub odwiedzić stronę internetową aptekiarnika.pl.

Arnika s.c. Apteka specjalizuje się głównie w usługach aptecznych, zapewniając klientom dostęp do leków i produktów farmaceutycznych. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują fachowej pomocy farmaceutycznej i szerokiego wyboru produktów zdrowotnych.

Co wyróżnia Arnikę s.c. Aptekę to fakt, że oferuje zarówno zakupy stacjonarne, jak i dostawę produktów. Dodatkowo, wejście jest dostępne dla osób na wózkach, a płatności można dokonywać kartami debetowymi, kredytowymi oraz za pomocą usług płatności mobilnych NFC.

Ta firma ma 18 recenzji na Google My Business, a jej średnia opinia wynosi 2.4/5. Mimo różnorodności opinii, Arnika s.c. Apteka nadal pozostaje miejscem docenianym przez wielu klientów, którzy korzystają z jej usług.

Jeśli szukasz profesjonalnej apteki z szerokim asortymentem leków i produktów farmaceutycznych, Arnika s.c. Apteka jest miejscem, które warto odwiedzić. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji lub skorzystać z ich usług. Zadbaj o swoje zdrowie z pomocą Arniki s.c. Apteki

Recenzje dla Arnika s.c. Apteka

Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza
Piotr
1/5

Ponad 200% ceny internetowej kosztują niektóre leki w tej aptece. Bezczelne żerowanie na nieświadomości ludzi. Nie polecam, jest mnóstwo dużo tańszych aptek.

Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza
Dorota
1/5

Apteka dość droga. Pani farmaceutka (wysoka) bardzo miła i zawsze dobrze doradzi. Natomiast pani farmaceutka (niższa) jest niemiła, zadufana i zołzowata. Jedna sytuacja zaważyła, że rzadko tam chodzę (czas covidu) - przy otwartych drzwiach apteki krzyczy, że wchodzi się pojedynczo gdzie nie ma możliwości aby zobaczyć kartkę z tą informacją. A wystarczyło spokojnie poinformować. O klientow trzeba dbać. Nie polecam.

Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza
Ada Klimas
4/5

Mała apteka, ale na lokalne potrzeby wystarczy. Pani farmaceutka zna swoich klientów, jest serdeczna i dobrze doradzi. Jeżeli nawet nie ma jakiegoś specyfiku na miejscu, to na następny dzień będzie zamówiony.

Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza
Saimonn Novakovski
1/5

Ta apteka to jedno wielkie zlodziejstwo na cenach i wyzysk klientów . Pojechałem tam bo w mojej osiedlowej są zawsze duże kolejki. Pierwsza realizacja recept - 250 zl. Myślę sobie hmm pewnie dlatego że duzo leków wziąłem. Potem na drugim dzień znowu 200 - lek structum głównie i kilka innych. Z braku czasu na nie porownywalem cen. W 3 dniu przyjechalem po ostatnie leki z recept i znowu prawie 200. W domu zaczalem na spokojnie sprawdzać ceny w lekarstw. I tak np lek structum średnią cena to 40-45 a u nich uwaga 65 zl! Kolejny Arthryl - średnią cena to 40 u nich znów 60! Biolevox średniak to nie całe 20 złotych u nich znowu marża 20 zl i cena bliska 40! Jest to dosłownie okradanie klientów z ich pieniędzy. Wiec zanim kupicie cokolwiek w tej aptece to sprawdźcie wpierw cene w googlach.

Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza
Aleksandra Jachymczyk
1/5

Nie polecam! Cena leku na receptę 2 razy wyższa niż standardowa. Przy wykupie większej ilości opakowań robi się już z tego kolosalna kwota, która spokojnie mogłaby zostać w kieszeni. Po prostu rozbój w biały dzień skierowany w ludzi nieświadomych właściwej ceny.

Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza
Dooro
1/5

Najgorsza apteka w jakiej kiedykolwiek byłam.
Pani która jest tam farmaceutka powinna zmienić zawód na telemarketerke bo nie odkleja sie od telefonu i prywatnych rozmów. Do tego ani razu nie usłyszałam tam ani dzień dobry ani dowidzenia. Wieje jeszcze dobrym PRL .
Nie polecam ze względu na obsluge a i ceny odbiegają od normalnych aptek

Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza
Jerzy. gmail
1/5

Potwierdzam, że ta "apteka" ździera klientów. Dotyczy to przede wszystkim emerytów. Leki bez recepty to nawet 200-300% ceny normalnej!!!!
Ale do czasu, to ma krótkie ręce. Opinii negatywnych jest coraz więcej.
Już niedługo nikt tam nie będzie nic kupował.
Nie kupujcie w tej "aptece" - podaj dalej znajomym 10x.....
Najlepiej działa antyreklama pantoflowa.

Arnika s.c. Apteka - Dąbrowa Górnicza
Damian sa
1/5

Rumianek 15zl, gdzie ten sam na przeciw w sklepie kosztuje 2.90. Neosine syrop normalna cena 10.49zl u nich 47zl, sudafed normalna cena ok12zl u nich 27zl. No brawo. Obyscie zbankrutowali pazerne swinie

Go up