NZOZ Borki - Radom

Adres: Harcmistrza Kapitana Eugeniusza Stasieckiego 1, 26-612 Radom, Polska.
Telefon: 483067330.

Specjalności: Lokalny ośrodek zdrowia, Lekarz.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 107 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

📌 Lokalizacja NZOZ Borki

NZOZ Borki Harcmistrza Kapitana Eugeniusza Stasieckiego 1, 26-612 Radom, Polska

⏰ Godziny otwarcia NZOZ Borki

  • Poniedziałek: 08:00–18:00
  • Wtorek: 08:00–18:00
  • środa: 08:00–18:00
  • Czwartek: 08:00–18:00
  • Piątek: 08:00–18:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

NZOZ Borki, situado en Adres: Harcmistrza Kapitana Eugeniusza Stasieckiego 1, 26-612 Radom, Polska, es un centro de salud que ofrece servicios de atención médica en la localidad de Radom. El número de teléfono es 483067330.

El centro de salud NZOZ Borki tiene como especialidades clave el Lokalny ośrodek zdrowia y el servicio de Lekarz. Esto significa que el centro se centra en la atención primaria de la salud y ofrece la posibilidad de consultas con médicos en la propia clínica.

Otras características destacadas de NZOZ Borki incluyen:

  • Parking dostępny dla osób na wózkach - El centro dispone de aparcamiento accesible para personas en silla de ruedas, lo que facilita la accesibilidad.
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach - El centro también cuenta con entrada accesible para personas en silla de ruedas, lo que asegura una accesibilidad total.

A pesar de no tener una página web específica, NZOZ Borki ha recibido 107 recenzji na Google My Business, lo que demuestra un amplio rango de opiniones de los usuarios.

La Średnia opinia de este centro de salud es de 2.4/5, lo que podría indicar que hay margen para el mejoramiento de los servicios ofrecidos. Sin embargo, también proporciona una visión real de la calidad del servicio y las facilidades ofrecidas por el centro de salud.

En resumen, NZOZ Borki es un centro de salud en Radom que ofrece atención médica básica, con una accesibilidad para personas con movilidad reducida y una amplia gama de opiniones de clientes en línea. Aunque su puntaje de satisfacción de los clientes es medio, ofrece un servicio básico en su localidad.

👍 Recenzje dla NZOZ Borki

NZOZ Borki - Radom
Nieobecna
1/5

Nie można się dostać do przychodni, godzinę po otwarciu nie warto nawet przychodzić bo nie ma już terminów.

NZOZ Borki - Radom
Sylwia D.
1/5

Z całego serca NIE POLECAM!!! Inni piszą, że nadają się tylko do wypisywania recept, a nie nadają się do niczego!!! Problemy z dodzwonieniem się notorycznie, robią łaskę o wszystko o co poprosisz!! Córka z wadą serca - na bieżąco kopiujemy i załączamy w kartę wyniki badań i zalecenia z kliniki z Warszawy - każde dawkowanie leku jest wypisane przez kardiologów z Warszawy. Jedynym zadaniem lekarza jest na ich podstawie wyspisac receptę! Niestety za każdym razem wołają o wzór recepty z Centrum Zdrowia Dziecka. Śmiech na sali!!! Jedynym sensownym lekarzem jest doktor Opiał, niestety przyjmuje zbyt rzadko. Pani doktor kierownik przychodni przy -10 stopniach żąda żeby przyjechać po receptę z dzieckiem, które spodziewa się hospitalizacji i musi być zupełnie zdrowe na zabieg! I dzieciątko przez wspaniałą Panią doktor zostaje bez specjalistycznych leków. Porażka! Śmiech na sali! Omijać szerokim łukiem!!!

NZOZ Borki - Radom
Ewa J.
1/5

NIE POLECAM!!! Nie sposób dostać się do lekarza i uzyskać SKUTECZNE leczenie właśnie wtedy, kiedy pacjent tego potrzebuje. I nie chodzi tylko o to, że lekarz pracuje do 17,chociaż powinien do 18, ale o podejście do pacjenta. Jak bólu głowy nie widać, to chyba nie może boleć. I najlepiej lekarskiej głowy w NZOZ Borki nie zawracać, najlepiej zgłosić się od razu po poradę do placówki opieki nocnej (taką otrzymałam poradę). Ja akurat najmniejszy problem miałam z dodzwonieniem się do przychodni. Tylko co z tego?

NZOZ Borki - Radom
Katarzyna H.
5/5

Najlepsza przychodnia. Pomimo że mieszkamy na drugim końcu miasta, a jedna z przychodni mamy " pod nosem" - wolimy dojechać dalej i mieć pewność,że i my i nasze dzieci jesteśmy w dobrych rękach. Nigdy nie mam problemu z umówieniem się na wizytę,a wręcz często jest to tego samego dnia. Nigdy nikt nas nie zbywał,ani nie lekceważył. Panie w rejestracji zawsze mile i pomocne. Nie mamy też problemu z dodzwonieniem się - co jest niezwykle dla nas ważne. W przychodni zawsze jest miło i spokojnie - nie ma kłótni między pacjentami, kto teraz wchodzi- każdy wie co i jak, a to dzięki temu,że panie z rejestracji wszystko dokładnie tłumacza i informują. Moje dzieci nie boją się wizyty u lekarzy, a to wszystko dzięki naszej wspaniałej Pani Doktor Jazdzyk. Dzieci bez problemu dają się zbadać. Pani Doktor zawsze stawia trafne diagnozy, patrzy na choroby z szerszej perspektywy i co najważniejsze - indywidualnie patrzy na każdego pacjenta. Dodatkowo ma super podejście do dzieci. Ostatnio bardzo źle się czułam - co miało związek z wypadkiem, jakiemu uległam miesiąc temu. To właśnie Pani Doktor Jazdzyk zasugerowała badanie tętnic szyjnych, które w moim przypadku okazało się mieć kluczowe znaczenie. Lekarze na SOR byli pod wrażeniem, że jeszcze są na świecie tak świadomi i dokładnie lekarze. Z całego serca - polecam.

NZOZ Borki - Radom
Aleksandra S.
1/5

Śmieszna przychodnia. Nie można się do nich dodzwonić robią łaske o wszystko. Nie wspomnę o ,, lekarzach,, tym bardziej o dr pasierb która nie wie o Bożym Świecie. Nie polecam jak naj dalej od takich lekarzy.

NZOZ Borki - Radom
Katarzyna E.
1/5

Od 30 lat należę do tej przychodni ale czas to zmienić!!! To co się tam teraz dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Pani na rejestracji chce decydować czy mogę wyciągnąć kartę do lekarza czy jednak nie jestem aż tak chora i mogę iść do domu🤣 chyba pomyliła się jej specjalizacja. Polecam wszystkim niezadowolonym zmienić przychodnie bo gdy NIE BĘDZIE LUDZI NIE BĘDZIE TEJ PRZYCHODNI!!

NZOZ Borki - Radom
Agata D.
1/5

Nie polecam! Zapisy telefoniczne w tej przychodni to żart.

NZOZ Borki - Radom
Karol H.
1/5

Dopóki była tam pani doktor Kieloch to było ok. poprostu miał kto leczyć. Teraz tragedia nie ma dobrego lekarza. Jak ktoś tylko po recepty to może być, poza tym dno.

Go up