Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno

Adres: Oliwska 145, 80-209 Chwaszczyno, Polska.
Telefon: 586916434.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 43 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Przystanek APTEKA Chwaszczyno

Przystanek APTEKA Chwaszczyno znajduje się pod adresem: Oliwska 145, 80-209 Chwaszczyno, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 586916434. Ta apteka specjalizuje się w dostarczaniu lekarstw i produktów farmaceutycznych.

Przystanek APTEKA Chwaszczyno oferuje nie tylko zakupy stacjonarne, ale także dostawę leków. Mają również parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście przystosowane dla nich. Dodatkowo, akceptują płatności kartami kredytowymi.

Opinie na temat Przystanek APTEKA Chwaszczyno są zróżnicowane. Firma ma 43 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.9/5. Warto zwrócić uwagę, że opinie mogą być subiektywne i zaleca się samodzielne doświadczenie usług apteki.

Jeśli szukasz apteki w okolicy, Przystanek APTEKA Chwaszczyno może być dobrym wyborem ze względu na swoje specjalizacje i udogodnienia dla osób potrzebujących. Jeśli potrzebujesz pomocy farmaceuty, możesz skontaktować się z nimi poprzez ich stronę internetową, która niestety nie została podana.

Zachęcamy do skontaktowania się z Przystanek APTEKA Chwaszczyno i sprawdzenia ich usług. Może to być miejsce, które spełni Twoje farmaceutyczne potrzeby.

Recenzje dla Przystanek APTEKA Chwaszczyno

Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno
Sebastian R
1/5

Dzisiaj kupiłem lek w tej aptece Kreon Travix za 89, gdzie średnia cena to 41 zł. Nigdy więcej. Omijać szerokim łukiem.

Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno
Damian Szczurowski
1/5

Strasznie duże marże. Za lek zapłaciłem 35zł. Za ten sam lek u konkurencji 23zł.

Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno
Natalia MB
3/5

Duży asortyment ale przebitki okrutne.
Duży linomag zielony i gaviscon 300 ml ponad 90zł…

Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno
Piotr Klik
1/5

Ceny to jakaś abstrakcja Kupiłem krople nasivin za 29,99 w innych aptekach 20,79 - 50% przebitki. To była moja ostatnia wizyta w tej aptece. Ale co mają powiedzieć starsze osoby z chwaszczyna bez alternatywy obydwie apteki są jednego właściciela - to jest monopol

Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno
SLA
1/5

Rozumiem cenę o 20% wyższą ale cena 2X tyle to jest przesada! Już lepiej nadłożyć drogi nawet po jeden lek. Tutaj za lek 39 zł gdzie kilometrów dalej jest ten sam kosztuje 20! Nie to nie jest błąd.
Nasic tutaj cena 25 zł kilka kilometrów dalej 12.49...

Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno
Jagoda Bieszczad
1/5

Apteka swoim zachowaniem pokazuje jak głęboko w poważaniu ma klienta. Zamówiłam lekarstwa w piątek miały być po 16.00, przyjechałam po nie w sobotę bo z doświadczenia wiem, że zdarzają się obsunięcia w czasie. Czekałam 30 min w kolejce, ponieważ Pani miała bardzo niemrawe ruchy. Gdy nadeszła moja kolej, zostałam poinformowana, że moje krople są gdzieś w dostawie, a ta Pani ma 8 pojemników i teraz ich nie znajdzie. Prosilam, żeby jednak poszukała tych kropli, bo jechałam do nich z daleka. Niestety odmówiła. Strata czasu. Przykro mi, że zmarnowałam 1,5 h życia. Nie polecam

Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno
Marcelina Czarkowska
1/5

Bardzo arogancka "sprzedawczyni". Zadzwoniłam z zapytaniem o cenę leku, powiedziała, że nie poda ceny telefonicznie. Ze zdziwieniem przyjęłam to co do mnie mówi, gdyż klient ma prawo poznać cenę leku. Jedynie na miejscu w aptece mogłabym poznać cenę leku. MÓWIĘ NIE takiej aptece! Nie przyjadę i nigdy nie będę kupować w tym miejscu. Nie polecam!

Przystanek APTEKA Chwaszczyno - Chwaszczyno
Małgorzata Turska
5/5

Super apteka. Bardzo uprzejma i kompetentna obsługa. Można skonsultować się z farmaceuta. Szarotki niekonwencjonalny asortyment. Dobre ceny. Życzliwość. Polecam. Tu robię zakupy !!!

Go up