Oddział Rehabilitacji Leczniczej - Mońki

Adresa: aleja Niepodległości 9, 19-100 Mońki, Polen.

Webová stránka: placowki.mp.pl
Odbornost: Krankenhaus.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz.
Recenze: Tato firma má 5 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.4/5.

📌 Umístění tohoto Oddział Rehabilitacji Leczniczej

Oddział Rehabilitacji Leczniczej aleja Niepodległości 9, 19-100 Mońki, Polen

Oddział Rehabilitacji Leczniczej

Adresa: aleja Niepodległości 9, 19-100 Mońki, Polen.

Telefon: n/a

Webová stránka: placowki.mp.pl

Karakterystyki

Oddział Rehabilitacji Leczniczej to jednostka medyczna, specjalizująca się w rehabilitacji pacjentów z variouszami i schorzeniami.

Specjalności

Odbornost: Krankenhaus.

Informacje dodatkowe

Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz.

Opinie

Recenze: Tato firma má 5 recenzí na Google My Business.

Průměrné hodnocení: 3.4/5.

Opinie pacjentów

«To miejsce nie spodobało moich oczekiwań. Personel został w tyle za innymi placówkami.

Że rehabilitacja trwała cztery tygodnie, a ja wróciłam z przykurczem mięśnia dwugłowego odpowiedzialnym za zginanie nogi. To jest wina osób tam decyzyjnych.

Fundusz Zdrowia zapłacił za mój tam pobyt ponad dwadzieścia tysięcy zł, a i tak ja muszę teraz prywatnie wykładać pieniądze i rehabilitant musi za pieniądze robić to czego oni tam przez cztery tygodnie nie zrobili.

Kto chce poprawić swój stan zdrowia to niech wybierze inną placówkę.

«

👍 Recenze na toto Oddział Rehabilitacji Leczniczej

Oddział Rehabilitacji Leczniczej - Mońki
Małgorzata S.
5/5

To miejsce nie spodobało moich oczekiwań.Personel został w tyle za innymi placówkami.Z rehabilitacji ktora trwała cztery tygodnie wróciłam z przykurczem mięśnia dwugłowego odpowiedzialnego za zginanie nogi.To jest wina osób tam decyzyjnych.Fundusz Zdrowia zapłacił za mój tam pobyt ponad dwadzieścia tysięcy zł a i tak ja muszę teraz prywatnie wykładać pieniądze i rehabilitant musi za pieniądze robić to czego oni tam przez cztery tygodnie nie zrobili.Kto chce poprawić swój stan zdrowia to niech wybierze inną placówkę.W tej nie poprawi swego zdrowia.

Oddział Rehabilitacji Leczniczej - Mońki
Anna T.
5/5

Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji kolana. Profesjonalna opieka lekarska i terapeutyczna. Wszyscy z ogromną życzliwością służyli pomocą pacjentom. Bardzo dziękuję i polecam ten szpital ♥️🌹 Anna Techmanska , luty 2025

Oddział Rehabilitacji Leczniczej - Mońki
Katarzyna W.
1/5

Warunki jak z lat 50 tych. Wczesny komunizm. Zakaz wychodzenia na zewnątrz jak w zakładzie karnym. Pokrzykiwania i nieuprzejmości. Trzymajcie się od tej placówki jak najdalej. Szkoda ze pacjent jest traktowany jak ktoś niższej kategorii tylko dlatego że jest słaby i zdany na łaskę tak zwanej opieki zdrowotnej.

Oddział Rehabilitacji Leczniczej - Mońki
Joanna W.
5/5

Ja jestem zadowolona z rehabilitacji w tym szpitalu.Dzięki osobom które tam pracują moje kolano ma się bardzo dobrze.Długo będę im za to wdzięczna.

Oddział Rehabilitacji Leczniczej - Mońki
Marian G.
1/5

Katastrofa odział zamknięty jak dla wariatów nie można wyjść na zewnątrz na spacer jeszcze karaty niech założą okien nie można otwierać 👎

Go up