To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw

Adresa: Grójecka 65A/lok. 42, 02-094 Warszawa, Polen.
Telefon: 660700772.
Webová stránka: psychoterapia-totu.pl
Odbornost: Psychotherapeut/in.
Další zajímavé informace: WC, Terminvereinbarung empfohlen.
Recenze: Tato firma má 26 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 5/5.

📌 Umístění tohoto To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota Grójecka 65A/lok. 42, 02-094 Warszawa, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota

  • Dienstag: 08:00–20:00
  • Donnerstag: 08:00–20:00
  • Freitag: 08:00–20:00
  • Mittwoch: 08:00–20:00
  • Montag: 08:00–20:00
  • Samstag: Geschlossen
  • Sonntag: Geschlossen

Psychotherapia To Tu Gabinet

Psychotherapia To Tu Gabinet

Psychotherapia To Tu Gabinet je profesionální digitální psychoterapeutický service, který poskytuje komplexní poradenství a terapii v Praze a v celé Polsku.

Používáme moderní metody a technologie, abyme vám pomáhalo v řešení Vašich psychologických problémů a zlepšování vašeho života.

Očkování a výměnaoftware

Očkování a výměna softwaru jeитайící psychoterapii

Odbornost a specializace

Náš team je skütí zástupcem kvalifikovaných psychoterapeutů, kteří mají hluboké znalosti a zkušenosti s different types of psychoterapie.

Pracujeme s pacienty z celého Polska a zahraničí, abychom vám pomáhalo v roce 2023 a v budoucnu.

Používáme moderní metody a technologie, aby vám pomáhalo v řešení Vašich psychologických problémů a zlepšování vašeho života.

Další zajímavé informace: WC, Terminvereinbarung empfohlen.

👍 Recenze na toto To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw
Ewelina G.
5/5

Miałam przyjemność uczestniczyć w terapii u Pani Edyty w 2021 roku przez około pół roku. Tak - piszę to dopiero po paru latach, ale może właśnie nawet to i lepiej...? 😉
To niesamowicie ciepła, mądra i empatyczna osoba, która już od pierwszych spotkań sprawiała, że czułam się zaopiekowana i nie byłam sama z problemami.

Pani Edyta pomogła mi ruszyć z miejsca w bardzo trudnym dla mnie momencie życia. Prowadziła mnie tak, że krok po kroku uczyłam się inaczej patrzeć na sytuacje i lepiej radzić sobie z emocjami, a przede wszystkim wszystko zrozumieć. Zrozumieć też siebie. Co chyba najważniejsze - efekty terapii czuję do dziś, po kilku latach. Jej wskazówki stały się dla mnie nawykiem i realnym wsparciem w cięższych chwilach.

Widzę ogromny postęp w swoim życiu i wiem, że w dużej mierze zawdzięczam to pracy z Panią Edytą. Z całego serca dziękuję i polecam. Zamykając oczy w ciężkich momentach życia wciąż czuję atmosferę ze spotkań z Panią Edytą.
Jeśli ktoś zastanawia się nad terapią, naprawdę warto oddać się w jej ręce. Pozdrawiam serdecznie! 💙

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw
Iwona T.
5/5

Bardzo polecam gabinet To Tu i panią Edytę , Uczęszczałam do Pani Edyty na terapię przez dwa lata i z całego serca mogę Ją polecić jako fachowego specjalistę. Spotkania odbywały się w atmosferze pełnej zrozumienia, akceptacji i profesjonalizmu. Dzięki terapii nie tylko lepiej zrozumiałam siebie, ale też nauczyłam się radzić sobie z trudnymi emocjami i wyzwaniami codziennego życia. Czułam się wysłuchana i wspierana na każdym etapie procesu terapeutycznego. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, a efekty pracy na terapii odczuwam do dziś. Polecam każdemu, kto szuka skutecznej i empatycznej pomocy!

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw
Dominika
5/5

Serdecznie polecam Panią Edytę 😊 Kompetenta, życzliwa, dopasowująca grafik tak, żeby każdy mógł skorzystać z jej pomocy. Z czystym sercem mogę każdemu polecić! 🌸

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw
Magdalena P.
5/5

Zdecydowanie polecam gabinet pani Edyty. W trakcie naszej półrocznej współpracy otrzymałam od niej nie tylko wsparcie, ale także cenne narzędzia, które pomagają mi lepiej radzić sobie z trudnościami. Pani Edyta towarzyszyła mi na mojej drodze rozwoju, tworząc bezpieczną przestrzeń do refleksji i pracy nad sobą.

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw
Fil
5/5

Pani Edyta jest wspaniałą psychoterapeutką. Dzięki jej wsparciu i profesjonalizmowi udało mi się pokonać wiele lęków, które wcześniej wydawały się nie do przezwyciężenia. Pomogła mi również znacząco zwiększyć pewność siebie i przepracować pewne rzeczy, które nie dawały mi spokoju. Jest niezwykle empatyczną, życzliwą i wspaniałą psychoterapeutką, która potrafi stworzyć bezpieczną przestrzeń do pracy nad sobą. Jeśli ktoś zastanawia się nad rozpoczęciem swojej drogi z psychoterapią lub znajduje się w trudnym momencie życia, to z pełnym przekonaniem polecam Panią Edytę.

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw
Oliwia ?.
5/5

Korzystałam z usług Gabinetu Psychoterapii To tu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Od samego początku czułam się w gabinecie bardzo komfortowo. Pani Edyta, z którą współpracowałam, wykazała się ogromnym profesjonalizmem, empatią i zrozumieniem. Sesje były prowadzone w sposób bardzo uważny, co pozwoliło mi otworzyć się i pracować nad swoimi problemami w bezpiecznej atmosferze. Polecam Psychoterapię To Tu każdemu, kto szuka wsparcia w trudnych momentach swojego życia.

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw
luk B.
5/5

W czasie pracy z Panią Edytą nauczyłem się zgłębiać swoje uczucia i emocje. Odkrywając ich moc, poznałem jak zintegrowane są z moim ciałem. W ten sposób mogłem budować większą świadomość samego siebie. Dzięki terapii zrozumiałem również jak istotne jest słuchanie swoich potrzeb i jak ich realizacja wpływa korzystnie na moje zdrowie psychiczne. Pani Edyta okazała mi dużo empatii i stworzyła bezpieczną przestrzeń podczas naszych rozmów, co sprawiło, że ten czas był dla mnie niezwykle wartościowy. Dziękuję.

To Tu Gabinet Psychoterapii Ochota - Warsaw
Natalia ?.
5/5

Pani Edyta to najlepsza terapeutka, na jaką można trafić. Ma wielką empatię a do spotkań podchodzi z ogromnym profesjonalizmem. W jej gabinecie od razu można poczuć bezpieczeństwo i swobodę. Z całego serca polecam wizyty u Pani Edyty!

Go up