Danfarm Karczma - Równia

Adres: Równia 92, 38-700 Równia, Polska.
Telefon: 695904772.
Strona internetowa: danfarm.nocowanie.pl
Specjalności: Catering, Noclegi ze śniadaniem, Hotel na wydłużony pobyt, Pensjonat, Dom wakacyjny, Hostel, Jedzenie z dostawą do domu, Restauracja, Sauna.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy.
Opinie: Ta firma ma 71 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

📌 Lokalizacja Danfarm Karczma

Danfarm Karczma

Danfarm Karczma, zlokalizowany w Równi przy ulicy Równia 92, to miejsce, w którym można zjeść smaczne posiłki, przespacerować się po terenie oraz zatrzymać się na nocleg. Oferując bogate menu restauracyjne, noclegi ze śniadaniem oraz różne formy zakwaterowania, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Oferta:

  • Catering
  • Noclegi ze śniadaniem
  • Hotel na wydłużony pobyt
  • Pensjonat
  • Dom wakacyjny
  • Hostel
  • Jedzenie z dostawą do domu
  • Restauracja
  • Sauna

W Danfarm Karczmie istnieje możliwość zamówienia posiłków na wynos, a także zjedzenia ich na miejscu. Dostępne są również miejsca dla osób na wózkach, parking dla osób na wózkach, toaleta dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. Do zapłaty przyjęte są karty debetowe, karty kredytowe, płatności mobilne NFC.

Na terenie obiektu znajduje się również bezpłatny parking przy ulicy oraz bezpłatny parking.

Ocena:

Danfarm Karczma posiada 71 recenzji na Google My Business, z średnią oceną 3.5/5.

👍 Recenzje dla Danfarm Karczma

Danfarm Karczma - Równia
Maciej A.
1/5

Ośrodek sam w sobie ma wielki potencjał ale wystarczy że otworzy się szafka i już się rozlatuje, w łóżkach wielkie przerwy pomiędzy deskami mówię teraz o domku numer 5 widać że nie zależy obsłudze, sauna spoko ale trzeba płacić i balia jest s cenie ale nie chcę się obsłudze jej sprzątnąć bo 100 zł to nie jest byle co. Nie polecam chodzić na śniadania bo w cenie 25 zł masz parę talerzy jedzenie tylko.

Danfarm Karczma - Równia
Piotr R.
4/5

Na wstępie muszę zaznaczyć, że opinia dotyczy jedynie restauracji. Nie byliśmy w domkach. Zamówiliśmy z żoną pstrąga.
No nie było się do czego przyczepić. Rybka bardzo smaczna, sałatka z pomidorem świeża i dobra, frytki świeżo zrobione. Zaryzykuję stwierdzenie, że nigdy tak dobrego pstrąga nie jadłem. Dlaczego nie 5 gwiazdek, skoro tak dobrze? A za kompot. Pierwsze zdziwienie - kompot podany na ciepło, co w pierwszej chwili zdziwiło, jednak pomyślałem, że jest po prostu dość świeżo zrobiony. Zapewne też tak było, jednak zero smaku, sama woda i posmak owoców. Wydawało się, że został po prostu bardzo rozwodniony, by było go więcej. Sam lokal przytulny, swojski z miłą obsługą, do której także nie mamy zastrzeżeń. Innych dań nie próbowaliśmy, ale na pstrąga polecamy wpaść 🙂

Danfarm Karczma - Równia
Ludwik Z.
1/5

Po wykupieniu rezerwacji przez booking.pl dowiedzieliśmy się że rezerwacja była zdublowana i że nie mają czystych pokoi. Zajechaliśmy na nocleg o 19:30 i powiedzieli żebyśmy szukali innego noclegu, w życiu nie spotkałem się z taką sytuacją, szefowa nie odbiera telefonów, odpisuje po dłuższym czasie, uważajcie na tą lokalizację.

Danfarm Karczma - Równia
Joanna Z.
1/5

Opinia dotyczy pokoju. Zrobiliśmy rezerwacje przez Booking na 2 nocy (2 dorosłych, 3 dzieci). Jechaliśmy 600 km, a po dojeździe okazało sie, że naszego pokoju/apartamentu nie ma dostępnego. Podobno to wina Bookingu. Dzwoniłam do ośrodka parę razy dzień wcześniej, ale nikt nie odbierał. Nikt też nie odpisał na wiadomośc. Na miejscu olali się, że może jakiś pokój by się znalazł, ale nie ma go kto posprzątać. Właścicielka nie odbierała, odpisała jedynie po paru telefonach obsługi (od nas nie odbierała), że to awaria Bookingu i że musimy sobie znaleźć nowy nocleg. Także taki poziom obsługi. Nie polecam

Danfarm Karczma - Równia
Wiktor B.
1/5

Z przykrością oceniam obsługę na -10. Nocleg zarezerwowany na 5 dni wcześniej, a 20 minut przed przyjazdem, po 6h podróży, dostaliśmy informację SMS, że nie będzie dla nas miejsca z 3 małych dzieci. Po smsie zero jakiegokolwiek kontaktu, współczucia i próby zadośćuczynienia. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek odwiedziny w tym przybytku. Jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo

Danfarm Karczma - Równia
Izabela D.
1/5

Nie polecam ! Byłyśmy w domku DYREKTORSKIM trzy tygodnie temu, domek zaniedbany - pajęczyny wszędzie, prysznic żyje swoim życiem, spłuczka w toalecie też. Na mini lodówce 'ozdobne' opakowania na cukier, kawę i herbatę bo nic z tych rzeczy nawet tam nie było prócz brudu. Pytając panią o możliwość zjedzenia w restauracji powiedziała że czynne do 20, przychodząc o 18:40 usłyszałyśmy że kelnerki już nie ma i nie zjemy. Zgłosiliśmy nie działający telewizor do którego miał zaraz ktos przyjść, po upomnieniu otrzymaliśmy informację że za 30 min może ktoś podejść ( bo muszą wydać obiad bo grupa się spóźniła - w restauracji w której o dziwo już nie można było zjeść bo nie ma kelnerki). Domek dzieli się na dwa - wspólny przedpokój i osobne wejście - nam trafiła się bardzo głośna para. Liczyłyśmy na dobre śniadanie które kupiłyśmy na dwa dni - niestety i tym się rozczarowałyśmy- szwedzki stół (3 zimne parówki, 4 plasterki szynki, kilka kromek chleba, i brak mleka do kawy). Postanowiłyśmy zjechać wcześniej do domu rezygnując z jednej doby, śniadania i parkingu ( o którym nie było wcześniej mowy że jest płatny) zdałyśmy domek o 13 więc nie byliśmy nawet doby - chciałyśmy zwrot tylko za śniadanie zapłacone do przodu na kolejny dzień i parking. Za zgodą pani miała wysłać przelew ale w dalszym ciągu tego nie zrobiła. Nie polecam !

Danfarm Karczma - Równia
Antoni B.
3/5

Ośrodek sam w sobie bardzo ładny i z klimatem lecz pokoje to dramat podlega się ugina, jak na piętrze się mocniej stanęło to na parterze potrafił spaść klosz z lampy. Sama karczma spoko i jedzie ie też bardzo dobre

Danfarm Karczma - Równia
Pati F.
1/5

Niestety, bardzo się rozczarowaliśmy. Próbowaliśmy wieczorem odpocząć , położyć dziecko spać niestety do później nocy odbywały się pijackie imprezy. Pokoje nie są przytulne. A gdybyście chcieli powisieć sobie kurteczkę to proponuję wziąć własne wieszaki. 🙂 jeśli jedziecie z rodziną to nie polecam 🙂

Go up