Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa

Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83/U16, 02-777 Warszawa, Polska.
Telefon: 516206812.
Strona internetowa: maxi-wet.pl
Specjalności: Weterynarz, Kardiolog, Stomatolog, Dermatolog, Gabinet endoskopii, Internista, Laboratorium, Radiolog, Chirurg, Apteka weterynaryjna.
Inne ważne informacje: Usługi na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Toaleta unisex, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Wymagane umówienie wizyty, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Bezpłatny parking przy ulicy.
Opinie: Ta firma ma 265 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

📌 Lokalizacja Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83/U16, 02-777 Warszawa, Polska

⏰ Godziny otwarcia Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna

  • Poniedziałek: 10:00–20:00
  • Wtorek: 10:00–20:00
  • środa: 10:00–20:00
  • Czwartek: 10:00–20:00
  • Piątek: 10:00–20:00
  • Sobota: 10:00–14:00
  • Niedziela: Zamknięte

Maxi-Wet Przychodnia Weterynaryjna - Profesjonalna Opieka Zdrowotna dla Twoich Zwierzęcych Przyjaciół

Maxi-Wet Przychodnia Weterynaryjna, zlokalizowana w Warszawie przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 83/U16, to renomowane centrum opieki weterynaryjnej, które oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług dla swoich pacjentów - zwierząt domowych. Zespół profesjonalnych lekarzy weterynarii, w tym kardiologów, stomatologów, dermatologów oraz chirurgów, dba o zdrowie i dobre samopoczucie psów i kotów. Na miejscu funkcjonuje także gabinet endoskopii, laboratorium diagnostyczne oraz apteka weterynaryjna.

Oferta Usług:

  • Weterynarstwo ogólne
  • Kardiologia
  • Stomatologia
  • Dermatologia
  • Gabinet endoskopii
  • Internista
  • Laboratorium
  • Radiologia
  • Chirurgia
  • Apteka weterynaryjna

Wygodne warunki dla klientów:

  • Usługi na miejscu
  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Toaleta
  • Toaleta unisex
  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+

Inne atuty:

  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
  • Bezpłatny parking przy ulicy

Opinie klientów:

Maxi-Wet Przychodnia Weterynaryjna cieszy się zaufaniem i pozytywnymi recenzjami od klientów. Firma posiada 265 opinii na Google My Business, z średnią oceną 4,7/5. Większość klientów podkreśla profesjonalizm, troskę i zaangażowanie personelu, szybkie i skuteczne leczenie oraz komfortowe warunki stacji.

Na przykład, jeden z klientów napisał: "To miejsce, w którym od pierwszej chwili czuć profesjonalizm, troskę i prawdziwe zaangażowanie. Nie raz byliśmy w trudnych sytuacjach, ale zawsze mogliśmy liczyć na pomoc na najwyższym poziomie. Leczenie przynosiło efekty błyskawicznie, a ja za każdym razem miałam pewność, że moje słoneczko jest w najlepszych rękach. Pan doktor Robert Żurawski to wyjątkowy specjalista z ogromnym sercem, pełen wiedzy, troski i empatii. Z całego serca dziękujemy i kłaniamy się nisko – takich specjalistów można ze świecą szukać"

Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83/U16, 02-777 Warszawa, Polska.

Telefon: 516206812.

Strona internetowa: maxi-wet.pl.

👍 Recenzje dla Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa
Liu
5/5

To miejsce, w którym od pierwszej chwili czuć profesjonalizm, troskę i prawdziwe zaangażowanie. Nie raz byliśmy w trudnych sytuacjach, ale zawsze mogliśmy liczyć na pomoc na najwyższym poziomie. Leczenie przynosiło efekty błyskawicznie, a ja za każdym razem miałam pewność, że moje słoneczko jest w najlepszych rękach. Pan doktor Robert Żurawski to wyjątkowy specjalista z ogromnym sercem, pełen wiedzy, troski i empatii. Z całego serca dziękujemy i kłaniamy się nisko – takich specjalistów można ze świecą szukać!

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa
Tira M.
1/5

(Aktualizacja) W odpowiedzi na wyjaśnienia p. Doktor Konarskiej chciałabym zaznaczyć, że nie mam pretensji o sam fakt podania leku – wiem, że decyzje terapeutyczne są często trudne i podejmowane w dobrej wierze, na podstawie wyników badań i dostępnych objawów. Doceniam także Pani zaangażowanie i starania, by pomóc Misu.
To, co chcę podkreślić, to moje rozczarowanie reakcją innych osób z zespołu kliniki w kolejnych dniach po wizycie. Po podaniu zastrzyku Misu przestał jeść, był apatyczny i nieobecny – jego stan wyraźnie się pogarszał. Wielokrotnie dzwoniłam do kliniki i informowałam o tym. Niestety, mimo moich sygnałów, osoby odbierające telefon nie potraktowały tej sytuacji z należytą uwagą, a zaleceniem było jedynie kontynuowanie leków, bez żadnej próby weryfikacji ich wpływu na stan kota.
To wszystko sprawiło, że czuję żal. Mój ukochany kot odszedł w dramatycznych okolicznościach, a ja nie miałam szansy zareagować odpowiednio wcześnie – właśnie dlatego, że zaufałam zaleceniom, które niestety się nie sprawdziły.
Justyna K.

Jestem niezwykle rozczarowana tym, w jaki sposób klinika Maxi-Wet podeszła do leczenia mojego kota. Misu niestety nie jest już z nami. Odszedł wczoraj rano po kilku dniach intensywnego leczenia szpitalnego.

Współpraca z kliniką zaczęła się bardzo pozytywnie. Zgłosiliśmy się tam, ponieważ nasz czternastoletni kot zaczął mniej jeść i tracić na wadze. Wyniki krwi były bardzo dobre, natomiast USG jamy brzusznej wykazało stłuszczenie wątroby. Dostał antybiotyk, ale niestety nie przyniósł on poprawy. Pani doktor zasugerowała, że zmniejszony apetyt może mieć związek ze zmianami zwyrodnieniowymi i podała zastrzyk przeciwzapalny – steryd o przedłużonym uwalnianiu oraz opioidy.

Po podaniu zastrzyku kot przestał jeść, był otępiały i nie było z nim kontaktu. Wielokrotnie dzwoniłam do kliniki i opisywałam sytuację. Mimo tego, że wyraźnie mówiłam, że kot nie je i pogarsza się jego stan, kazano nam kontynuować podawanie opioidów.

W bardzo krótkim czasie [3 dni], zdesperowani, postanowiliśmy zabrać Misu do innej kliniki (Maxi-Wet był zamknięty w niedzielę). Tam przekazano nam druzgocącą informację: kot ma żółtaczkę i musi natychmiast trafić do szpitala. W szpitalu zdiagnozowano u niego zapalenie trzustki, jelit i wątroby. Lekarze stwierdzili, że stan ten mógł być skutkiem ubocznym zastosowanego wcześniej leku przeciwzapalnego.

Oczywiście rozumiem, że każdy lek niesie ryzyko działań niepożądanych, ale:

1. Dlaczego, kiedy dzwoniłam do kliniki Maxi-Wet i mówiłam, że kot po podaniu leku przeciwzapalnego i opioidów nie je i źle się czuje, nikt mnie nie słuchał, tylko z uporem powtarzano, żeby kontynuować podawanie opioidów?

2. Dlaczego nikt nie zareagował na brak apetytu, wiedząc, że przy stłuszczeniu wątroby nawet krótka głodówka (24h) może prowadzić do gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia kota?

3. Dlaczego podczas wizyty nie poinformowano mnie o możliwych skutkach ubocznych podanego leku przeciwzapalnego, ani o tym, na jakie objawy mam być szczególnie wyczulona?

Jest mi niezwykle przykro, że mój Przyjaciel odszedł w tak szybki i dramatyczny sposób.

Apeluję do lekarzy weterynarii: słuchajcie uważnie opiekunów swoich pacjentów.

Zwierzęta nie powiedzą Wam, co je boli i jak się czują – to my, ich opiekunowie, jesteśmy ich głosem. Proszę o więcej empatii, wnikliwości i ostrożności w podejmowaniu decyzji. Każdy przypadek jest inny, każde zwierzę – unikalne. Nie zakładajcie z góry, że wszystko „będzie dobrze”, bo tak bywało wcześniej. Bo czasem nie będzie.
Justyna K.

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa
Jarek C.
5/5

Szczerze polecam. Doktora Żurawskiego poznałem jeszcze w jego starej przychodni, czyli kilkanaście lat temu. Od tego czasu przychodzę do niego z moimi psami i kotami. Przez te wszystkie lata doktor kilkukrotnie uratował życie moim zwierzakom w tym z ciekawszych przypadków dwukrotnie usunął ciała obce w postaci piłki tenisowej z żołądka czy też zdiagnozował dirofilarię immitis, czego inni zrobić nie potrafili. Człowiek prowadzi, podobnie jak jego ojciec, klinikę na własny rachunek, która nie jest typową "fabryką" jakich to klinik teraz coraz więcej wokoło, gdzie właściciel firmuje ale dopchanie na wizytę graniczy z cudem. Czy przez te wszystkie lata nigdy się nie pomylił albo czegoś nie wiedział? Oczywiście, że nie, bo to jest fizycznie niemożliwe, ten się nie myli kto nic nie robi. Ale chłop nie udaje, że wie wszystko. Jak nie był pewien diagnozy, zawsze polecał specjalistów z którymi się konsultowałem. Tak było w przypadku nowotworu śledziony czy guza na przysadce. Zatem jak czytam komentarze, że coś tam źle zrobił, nie przemył rany albo, że ktoś inny zrobił coś inaczej, to zastanawiam się: co z tego? Czy inni ZAWSZE przemywają rany czymś tam i ZAWSZE ratują zęby przed ekstrakcją? Ale na to już sobie każdy musi sam odpowiedzieć.

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa
Joanna M.
5/5

Najbardziej kompetentni lekarze jakich można znaleźć. Przy tym emanują ciepłem i życzliwością zarówno w stosunku do czteronożnych jak i tych, którzy je przeprowadzili. Jeździmy tu od 3 lat z Zalesia Górnego z kotami i będziemy nadal. Dozgonnie wdzięczni za mistrzowskie usunięcie zębów 16 letniemu kotu dwa lata temu.

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa
Pavel R.
1/5

Nie polecam.

Przez prawie 2 lata korzystaliśmy z usług tej kliniki i byliśmy stałymi klientami. Niestety ostatni kontakt – mailowy i telefoniczny – był dla nas ogromnym rozczarowaniem.

Zgłosiliśmy poważne obawy dotyczące stanu zdrowia naszego kota, ale spotkaliśmy się z całkowitym brakiem zaangażowania i empatii. Zamiast pomocy – zignorowanie naszych argumentów bez podania sensownych powodów.

Najbardziej bulwersujące były jednak komentarze o charakterze nacjonalistycznym. Przypominamy, że na terenie Polski takie zachowania są karalne („W UKRAINE” – to nie jest argument, to przestępstwo).

W związku z takim podejściem – pełnym obojętności i uprzedzeń – zdecydowaliśmy się zrezygnować z usług tej placówki.

P.s. Jestem z BIAŁORUSI.

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa
Grzegorz H.
1/5

Ogromne rozczarowanie po ostatniej wizycie, Pan doktor mimo iż prowadzi pieska od szczeniaczka potraktował mnie wyjątkowo zlewczo. Czułem się jak intruz zadając pytania. Doktor nie wykazał najmniejszego zainteresowania stanem zdrowia zwierzęcia, nie przeprowadził wywiadu lekarskiego o stanie zdrowia. W moim odczuciu jedyny temat w którym klinika wykazuje zaangażowanie to płatności oraz rezerwację wizyt oplacane z wyprzedzeniem.

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa
Joanna
5/5

Polecam z całego serca - pod opieką dra Żurawskiego i jego zespołu mam psa od 6 lat, a od niedawna drugiego. Wszystko jest robione empatycznie, profesjonalnie, z czułością wobec pacjentów i zrozumieniem dla ich opiekunów itd. Wielki plus za diagnostykę, za dostępność, za system rezerwowania wizyt on-line, za kaczuszkę w dolnej szufladzie biurka Pana Doktora, która tak łagodzi stres moich pudli. Może nie jest tanio (to fakt), ale wiem, że zespół się dokształca, że inwestują w sprzęt, że ściągają specjalistów. Bardzo polecam! Olbrzymi szacunek też za zachowanie w czasie pandemii - zawsze maseczki, wymaganie tego samego od opiekunów pacjentów, dbanie o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Maxi-Wet Przychodnia weterynaryjna - Warszawa
Queenof C.
5/5

Przychodnia, w której pracują ludzie z powołaniem i wielkim sercem do zwierząt. Szczególnie polecam Panią Ewę Konarską, która leczyła naszego Nikusia na przewlekłą chorobę nerek i Niuniusia, u którego wyłapała toksoplazmozę i postawiła go na nogi! Wspaniały lekarz i człowiek. Z całego serca polecam wszystkim tą przychodnię i Panią Ewę.

Go up