Krat-Met - Kobylnica

Adresa: Witosa 21, 76-251 Kobylnica, Polen.
Telefon: 598429151.
Webová stránka: kmt.com.pl
Odbornost: Türfachhandel, Auftragnehmer, Garagentoranbieter.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz.
Recenze: Tato firma má 227 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.9/5.

📌 Umístění tohoto Krat-Met

Krat-Met Witosa 21, 76-251 Kobylnica, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto Krat-Met

  • Dienstag: 09:00–17:00
  • Donnerstag: 09:00–17:00
  • Freitag: 09:00–17:00
  • Mittwoch: 09:00–17:00
  • Montag: 09:00–17:00
  • Samstag: 09:00–13:00
  • Sonntag: Geschlossen

Krat-Met je renomovaná společnost se specializací na obchodu s terénním materiálem, realizaci zakázek a poskytování garance. Sídli v kobylnické části Witosa 21, č. p. 76-251, Kobylnica, Polsko. Mohou být kontaktováni na telefonní čísla 598429151 nebo přes jejich webovou stránku kmt.com.pl.

Charakteristika a specializace

  • Turfachhandel
  • Auftragnehmer
  • Garantíanprostředků

Especialní funkce

  • Rollstuhlgerechter Eingang
  • Rollstuhlgerechter Parkplatz

Opinions a hodnocení

Krat-Met má 227 recenzí na Google My Business a průměrné hodnocení je 3.9/5.

👍 Recenze na toto Krat-Met

Krat-Met - Kobylnica
Thomas S.
1/5

Das Garagentor wurde 2015 installiert. Bereits nach zweieinhalb Jahren verfärbte sich die die Folie großflächig und wurde spröde (siehe Bilder). Nach und nach riss die Beschichtung ein und löste sich ab. Die Folie war fehlerhaft und vermutlich nicht UV-beständig. Leider bot der Hersteller über den Händler, sowie auch direkt keinerlei Kulanz an, weshalb ich von diesem Hersteller auch nichts mehr kaufen werde. Seit 2023 hat sich nun die gesamte Beschichtung (bis auf die Ränder) abgelöst und das Tor ist jetzt silberfarben. Ebenfalls haben sich schon viele Gummidichtungen zwischen den Elementen herausgelöst. Wirklich eine extrem schlechte Qualität, was hier installiert wurde. Klar, die Firma wird die Beschichtung wohl auch nicht selbst herstellen und zukaufen, aber es wäre schön gewesen, wenn sie einem nach vier Jahren etwas entgegengekommen wären. So etwas schlechtes habe ich bisher noch nie erlebt.

Krat-Met - Kobylnica
Oliwia W.
1/5

Drzwi zostały zamontowane w maju 2023, od początku były z nimi problemy: niedziałający guzik, nieopadający próg, framuga bez piany przez co te przemarzają. Zimą podkładamy koc, ale nie jest to rozwiązanie, tymbardziej w drzwiach za takie pieniądze. Od kilku miesięcy zgłaszamy reklamację, ale firma albo nie chce się z nami kontaktować, albo wysyła fachowców, którzy naprawiają drzwi ,,na sztukę''. W ościeżnicy brak ocieplenia, więc dostaliśmy odpowiedź, że tak powinno być i na tym kończy się reklamacja.
Na dodatek szyba jest rozszczelniona i cały czas paruje od środka. Nie polecam.

Krat-Met - Kobylnica
JaMl
1/5

Mam trzy lata bramę garażową 4m i drzwi wejściowe.
Drzwi wymienili zaraz po zamontowaniu, rozwarstwiły się, albo były źle zmontowane.
Brama garażowa od samego początku robiła problemy z rolkami (technologia jakaś prymitywna) a po zakończeniu gwarancji jeden panel drzwi wybrzuszył się jak balon. Miesiąc za późno zobaczyłem i nie było gdzie zgłosić. Rok później wygląda strasznie. Zastanawiam się nad wymianą bramy innejfirmy.
Kilka tysięcy straty.
Szkoda że nie czytałem opini zanim kupiłem.

Krat-Met - Kobylnica
Mar C.
1/5

Ja tylko to zostawię, drzwi z 2016 roku.to że się wygięły w pałąk, i to już po 2 latach to zbagatelizowałem, ale to co stało się wczoraj przerosło moje oczekiwania.co lepsze , te drzwi właściwie może przez 2-3 godziny są wystawione na działanie UV, popołudniu przed zachodem słońca. Ogólnie cały dzień w cieniu.konkurnecujnej firmy też antracyt, nasłonecznione większą część dnia, nic się nie dzieje.jak nowe.

Krat-Met - Kobylnica
Gienek
1/5

Kupiłem drzwi wejściowe w 2019 roku po przyjeździe do Niemiec gdzie Miały być zamontowane (Okolice Dortmundu) okazało się że 3 zawiasy lub 6 zabezpieczeń bocznych są wyprodukowane w miejscu które nie pasują się z sobą, tzn.
Po założeniu drzwi na zawiasy Boczne bolce zabezpieczającew w drzwiach nie wchodziły w dziury w futrynie, były za wysoko.
Naturalnie fachowiec który zakładał drzwiNajpierw złożył razem futrynę tak Jak było w instrukcji montażuW tym momencie wyglądało wszystko dobrze Po czym wymontował stare drzwi.
Telefonicznie skontaktowałem się z producentem Gdzie usłyszałem że muszę do nich przywieźć drzwi ewentualnie to wymieniamLub w miarę możliwości naprawią, No to było już za późno bo stare ...,
Zostały po centymetrze ucięte zawiasy.
Dziś po około 3 latach okazuje się że uszczelki wypadają z futryny bo po prostu są tam wciśnięte bez żadnego klina czy czegoś co by je trzymalo a w szybie w drzwiach widać wyciekającą masa uszczelniają. Ostrzegam przed tym producentem.!!!!
P.s. moje drzwi kosztowały ponad 4000 zł
Ach zapomniałem blacha na drzwiach jest ostra tak że można by się nią ogolić UWAGA NA PALUSZKI NIE TYLKO DZIECIĘCE

Krat-Met - Kobylnica
Paula K.
1/5

Nie polecam…
Podejście firmy do problemu Klienta jak najbardziej nieodpowiednie.
Zamówiliśmy drzwi wejściowe i przyjechały w całym obiciu i zabezpieczeniu, zostały postawione w domu w bezpiecznym miejscu czekając na czas montażu.
Dopiero po pewnym czasie dojrzeliśmy że drzwi posiadają dwie spore i bardzo widoczne wgniotki, które są w centralnym miejscu drzwi… Folia ochronna nie była w żadnym stopniu uszkodzona, więc niemożliwością jest aby wydarzyło się po wydaniu drzwi przez producenta.
Sytuacja została zgłaszana niejednokrotnie, lecz bez większego zainteresowania, odbijając piłeczkę, że sytuacja musiała się wydarzyć u nas. Bezczelność i totalny brak szacunku do Klienta.
Gdybym miała wybierać jeszcze raz wejściowe drzwi do swego wymarzonego domu to na pewno nie bylibyście to Wy.
Niech to będzie przestroga dla innych, aby dwukrotnie zastanowili się gdzie chcą zostawić swoje niemałe i ciężko zarobione pieniądze…

Krat-Met - Kobylnica
Cenni
1/5

Uważam za mega nieprofesjonalna obsługę klienta kiedy pracownik firmy (Pani Magda z salonu która sprzedaje drzwi w Kobylnicy) odkłada telefon w trakcie rozmowy. Mega słabe podejście do klienta! Bardzo niemiła! Powiedzieli ze: „Klient to nie król”. Nie polecamy! Montaż to jedna wielka tragedia.

Krat-Met - Kobylnica
Grzegorz M.
5/5

Drzwi z firmy KMT sprzedaję już 20 lat. Biorąc pod uwagę różnych innych producentów drzwi stalowych firma KMT jest zdecydowanie na bardzo wysokim poziomie - bardzo dobra cena, jakość produktu, mega podejście do klienta. Szczególne podziękowania dla Pani Oli oraz Pani Basi.

Go up