Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny - Świerzno

Adres: 72-405 Świerzno, Polska.
Telefon: 913827671.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny

Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny to jedno z popularnych miejsc w Świerznie, Polsce. Znajduje się pod adresem 72-405 Świerzno, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem 913827671.

Ta apteka specjalizuje się w szerokim asortymencie produktów farmaceutycznych. Ich specjalnością jest apteka, co oznacza, że zapewniają szeroki wybór leków i produktów zdrowotnych dla swoich klientów.

Inne ważne informacje o Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny to możliwość zakupów stacjonarnych, dostawa produktów, a także wejście dostępne dla osób na wózkach. Dodatkowo, akceptowane są karty kredytowe, co sprawia, że zakupy są jeszcze wygodniejsze.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma ta posiada 3 recenzje, a średnia opinia wynosi 3.7/5. To wskazuje na pozytywne doświadczenia klientów, choć zawsze warto samemu sprawdzić, czy spełniają oczekiwania.

Dla osób szukających informacji o Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny, warto zauważyć, że apart od tradycyjnych zakupów stacjonarnych, istnieje opcja dostawy, co jest wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą osobiście odwiedzić apteki. Wejście dostępne dla osób na wózkach zapewnia również dostępność dla wszystkich klientów. Akceptowane karty kredytowe ułatwiają płatności, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Aby uzyskać więcej informacji lub skorzystać z usług Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej. Skontaktowanie się z nimi może być kluczem do znalezienia potrzebnych leków i produktów zdrowotnych. Nie wahaj się skorzystać z ich usług

Recenzje dla Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny

Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny - Świerzno
XMIŁEK YT
5/5

Apteka godna polecenia.Bardzo chętnie korzystamy z usług tej apteki.Mimo że nie mieszkamy w Świerznie.Super obsługa.Dobre doradztwo. Dziękujemy bardzo?

Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny - Świerzno
małgorzata socman
5/5

Bardzo miła obsługa ,polecam serdecznie

Tomkalska Grażyna. Punkt apteczny - Świerzno
Daria Ostrowska
1/5

Go up