Przy Szkole. Apteka - Skępe

Adres: aleja 1 Maja 81, 87-630 Skępe, Polska.
Telefon: 542877276.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przy Szkole. Apteka

Przy Szkole. Apteka jest apteką zlokalizowaną pod adresem aleja 1 Maja 81, 87-630 Skępe, Polska. Znajdziesz tam szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych, a także profesjonalną obsługę farmaceutyczną.

Specjalnością tego miejsca jest działalność apteki, co oznacza, że znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz w zakresie leków i suplementów diety.

Przy Szkole. Apteka oferuje różne usługi, takie jak zakupy stacjonarne, dostawa leków, a także wejście dostępne dla osób na wózkach. Ponadto akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Ta firma ma 2 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4/5. To dowód na wysoką jakość obsługi i zadowolenie klientów.

Jeśli szukasz profesjonalnej apteki z szerokim asortymentem i wygodnymi opcjami płatności, to Przy Szkole. Apteka będzie idealnym miejscem dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz leku na receptę, czy też suplementu diety, znajdziesz to wszystko w jednym miejscu.

Jeśli chcesz skorzystać z usług Przy Szkole. Apteka, zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową lub bezpośrednio pod numerem telefonu 542877276. Nie wahaj się skontaktować z nimi, aby uzyskać fachową pomoc farmaceutyczną i zadowolenie z zakupów.

Recenzje dla Przy Szkole. Apteka

Przy Szkole. Apteka - Skępe
Jot K.
4/5

Niezbyt tania, ale to skępski standard. Mimo wszystko idealna lokalizacja zaraz obok przychodni, a także pomocna obsługa są na duży plus.

Przy Szkole. Apteka - Skępe
xwx wxw
4/5

Go up