Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A. - Ujeździec Wielki

Adres: Ujeździec Wielki 26, 55-100 Ujeździec Wielki, Polska.
Telefon: 713128716.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A.

Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A. to apteka zlokalizowana w Ujeździec Wielki, Polska. Znajduje się pod adresem Ujeździec Wielki 26, 55-100 Ujeździec Wielki. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 713128716.

Specjalnością apteki jest szeroki asortyment leków i produktów medycznych. Jest to miejsce, które zapewnia profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór produktów aptecznych.

Warto zauważyć, że apteka Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A. oferuje zakupy stacjonarne oraz posiada wejście dostępne dla osób na wózkach. Ponadto akceptowane są płatności kartami kredytowymi.

Według opinii na Google My Business, firma ma 3 recenzje, a średnia ocena wynosi 3.7/5. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz bogaty wybór produktów.

Dla osób poszukujących profesjonalnej i kompleksowej obsługi aptecznej, Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A. jest doskonałym miejscem do odwiedzenia. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dostępność dla klientów.

Rekomendacja: Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy aptecznej i szerokiego wyboru leków oraz produktów medycznych, skontaktuj się z Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A. poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na wizytę.

Recenzje dla Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A.

Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A. - Ujeździec Wielki
Aga
1/5

Pani aptekarka jest osobą niekompetentną oraz opieszałą, a na kulturalne zwrócenie uwagi reaguje komentarzem, że trzeba jej okazać szacunek. Szanować można osoby pomocne i kompetentne.

Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A. - Ujeździec Wielki
Chris
5/5

Ok

Sara. Punkt apteczny. Rzewuska A. - Ujeździec Wielki
Alina Lis
5/5

Go up