Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca

Adres: Warszawska 11, 62-400 Słupca, Polska.
Telefon: 632771979.
Strona internetowa: teraz-otwarte.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 27 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Przy Kościele. Apteka. Nowicka M.

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. to apteka znajdująca się pod adresem Warszawska 11, 62-400 Słupca, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 632771979. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: teraz-otwarte.pl.

Ta apteka specjalizuje się w szerokim zakresie usług farmaceutycznych. Klienci mogą skorzystać z zakupów stacjonarnych, dostawy leków, a także mogą dokonywać płatności kartami debetowymi i kredytowymi. Oprócz tego oferują usługę płatności mobilnych NFC, co sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej wygodne.

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Firma posiada aż 27 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 4.4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących profesjonalnej apteki z szerokim asortymentem leków i profesjonalną obsługą, Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Słupcy, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Zalecamy skorzystanie z ich usług, zwłaszcza jeśli potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy farmaceutycznej.

Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. z wszelkimi pytaniami lub zamówieniami. Ich profesjonalna obsługa i wysoka jakość usług sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru tej apteki.

Recenzje dla Przy Kościele. Apteka. Nowicka M.

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca
Piotr Magowski
1/5

Cyrk na kółkach, już do przysłowiowego ministra idzie się szybciej dodzwonić. W sprawie rezerwacji leku, który rzadko można zdobyć, bo pojawia się nagle i niespodziewanie z tego co widzę na stronach, jak już człowiek dzwoni to oczywiście nie raczą odebrać telefonu, lub bezczelnie rozłączają na jakiś czas. A jak już się uda dodzwonić by zarezerwować lek, to mówią, że nie mają i dlaczego wcześniej się nie kontaktowałem. No przepraszam bardzo, ja się kontaktowałem, to oni nie odbierają. Nie polecam! 🙁 Nawet pisząc tę opinię jestem na łączach i niestety od 1,5h intensywnego dzwonienia odbijam się od słuchawki.

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca
IjCanFly
1/5

Dyżur nocny długi czas oczekiwania aż pojechałem w inne miejsce bo myślałem że tam nikogo nie ma, i oczywiście brak płacenia kartą…

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca
Wiesław Kobiela
5/5

Jest ok ok podoba mi się pozdrawiam

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca
Przemek
1/5

Jestem strasznie rozczarowany. Zamówiłem lek który był dostępny (dla rodzica), otrzymałem potwierdzenie że jest uszykowany. Robię 200 km w jedną stronę i.... farmaceuta informuje mnie, że oczywiście lek jest, ale również ktoś inny go zamówił i mi nie wyda! SKANDAL !!!

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca
Rafał
2/5

Panowie farmaceuci bardzo mili w przeciwieństwie do starszej Pani. Czas zmienić aptekę.

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca
Monika Butelska
5/5

Bardzo miła obsługa przystępne ceny

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca
Alicja P
5/5

W aptece taniej niz w niektorych.

Przy Kościele. Apteka. Nowicka M. - Słupca
Irena Krawczyk
4/5

W dobrym punkcie miasta, dostępność leków na dobrym poziomie

Go up