enel-med Blue City - Warsaw

Adresa: Blue City, Al. Jerozolimskie 179/C.H, 02-222 Warszawa, Polen.
Telefon: 222307007.
Webová stránka: enel.pl
Odbornost: Ärztehaus, Zahnklinik, Diagnose-Center, Frauenarzt/-ärztin, Internist, Poliklinik, Medizinisches Zentrum für bildgebende Diagnostik, Orthopäde, Kinderarzt.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Rollstuhlgerechtes WC, WC, Terminvereinbarung empfohlen, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten.
Recenze: Tato firma má 564 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4/5.

📌 Umístění tohoto enel-med Blue City

enel-med Blue City Blue City, Al. Jerozolimskie 179/C.H, 02-222 Warszawa, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto enel-med Blue City

  • Dienstag: 07:00–21:00
  • Donnerstag: 07:00–21:00
  • Freitag: 07:00–21:00
  • Mittwoch: 07:00–21:00
  • Montag: 07:00–21:00
  • Samstag: 08:00–21:00
  • Sonntag: 10:00–20:00

Enel-med Blue City

Adresa: Blue City, Al. Jerozolimskie 179/C.H, 02-222 Warszawa, Polen.

Telefon: 222307007.

Webová stránka: enel.pl.

Odbornost:

  • Ärztehaus
  • Zahnklinik
  • Diagnose-Center
  • Frauenarzt/-ärztin
  • Internist
  • Poliklinik
  • Medizinisches Zentrum für bildgebende Diagnostik
  • Orthopäde
  • Kinderarzt

Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Rollstuhlgerechtes WC, WC, Terminvereinbarung empfohlen, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten.

Průměrné hodnocení: 4/5.

Ocenění

Tato firma má 564 recenzí na Google My Business.

Jejich klienti si môžu uistiť ďalej informácie na adrese webovej stránke alebo sa môžete skontaktovať cez telefónne čo je uvedené v textovej parte.

👍 Recenze na toto enel-med Blue City

enel-med Blue City - Warsaw
hajduszoboszlo O.
1/5

23.08 byłem pacjentem w Państwa klinice, miałem kilku specjalistów więc spędziłem w niej trochę czasu i byłem świadkiem strasznego zdarzenia, którego chyba nigdy nie zapomnę. Kobieta wybiegła z gabinetu ginekologa, przerażona, mówiąc, że prosiła aby lekarz przerwała bardzo bolesne badanie, którego nie przerwała. W szoku Pani pacjentka wyszła z klinki, w galerii zasłabła, krwawiąc, przyjechało do niej pogotowie które nie chciało udzielić jej pomocy, panie pielęgniarki z Enel med udzielały jej pomocy. Ta lekarz biegała po przychodni, słychać było liczne wulgaryzmy z jej strony i gabinetu, chciała zmusić tę panią do podpisania jakiś dokumentów. Było to przerażające, smutne i mam nadzieję, że ta kobieta zgłosi to do jakieśj komisji lekarskiej bo w 21 wieku jest to niedopuszczalne. Taka osoba (dr Krosoń/Krasoń- nie usłyszeliśmy dokładnie) nigdy nie powinna mieć do czynienia z pacjentami i mamy nadziej, że nie pracuje już w tej placówce, a jeżeli pracuje to cały Enel med na tym traci. Sami zastanawiamy sie, czy tej sprawy nie nagłośnić, bo obrazek jak z horroru. Wystarczy wpisać nazwisko tej pani dr w Internecie i można zapoznać się z opiniami na jej temat, przerażające. Szanowna Pani pacjentko, byliśmy świadkami tej całej sytuacji i jeżeli będzie pani potrzebować świadków, to chętnie pomożemy.

enel-med Blue City - Warsaw
Agnieszka
5/5

Miałam pobranie krwi w gabinecie zabiegowym 306 i jestem bardzo zadowolona z całej wizyty. Mam trudne, mało widoczne żyły i zazwyczaj takie zabiegi są dla mnie stresujące, ale tym razem wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Panie Pielęgniarki były niezwykle profesjonalne, cierpliwe i delikatne – udało się za pierwszem razem, praktycznie bez bólu 🙂

Na szczególne wyróżnienie zasługuje też recepcja – panie były bardzo uprzejme, pomocne i życzliwe 🙂

enel-med Blue City - Warsaw
Barbara P.
2/5

Jestem rozczarowana nie tyle oddziałem Blue City co Enel-Med. Tak znana placówka wprowadza w błąd potencjalnego pacjenta, tak jak mnie, oferując na swojej stronie internetowej usługi, których w rzeczywistości nie realizuje.
Zapisałam się telefonicznie na konsultację, po upewnieniu się wpierw, czy aby na pewno uzyskam te świadczenia: skan wewnątrzustny i modele 3D oraz protezę protezę acronową. Na wizytę czekałam ok. 1,5 tygodnia. O tym, że wykonanie tego w enel-med jest niemożliwe dowiedziałam się dopiero w gabinecie.
Poczułam się oszukana, bo jak można w tak poważnej firmie, zamieszczać ofertę nieistniejących? nie wykonywanych pozycji?
W odpowiedzi na reklamację zaistniałej sytuacji otrzymałam pisemne przeprosiny, bez uwzględnienia mojej prośby o rekompensatę (wykonania przynajmniej skanu na koszt firmy). Z niemałym zdziwieniem odkryłam, że na stronie internetowej nadal jest bezpodstawna informacja jakoby w ofercie była proteza acronowa (sic!). Dlatego postanowiłam uprzedzić innych o tym, czego można się spodziewać w enel-med.
Barbara Pietrzak

w związku z odpowiedzią Enel-med na moją opinię:
tak, dostałam odpowiedź, która jednak nie rozwiązuje sprawy, a nadal na stronie internetowej pozostały informacje wprowadzające w błąd innych pacjentów...
Barbara Pietrzak

enel-med Blue City - Warsaw
Elizabeth D.
1/5

No, no ale polityka oddziału. Az jestem w szoku. Higiena stomatologiczne : wybieram poszczególne rzeczy, bez dodatków, proszę o rachunek z wyszczególnieniem cen, które widnieją podczas zamawiania online, a dostaje jeden, na 440 zł.
Proszę o poprawienie rachunku, czyli wyszczególnienie ile i za co zapłaciłam, nie tylko nazwy zabiegow, ponieważ mój ubezpieczyciel chce wiedzieć za co zwraca mi pieniadze. Nie ma takiej możliwości, słyszę.
Czyli jak wybieram co potrzebuje mieć wykonane to mogę wiedzieć ile to kosztuje, ale już potem to jakaś tajemnica ? Instrukcji nie wybierałam, a na rachunku jest. Czyli i za to zapłaciłam ? Dlaczego, skoro tego nie wybrałam ?
Przekierowanie do kierownika stomatologii - nie ma takiej możliwości, jak zgłosić protest - nie ma takiej możliwości. Istnieje tylko mail opinie.
Plac czlowieku i płacz, bo podwojnie zapłaciłes. Tylko pieniądze się liczą, pacjent już nie. Nic dziwnego, że Enel Med w Ble City traci pacjentów i dobrą opinię.

enel-med Blue City - Warsaw
Grzegorz C.
1/5

Ocena dedykowana Panią z recepcji w enelMed. Termin wizyty 12.08.2025 godzina 20:40.
Będąc w innej placówce enelMed umówiliśmy RTG palca kończyny górnej w enelMed BlueCity, dla syna by wykluczyć złamanie po kontuzji na treningu JUDO.
Umawiając wizytę jasno opisaliśmy sytuacje, że syn ma 12 lat, nie mamy skierowania i chcemy prywatnie zapłacić za usługę. By mieć pewność, że zostaniemy przyjęci poprosiliśmy o kontakt bezpośredni z placówką. Pani z Prystora porozmawiała sobie z Panią z BlueCity. Zostaliśmy ZAPEWNIENI, że syn 12 lat będzie przyjęty i „przy prywatnej wizycie skierowanie nie jest potrzebne, co innego na NFZ” – cytuję.
Na miejscu w recepcji odmówiono nam realizacji usługi, ponieważ nie mamy skierowania. Mimo tłumaczenia jak wygląd sytuacja, że inna placówka dzwoniła do nich w tej sprawie, beton... nie przeyjmą nas.
Wina leży tu 100% po stornie enelMed, niekompetencji Pań w recepcji. Nawet przepraszam nie usłyszeliśmy!!! Dodatkowo Pani w recepcji odmówiła przedstawienia się, gdy zdenerwowany prosiłem o jej godność. Obsługa klienta to coś z czym ta firma ma duży problem.
Odradzam to mało powiedziane, sugeruje omijać szerokim łukiem ten przybytek…

enel-med Blue City - Warsaw
Gabriela M.
1/5

Przyjechałam osobiście odebrać wyniki badań. Młody chłopak z recepcji (niski blondyn, trochę dłuższe włosy) wydrukował mi część wyników i powiedział, że reszty nie ma. W ogóle nie wykazywał inicjatywy, żeby mi pomóc i ofensywnie oznajmił, że nie wyjmie mi ich spod biurka. Dodatkowo stwierdził, że nie powinien mi wydawać wyników badań robionych na NFZ…Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię, gdzie Pani normalnie podała mi kod pacjenta, dzięki któremu mogłam zobaczyć wyniki na stronie internetowej. Polecam zatrudniać osoby bardziej kompetentne, które mają jakąkolwiek wiedzę związaną z branżą, w której pracują.

enel-med Blue City - Warsaw
Dorota S.
5/5

Wspaniała obsługa. Pani Gabriela z rejestracji cudowna, pomocna, uśmiechnięta. Bardzo jestem zadowolona z obsługi i pomocy, które Pani wykonała dla mnie.
Oby w każdym oddziale pacjent mógł trafić na taką cudowną p. Gabrielę.

enel-med Blue City - Warsaw
Kamil K.
5/5

Świetna placówka! Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Szczególne podziękowania dla pani dr Szulim-Kawalec – cudowna, empatyczna i bardzo kompetentna lekarka. Polecam z całego serca! 🌷

Go up