Vita s.c. Apteka. Gryko D.C. - Korycin

Adres: Rynek 12, 16-140 Korycin, Polska.
Telefon: 857219026.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Vita s.c. Apteka. Gryko D.C.

Vita s.c. Apteka. Gryko D.C. to apteka zlokalizowana w Korycinie, Polska, na Rynek 12. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 857219026. Specjalizuje się w świadczeniu usług aptecznych.

Inne ważne informacje o Vita s.c. Apteka. Gryko D.C. to możliwość zarówno zakupów stacjonarnych, jak i dostawy. Warto również zauważyć, że lokal ma wejście dostępne dla osób na wózkach, a płatności można dokonać kartami debetowymi, kredytowymi oraz przez usługę płatności mobilnych NFC.

Ta firma ma 3 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.7/5. To sugeruje, że klienci są zadowoleni z usług oferowanych przez Vita s.c. Apteka. Gryko D.C.

Dla osoby poszukującej apteki w Korycinie, Vita s.c. Apteka. Gryko D.C. jest doskonałym wyborem ze względu na dogodną lokalizację, szeroki zakres usług i pozytywne opinie klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego zakupu leków czy profesjonalnej porady farmaceuty, ta apteka spełni Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do skontaktowania się z Vita s.c. Apteka. Gryko D.C. poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji lub skorzystać z ich usług. Nie wahaj się skontaktować z nimi już dziś

Recenzje dla Vita s.c. Apteka. Gryko D.C.

Vita s.c. Apteka. Gryko D.C. - Korycin
Szymon E.
5/5

Fachowa obsługa

Vita s.c. Apteka. Gryko D.C. - Korycin
Paulina Szoch
1/5

Apteka

Vita s.c. Apteka. Gryko D.C. - Korycin
Anna Malyszko
5/5

Go up