Far-Med s.c. Punkt apteczny - Trzemeśnia

Adres: 32-425 Trzemeśnia, Polska.
Telefon: 122735615.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Far-Med s.c. Punkt apteczny

Far-Med s.c. Punkt apteczny jest apteką zlokalizowaną w Trzemeśni, Polska. Znajduje się pod adresem: 32-425 Trzemeśnia. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 122735615.

Specjalnością tej apteki jest sprzedaż leków oraz produktów farmaceutycznych. Klienci mogą dokonywać zakupów stacjonarnie, a także korzystać z płatności kartami kredytowymi.

Na chwilę obecną, Far-Med s.c. Punkt apteczny nie posiada strony internetowej. Jednakże, można skontaktować się z nimi bezpośrednio pod podanym numerem telefonu w celu uzyskania informacji.

Według dostępnych danych, ta firma nie ma żadnych recenzji na Google My Business, co oznacza, że nie ma jeszcze opinii od klientów. Średnia opinia wynosi obecnie 0/5.

Dla osób poszukujących informacji o Far-Med s.c. Punkt apteczny, ważne jest zapoznanie się z ich lokalizacją, specjalnościami, jakie oferują oraz możliwościami płatności. Mimo braku stron internetowej, warto skontaktować się z nimi telefonicznie w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Ostatecznie, zachęcamy do kontaktu z Far-Med s.c. Punkt apteczny w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zrobienia zakupów farmaceutycznych. Może warto odwiedzić ich placówkę i skorzystać z ich usług

Go up