Eliksir. Apteka - Syców

Adres: Wojska Polskiego 9, 56-500 Syców, Polska.
Telefon: 627852316.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja Eliksir. Apteka

Eliksir. Apteka to apteka zlokalizowana pod adresem Wojska Polskiego 9, 56-500 Syców, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 627852316. Specjalizują się w aptekarstwie, oferując szeroki zakres leków i produktów farmaceutycznych dla swoich klientów.

Oprócz tradycyjnych usług aptecznych, Eliksir. Apteka oferuje również dostawę leków oraz posiada wejście dostępne dla osób na wózkach. Ponadto, akceptują płatności kartami kredytowymi, co sprawia, że zakupy są łatwiejsze i bardziej wygodne dla klientów.

Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.7/5. Opinie klientów mogą być różnorodne, dlatego zawsze warto samemu sprawdzić usługi apteki i dokonać własnej oceny.

Dla osób poszukujących apteki w okolicy Sycowa, Eliksir. Apteka może być dobrym wyborem ze względu na swoje dogodne położenie, różnorodny asortyment oraz dodatkowe usługi oferowane dla wygody klientów.

Rekomendacja: Jeśli potrzebujesz leków lub innych produktów farmaceutycznych, skontaktuj się z Eliksir. Apteka i sprawdź, co mają do zaoferowania na ich stronie internetowej.

Recenzje dla Eliksir. Apteka

Eliksir. Apteka - Syców
Agnieszka Kupczyk
1/5

Byłem dzisiaj w tej aptece za Oregasept H97 30 ml zapłaciłem 58.20 w innych aptekach 39 zł, C Gold VitC 1000 forte 39.80 w innych aptekach 22 zł, nie polecam bardzo drogo brak możliwości płacenia kartą byłem pierwszy a zarazem ostatni raz w tej aptece. Jacek

Eliksir. Apteka - Syców
Wojtek Trzeciak
1/5

Nie polecam, człowiek w niedzielę specjalnie jedzie do Sycowa w potrzebie, sprawdza w internecie godziny otwarcia 18:00 po drodze upewnia się w innych aptekach tam również wszystkie są otwarte od 18-20, ale nie Eliksir bo oni od 19-20. Nie rozumiem tego, nie można tych godzin gdzieś poprawić? Tak ciężko?

Eliksir. Apteka - Syców
Xsara
1/5

45zł drożej na dwóch opakowaniach, czyli 50% więcej niż płaciłem ostatnio w innej aptece.

Eliksir. Apteka - Syców
Julianna Nowakowska
1/5

27.09. W dyżurze aptek wpisana wymieniona apteka od 18 do 20 i oczywiście zamknięta. Nie polecam. Czekałam 15 minut pod apteka czy ktoś łaskawie ją otworzy i się nie doczekałem.

Eliksir. Apteka - Syców
MrGuitaramos
1/5

Najdroższa apteka w mieście, płatność wyłącznie gotówką.

Eliksir. Apteka - Syców
Karol Wojdyła
1/5

Godziny otwarcia niezgodne z informacją

Eliksir. Apteka - Syców
Kami L Trzewik
5/5

Bardzo miła i pomocna Pani

Eliksir. Apteka - Syców
Katarzyna Sommer
5/5

Go up