Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw

Adresa: Harfowa 11/Lok. U3, 02-389 Warszawa, Polen.
Telefon: 507237333.
Webová stránka: anami.pl
Odbornost: Schönheitsklinik, Kosmetikproduktanbieter, Schönheitssalon, Geschäftsstelle, Großhändler für Kosmetik, Wimpernstudio, Masseur, Nagelstudio, Studio für Permanent Make-up, Geschäft.
Další zajímavé informace: Bezeichnet sich als „von Frauen geführt“, Rollstuhlgerechte Sitzgelegenheiten, Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechtes WC, Unisex-Toilette, WC, LGBTQ+-freundlich, Sicherer Ort für Transgender, Terminvereinbarung empfohlen, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC.
Recenze: Tato firma má 51 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4.8/5.

📌 Umístění tohoto Salon kosmetyczny Anami Beauty

Salon kosmetyczny Anami Beauty Harfowa 11/Lok. U3, 02-389 Warszawa, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto Salon kosmetyczny Anami Beauty

  • Dienstag: 10:00–20:00
  • Donnerstag: 10:00–20:00
  • Freitag: 10:00–20:00
  • Mittwoch: 10:00–20:00
  • Montag: 10:00–20:00
  • Samstag: Geschlossen
  • Sonntag: Geschlossen

Ruim salon,Żeby mieć piękne i zdrowe ubranie, konieczne jest korzystanie z dobrego salonu kosmetycznego. Salon kosmetyczny Anami Beauty to takowy, ktory oferuje wizyje dla ladies w Stolicy, a mojem przykładem jest ten salon, ktory znajduje sie u nas w Warszawie. Adresa salonu to Harfowa 11/Lok. U3, 02-389 Warszawa, a numer telefonu to 507237333. Na stronie internetowej anami.pl mozesz znalezc wyprzedmi, wizje wizy, cene i recenzje z clientow.

Charakterystyki salonu

Dziennikarze recenzenci Salonu Anami Beauty ocenili go 4.8/5 gwiazdek. To nie niskie i niecisze oceny, ktore pozwolajemy wykwalifikowac sie z salonu.

Oceny recenzenci

  • Świetny salon, cały zespół bardzo profesjonalny, korzystałam z kilku różnych usług, zawsze super wykonane 🙂 Pani Natalia szczegółowo wyjaśniła i dobrała rodzaj zabiegów do mojej skóry, manicure u Pani Ani idealny, jak i bardzo trwały Polecam wszystkim ❤️
  • Polecam ten salon A Pani Kamila jest przemiła i super wykonuje paznokcie

Informacje kontaktowe

Dla osiobych, ktore chcą korzystać z usług salonu, mozesz skontaktować sie z nim telefonicznie na numerze 507237333 lub poprzez stronie internetowej anami.pl. Salon jest odkryty w piątki, soboty i niedziele od 10.00 do 18.00.

👍 Recenze na toto Salon kosmetyczny Anami Beauty

Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw
Aleksandra G.
5/5

Świetny salon, cały zespół bardzo profesjonalny, korzystałam z kilku różnych usług, zawsze super wykonane 🙂 Pani Natalia szczegółowo wyjaśniła i dobrała rodzaj zabiegów do mojej skóry, manicure u Pani Ani idealny, jak i bardzo trwały! Polecam wszystkim ❤️

Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw
Sandra S.
5/5

Polecam ten salon! A Pani Kamila jest przemiła i super wykonuje paznokcie 🥰🥰🥰

Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw
Roksana M.
1/5

Ostrzegam przed Panem Grzegorzem z salonu Anami. Zgłosiłam się na zabieg zamknięcia naczynek pod nosem, jednak przed zabiegiem Pan Grzegorz zaproponował dodatkowo usunięcie przebarwień między brwiami oraz kilku drobnych blizn potrądzikowych. Przebarwienia miałam od urodzenia, były praktycznie niewidoczne, a blizn było dosłownie kilka. Wszystko brzmiało bardzo profesjonalnie – dostałam 15-minutowy wykład o działaniu urządzenia i warstwach skóry. Niestety, już sam zabieg był bardzo bolesny. Po nim wyszłam z ogromnymi, czerwonymi plamami i informacją, że gojenie potrwa do 20 dni.

Dodatkowo, zapisałam się przez Booksy, gdzie cena wynosiła ok. 180 zł, ale przy płatności okazało się, że muszę zapłacić ponad 500 zł! Nikt mnie nie poinformował o podwyższeniu kosztów – usłyszałam jedynie, że „możemy działać na więcej miejsc, póki są impulsy”.

Gojenie nie przebiegało prawidłowo. Po 10 dniach zgłosiłam się przerażona, bo rany wyglądały źle. Pan Grzegorz kazał czekać – „bo to może trwać do 20 dni”. Po kilku kolejnych dniach zadzwoniłam i zażądałam wizyty. Nie był dostępny, ale oddzwonił, przyznał, że sam nie może przestać myśleć o tym, jak wyglądam, i zaproponował konsultację u swojej dermatolog. Zawiózł mnie tam osobiście. Usłyszałam, że mam smarować maścią, zrobią się strupki, odpadną i nie będzie śladu.

To była kompletna bzdura. Już na pierwszy rzut oka widać było, że to głębokie poparzenia, które nie miały szans „odpaść” jak zwykłe strupki. Przez miesiąc leczyłam się u tej dermatolog, ale nie było żadnej poprawy, a ona sama nie wiedziała, co dalej – w końcu zaczęła sugerować, że może „używam za dużo maści” (!). Zrezygnowałam z jej usług i zgłosiłam się do specjalistycznej kliniki DAGDERM. Tam usłyszałam brutalną prawdę – zabieg przeprowadzono źle, doszło do naruszenia głębokich warstw skóry. Mam blizny zanikowe, które wymagają co najmniej roku leczenia: 5-6 zabiegów osoczem bogatopłytkowym (600 zł każdy), a potem prawdopodobnie laser frakcyjny. I nawet to nie daje gwarancji, że blizny znikną całkowicie.

Skonfrontowałam się z Panem Grzegorzem, który zapewniał, że mnie z tym nie zostawi, że jest ubezpieczony i oczywiście pokryje koszty leczenia. Pokierował mnie do swojego ubezpieczyciela. Przez dwa miesiące skrupulatnie zbierałam dokumenty, zdobyłam oficjalne oświadczenie z DAGDERM o błędzie w zabiegu, tylko po to, by ostatecznie dostać decyzję odmowną. Okazało się, że Pan Grzegorz NIE JEST ubezpieczony od błędów medycznych. Nie wierzę, że tego nie wiedział – dorosły człowiek wykonujący taki zawód i nieświadomy zakresu swojego ubezpieczenia? Wątpliwe. Zwodził mnie przez cały ten czas, a gdy dostałam pismo od ubezpieczyciela, odpisał mi tylko: „Przykro mi. Dziękuję za informację”.

Leczę się już ponad 4 miesiące, miałam 4 zabiegi, a blizny nadal są widoczne. Nie mogę wyjść z domu bez makijażu, bo wygląda to naprawdę źle. Pracuję w sprzedaży, mam kontakt z ludźmi – pierwsze dwa miesiące były dla mnie koszmarem, bo rany były widoczne nawet pod makijażem. Ten zabieg kosztował mnie mnóstwo stresu, bólu i pieniędzy – wydałam już ponad 4 tysiące złotych, a przede mną jeszcze przynajmniej drugie tyle.

Pan Grzegorz nie tylko popełnił błąd, ale też okazał się osobą niesłowną i nieuczciwą. „Nie zostawię pani z tym” – to były puste słowa. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie macie żadnych szans na odszkodowanie czy zwrot kosztów. Przechodzę przez piekło zarówno psychicznie, jak i finansowo. STANOWCZO ODRADZAM korzystanie z usług tego salonu.

Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw
Angelika
3/5

Byłam kilka razy na mani +1raz na pedi. Mam mieszane uczucia. Pani Ania bardzo miła i wykonuje prace ok... i gdybym nie miała porównania z innym miejscem to uznałabym, że tak powinno wyglądać mani, ale zanim zdecydowałam się skorzystać z usług Anami chodziłam przez ok 3 lata do innej Pani (która niestety musiała zmienić miejsce zamieszkania). Po wykonaniu pedi z odżywką, odżywka ta z paznokci zeszła zaraz po przyjściu do domu. Mani natomiast: zdarzyło się że Pani przejechała mi ostro pilnikiem po palcu więc miałam ranę, albo musiałam zwracać uwagę, że jest krzywo położony lakier. Krzywa C zdarzała się ostro falować. Na duży plus natomiast atmosfera, kawka przy każdej wizycie, lokalizacja. Pani Ania bardzo energiczna, uśmiechnięta i miła ale nie jestem pewna czy do końca pasuje do takiej pracy, która wymaga dużego skupienia na detalach.

Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw
Radek C.
5/5

Bardzo polecam ten salon. Usługi wykonane przez Panią Natalię są bardzo profesjonalne,świetne podejście do pacjenta. Wrócę jeszcze nie raz;)

Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw
Aga B.
5/5

Korzystałam z usług salonu wielokrotnie i zawsze byłam zadowolona. Szczerze polecam. Zabiegi na twarz profesjonalne, manicure świetnie wykonany a wczorajszy masaż kobido rewelacyjny! 😊

Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw
Krzysztof M.
5/5

"Serdecznie polecam manicure biznesowy w tym salonie! Pani Ania wykonała swoją pracę perfekcyjnie – paznokcie są eleganckie, subtelne i idealnie dopasowane do codziennego, profesjonalnego wyglądu. Dbałość o każdy szczegół, miła atmosfera i profesjonalizm sprawiły, że na pewno wrócę ponownie. Dodatkowym atutem była przepyszna kawa, która umiliła czas podczas wizyty. Dziękuję za piękne paznokcie i wspaniałą obsługę!" 🙂

Salon kosmetyczny Anami Beauty - Warsaw
Kasia K.
5/5

Salon Anami Beauty to miejsce tworzone przez profesjonalistów. Korzystałam z zabiegów stymulatorami tkankowymi. Jestem bardzo zadowolona z efektów oraz z obsługi. Serdecznie polecam !

Go up