Pod Orlikiem. Apteka - Ustrzyki Dolne

Adres: Rynek 20, 38-700 Ustrzyki Dolne, Polska.
Telefon: 134711665.
Strona internetowa: aptekicefarm.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.2/5.

Lokalizacja Pod Orlikiem. Apteka

Pod Orlikiem. Apteka znajduje się na Rynku 20 w Ustrzykach Dolnych, w Polsce. Jest to apteka, która oferuje szeroki zakres usług farmaceutycznych dla mieszkańców i turystów odwiedzających to urokliwe miasteczko. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko głównego placu, co ułatwia dostępność dla klientów.

Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 134711665 lub odwiedzić ich stronę internetową aptekicefarm.pl, aby uzyskać więcej informacji o dostępnych produktach i usługach. Apteka specjalizuje się w świadczeniu usług farmaceutycznych, zapewniając klientom profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie leczenia i profilaktyki zdrowotnej.

Pod Orlikiem. Apteka oferuje również zakupy stacjonarne, dostawę leków oraz akceptuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi. Dodatkowo, posiadają usługę płatności mobilnych NFC, co sprawia, że zakupy są szybkie i wygodne. Firma cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 5 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.2/5, co świadczy o zadowoleniu klientów z usług świadczonych przez aptekę.

Jeśli szukasz profesjonalnej opieki farmaceutycznej w Ustrzykach Dolnych, Pod Orlikiem. Apteka to doskonały wybór. Ich zaangażowany personel służy pomocą i dba o zdrowie oraz dobre samopoczucie klientów. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji lub skorzystać z ich usług. Zadbaj o swoje zdrowie z pomocą tej renomowanej apteki

Rekomendacja: Zachęcamy do skontaktowania się z Pod Orlikiem. Apteka poprzez ich stronę internetową, aby skorzystać z profesjonalnych usług farmaceutycznych oraz uzyskać fachową radę w zakresie zdrowia i leczenia. Nie czekaj, zadzwoń lub odwiedź ich stronę już dziś

Recenzje dla Pod Orlikiem. Apteka

Pod Orlikiem. Apteka - Ustrzyki Dolne
Renata Bogacz
1/5

Co niektóre farmaceutki tragedia... Apteka do 19.00 wchodzę o 18.50 pani zabija mnie wzrokiem nie odpowiada "dobry wieczór"... Na moje pytanie czy na pewno jeszcze można coś kupić też nie raczy odpowiedzieć.... Niemiła, opryskliwa... Na pewno będę unikać tej apteki.

Pod Orlikiem. Apteka - Ustrzyki Dolne
Tomasz Żurawski
5/5

Jako mieszkaniec mogę powiedzieć iż wg. Mojej opinii apteka ma najlepsze ceny w Ustrzykach. Profesjonalna obsługa. Pomaga z doborem leków. Polecam

Pod Orlikiem. Apteka - Ustrzyki Dolne
Agust _d2
1/5

Uważajcie na tą aptekę bo naruszają prawa osobiste!!!!!

Pod Orlikiem. Apteka - Ustrzyki Dolne
Grzegorz Pankiewicz
4/5

Zlokalizowana przy rynku Apteka.

Pod Orlikiem. Apteka - Ustrzyki Dolne
Andrzej Melke
5/5

Go up