DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica

Adres: Jurajska 5, 32-085 Modlnica, Polska.
Telefon: 502116265.
Strona internetowa: doz.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 33 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień jest apteką zlokalizowaną pod adresem Jurajska 5, 32-085 Modlnica, Polska. Kontaktować się można pod numerem telefonu 502116265. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej doz.pl.

Specjalnością tej apteki jest szeroki asortyment leków i produktów związanych z dbaniem o zdrowie. Oferuje różnorodne usługi, takie jak odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, dostawa, a także zapewnia parking dostępny dla osób na wózkach i wejście przystosowane dla nich. Możliwa jest również płatność kartami kredytowymi.

Ta firma ma 33 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.6/5. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz bogaty wybór produktów na miejscu.

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień to doskonałe miejsce dla osób poszukujących kompleksowej opieki farmaceutycznej i produktów zdrowotnych. Zlokalizowana w dogodnej okolicy, zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych leków i suplementów. Dzięki różnorodnym usługom i przyjaznej obsłudze, klient może czuć się komfortowo i zaopiekowany.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów zdrowotnych oraz profesjonalną obsługę, zapraszamy do kontaktu z DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień poprzez ich stronę internetową. Skorzystaj z ich usług i dbaj o swoje zdrowie

Recenzje dla DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica
Jakub Takir
5/5

Najlepszy i najbardziej przyjazny punkt szczepień w jakim miałam okazję być. Rewelacyjne podejście do pacjenta, dzięki temu w ogóle się nie stresowałam. Polecam z całego serca!!

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica
Eleonora Majewska
5/5

Robiłam tutaj kilkukrotnie szczepienia na COVID, za każdym razem bez bólu i z ogromną empatią ze strony personelu, naprawdę mogę polecić

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica
Timo Schouten
5/5

Ta apteka to niekwestionowany lider jeśli chodzi o przystępne ceny. Zawsze mogę liczyć na dobre oferty oraz pomocną obsługę.

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica
Kamil Mrągowski
5/5

Najlepsza apteka w okolicy! Zawsze szybko i przyjemnie, mają szeroki asortyment

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica
Agnieszka S.
1/5

W dobie pandemii, będąc przeziębioną i nie chcąc nikogo niepotrzebnie narażać chodzeniem od apteki do apteki, zadzwoniłam z pytaniem czy dostanę od ręki kilka wypróbowanych produktów od kaszlu i na zatoki. Dojrzała pani (sądząc po głosie) była nieuprzejma i poganiała mnie tak, że nie udało mi się prawie o nic dopytać. Na koniec ucięła, że musi już iść, bo ma klientów, po czym odłożyła telefon, myśląć że się rozłączyła. Usłyszałam "krwa no żeby o tabletki do ssania dzwonić to już jest niepojęte, jakieś przegięcie, co za ludzie"... Krótko mówiąc - wizytę w tej aptece sobie jednak daruję.

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica
Dorota Dodzia
5/5

Do apteki chodzę od samego początku i dziwią mnie opinie poniżej na temat Pani technik ?
Zawsze doradza, zawsze proponuje, niedostępne leki zamawia na drugi dzień. Ponad to pamięta klienta i nieraz zapyta o zdrowie, czy przeszło po tym co zaproponowała. Bądźmy mniej roszczeniowi jako klienci, a lepiej nam będzie 😉

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica
Gosia Gosia
3/5

Co do apteki samej w sobie nie mam zastrzeżeń. Natomiast pracuje tam jedna pani technik farmacji po 50tce, która ewidentnie swojej pracy ma dość. Ostatnio poszłam kupić probiotyk w kroplach dla córki.Nie dość,że kazała mi w niemiły sposób czekać na obsługę kilka minut mówiąc,że jest zajęta przyjmowaniem towaru (to się robi między klientami) to jeszcze owa pani próbowała mi wcisnąć 3x droższy Dicoflor od Diflos mówiąc,że Dicoflor jest mocniejszy. Dla porównania oba mają to samo w 5 kroplach. Ale nie dałam się. Za mną w kolejce stało dwóch rozmawiających panów w wieku ok 30 lat. Jeszcze nie zdążyłam dobrze odejść od kasy, a ta z mordą na nich,że to nie jest bar i albo kupują albo wychodzą. Nie daję jednej gwiazdki tylko dlatego,że czasem uda się trafić na panią blondynkę, która przynajmniej ma w sobie trochę kultury i wiedzy. Tak czy siak póki tamta druga technik tam pracuje to pojadę do apteki dalej. Taka osoba nie powinna w ogóle mieć styczności z ludźmi, nie ma elementarnej wiedzy o tym, co sprzedaje i chęci w zaznajomieniu się.

DOZ Apteka dbam o zdrowie Vita / Punkt Szczepień - Modlnica
Izabela Kowalik-Sroka
1/5

Na stronie widnieje informacja, iż apteka czynna w niedzielę od godz. 10:00.
No niestety - jest to nieprawda, gdyż będąc o godz. 10:10 wszystko pozamykane, pogaszone. Szkoda fatygi i przejechanych km.

Go up