Instytut Diabetologii - Warsaw

Adresa: Racławicka 129/lok 2u, 02-117 Warszawa, Polen.
Telefon: 505795484.
Webová stránka: instytutdiabetologii.pl
Odbornost: Poliklinik, Diabetologe.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Rollstuhlgerechtes WC, WC, Terminvereinbarung empfohlen, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC.
Recenze: Tato firma má 35 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.2/5.

📌 Umístění tohoto Instytut Diabetologii

Instytut Diabetologii Racławicka 129/lok 2u, 02-117 Warszawa, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto Instytut Diabetologii

  • Dienstag: 08:00–18:00
  • Donnerstag: 08:00–18:00
  • Freitag: 09:00–18:00
  • Mittwoch: 08:00–18:00
  • Montag: 08:00–18:00
  • Samstag: Geschlossen
  • Sonntag: Geschlossen

Instytut Diabetologii

Adresa: Racławicka 129/lok 2u, 02-117 Warszawa, Polen.

Telefon: 505795484.

Webová stránka: instytutdiabetologii.pl.

Instytut Diabetologii to<b>instytucja</b> specjalizująca się w&nbsp;  diabetologii,</p>

W naszym yurtaj u nas i zrozumij swoje choroby i jej leczenie. Nasz&nbsp;  szczególny zespół powoduje, że każdy pacjent jest dla naszym pierwszeństwem. Będziemy dla Ciebie w'szczególności "wyręczni."</p>

Specjalizacja

Współpracujemy z lekarzami specjalistami w branży diabetologii. W naszym&nbsp;  biurze zawsze jest wolne i możesz skontaktować się z nami w dowolna chwila.

Pomimo że nasz&nbsp;  instytut nie jest szpitala, nasza&nbsp;  aplikacja jest tak skuteczna, że nawet najtrudniejsze przypadki diabetu mogą być u nas leczone.</p>

Oceny

Recenze: Tato firma má 35 recenzí na Google My Business. "Polecam z czystym sumieniem. Miejsce przyjazne pacjentom. Fachowy personel. Panie bardzo pomocne i profesjonalnie. Wizyta przebiega sprawnie. Lekarz odpowiada na wszystkie pytanie i dokładnie tłumaczy proces leczenia. Miejsce godne polecenia zarówno pod względem kontaktu z jednymi z" <strong>lepszych</strong> "Lekarzy jak i z Paniami w rejestracji." </p>

Průměrné hodnocení: 4.2/5.

👍 Recenze na toto Instytut Diabetologii

Instytut Diabetologii - Warsaw
Agnieszka S.
5/5

Polecam z czystym sumieniem.Miejsce przyjazne pacjentom. Fachowy personel. Panie bardzo pomocne i profesjonalnie. Wizyta przebiega sprawnie. Lekarz odpowiada na wszystkie pytanie i dokładnie tłumaczy proces leczenia. Miejsce godne polecenia zarówno pod względem kontaktu z jednymi z najlepszych Lekarzy jak i z Paniami w rejestracji.

Instytut Diabetologii - Warsaw
Sebastian K.
5/5

Choruję na cukrzycę od 22 lat i przez ten czas odwiedziłem/odwiedziłam wielu specjalistów, ale dopiero Instytut Diabetologii dał mi poczucie prawdziwej opieki i zrozumienia. Zespół lekarzy pod kierownictwem prof.Pankowskiej i pielęgniarek jest nie tylko kompetentny, ale przede wszystkim empatyczny i cierpliwy. Każda wizyta to rozmowa, nie tylko szybka kontrola wyników – czuję, że moje zdanie i doświadczenie naprawdę się liczą.

Duży plus za nowoczesne podejście, edukację pacjenta i pomoc w dostosowaniu terapii do codziennego życia – zwłaszcza przy zmianach technologicznych jak CGM czy pompy. Dziękuję za ludzkie podejście i profesjonalizm – polecam każdemu, kto szuka nie tylko leczenia, ale i wsparcia.

Instytut Diabetologii - Warsaw
Paweł K.
5/5

Bardzo merytoryczna rozmowa, zaangażowanie pani doktor na najwyższym poziomie. Obsługa pan z rejestracji bardzo profesjonalna.

Instytut Diabetologii - Warsaw
Marek C.
5/5

Jestem pacjentem w zasadzie od początku. Obsługa zawsze świetna i profesjonalna. Polecam.

Instytut Diabetologii - Warsaw
Norbert M.
5/5

Wszystko super 🙂
Zakup pompy przebiegł bez żadnych problemów

Instytut Diabetologii - Warsaw
Marcus M.
5/5

Sprawna, profesjonalna i miła obsługa. Bardzo polecam 🙂

Instytut Diabetologii - Warsaw
Magdalena B.
5/5

Tak czytam i tak sobie myślę .....
Nie mieszkałam w Polsce prawie 20 lat, mieszkałam w kraju , gdzie mówi się że opieka jest na bardzo wysokim poziomie. Nawet jeśli byłam tam zapisana na konkretną godzinę , zawsze czekałam i nigdy , przenigdy nie udało mi się wejść na tą godzinę która była wpisana ....... . Było to normalne. Bo przecież lekarz ma różnych pacjentów z różnymi przypadłościami , więc czas wizyt też się wydłuża a pozatym sam też musi wyjść np.do toalety lub czegoś się napić . Pozatym lekarze to nie bogowie, nie można ich oskarżać o to się oszukali , oni wydali swoje diagnozy i opinie ....i akurat w innych przypadkach się sprawdziła i diagnoza i leczenie a w jakimś tam nie ..... . Ja i synek jesteśmy pod opieką instytutu ....zawsze czujemy się tam dobrze , miła atmosfera, profesjonalna opieka .....jak trzeba to czekamy , nie narzekamy , bo rozumiemy .....i życzymy całemu instytutowi pacjentów którzy mają tolerancję i zrozumienie , że wszyscy jesteśmy ludźmi mamy prawo do opuznien i omyłek i ......Ech Polacy , zwłaszcza pacjenci to ciężki przypadek. Współczuję wszystkim lekarza . Pozdrawiamy

Instytut Diabetologii - Warsaw
Piotr W.
1/5

Lekarz o nazwisku Białek oszukał mnie już 2 razy. Umawiają wizytę i godzinę przed odwołują. Bez żadnej alternatywy. Jak ktoś szuka chirurga naczyniowego to nie tam. Człowiek by se w tym czasie znalazł innego specjalistę. Szczególnie w przypadku starszych osób. Na miejscu recepcji zmieniłbym pracę, bo pewnie ludzie cały czas dzwonią i krzyczą.
Nie polecam

Go up