Przy Biedronce. Apteka - Kłecko

Adres: Armii Poznań 5, 62-270 Kłecko, Polska.
Telefon: 516188549.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przy Biedronce. Apteka

Przy Biedronce. Apteka to apteka zlokalizowana pod adresem Armii Poznań 5, 62-270 Kłecko, Polska. Dla osób szukających profesjonalnej obsługi farmaceutycznej w dogodnej lokalizacji, to idealne miejsce. Apteka oferuje szeroki wybór leków i produktów medycznych, aby sprostać różnorodnym potrzebom pacjentów.

Można skontaktować się z Przy Biedronce. Apteka pod numerem telefonu 516188549. Przyjazna obsługa zawsze służy pomocą i udzieli informacji na temat dostępności produktów oraz porad dotyczących leczenia.

Specjalnością apteki jest oczywiście sprzedaż leków i produktów farmaceutycznych, aby zapewnić pacjentom szybką i skuteczną pomoc w utrzymaniu zdrowia.

Przy Biedronce. Apteka zapewnia również dodatkowe udogodnienia, takie jak możliwość zakupów stacjonarnych, dostawa leków, oraz parking dostępny dla osób na wózkach. Wejście do apteki jest również przystosowane dla osób poruszających się na wózkach, co sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla wszystkich klientów. Akceptowane są również karty kredytowe, co ułatwia płatności.

Opinie na temat Przy Biedronce. Apteka są pozytywne, firma posiada 12 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4/5. To potwierdza wysoką jakość obsługi i profesjonalizm personelu apteki.

Dla osób poszukujących kompleksowej i rzetelnej obsługi farmaceutycznej, Przy Biedronce. Apteka jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z usług apteki.

Recenzje dla Przy Biedronce. Apteka

Przy Biedronce. Apteka - Kłecko
Marek Mariusz
1/5

Ceny mocno zawyżone, porównując z cenami innych apteka na kilku lekach przepłaciłem łącznie oko 90zł
ponadto pani farmaceutka nie umie czytać recepty, wskazany byl zamiennik w razie braku dostępności danego leku, otrzymałem oba laki, jeden warty oko 60zl ( lek się zmarnuje z powodu krótkiej daty przydatności)
Teraz słyszę w opini ze po leki to jeździ sie do Gniezna

Przy Biedronce. Apteka - Kłecko
Sylwia Olejniczak
5/5

Miła obsługa, dobrze zaopatrzona

Przy Biedronce. Apteka - Kłecko
Natasza Rogawska
1/5

Pani magister wydaje zamiennik nie informując klienta, kiedy dzwonię aby upewnić się czy na pewno mogę to podać dziecku no cóż... do lekarza szybciej można się dodzwonić. Nie polecam.

Przy Biedronce. Apteka - Kłecko
Kinga Stefańska
5/5

Bardzo miła obsługa w szczegolności pani Asi blondynki zawsze usmiechnięta fachowo doradzi,daję 5 gwiazdek

Przy Biedronce. Apteka - Kłecko
Lidia Jedroszkowiak
5/5

Bardzo miła i serdeczna obsługa.

Przy Biedronce. Apteka - Kłecko
Dragana 06
5/5

Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Przy Biedronce. Apteka - Kłecko
Piotr Kaczor
5/5

Ogolnie OK!
Polecam!

Przy Biedronce. Apteka - Kłecko
Piotr Kowalski
5/5

Go up