VITA-LEK - Jarosław

Adresa: Kraszewskiego 24, 37-500 Jarosław, Polen.
Telefon: 166210301.
Webová stránka: vita-lek.pl
Odbornost: Poliklinik.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Rollstuhlgerechtes WC, WC, Terminvereinbarung empfohlen, Debitkarten, Kreditkarten, Mobile Zahlungen per NFC, Kreditkarten.
Recenze: Tato firma má 46 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 2.5/5.

📌 Umístění tohoto VITA-LEK

VITA-LEK Kraszewskiego 24, 37-500 Jarosław, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto VITA-LEK

  • Dienstag: 08:00–18:00
  • Donnerstag: 08:00–18:00
  • Freitag: 08:00–18:00
  • Mittwoch: 08:00–18:00
  • Montag: 08:00–18:00
  • Samstag: Geschlossen
  • Sonntag: Geschlossen

VITA-LEK se encuentra ubicado en Kraszewskiego 24, 37-500 Jarosław, Polen, y puede ser contactado a través de Telefon: 166210301 o visitando su sitio web en vita-lek.pl.

Esta clínica ofrece servicios de poliklinik y está especializada en atención primaria.

Algunas de las características de VITA-LEK incluyen:

  • Entrada para personas con silla de ruedas
  • Estacionamiento para personas con silla de ruedas
  • WC para personas con silla de ruedas
  • Asignación de horarios previamente
  • Debito y crédito
  • Zahlungen per NFC

Según las opiniones de los clientes, VITA-LEK tiene una media de 2.5/5 estrellas en

👍 Recenze na toto VITA-LEK

VITA-LEK - Jarosław
Kinga P.
2/5

Nie polecam. Dodzwonienie się do przychodni graniczy z cudem, a jeśli panie z recepcji odbiorą łaskawie telefon po ponad 100 nieodebranych połączeniach to usłyszę jedynie, że mogę przyjść i się zapytać czy Pani doktor mnie przyjmie. Od zawsze był problem z umówieniem wizyty. Poza tym wiele razy słyszałam, że nie ma wolnych miejsc, a gdy przyjechałam na miejsce okazało się, że były :))
Cyrk.

VITA-LEK - Jarosław
Dominika K.
1/5

Nie polecam Pani alergolog, której pasowałoby nabrać trochę ogłady. Przychodząc dzisiaj z synem na wizytę pytam czy Pani doktor woła czy obowiązuje kolejka. Kolejka, ok. Czekamy. W między czasie Pani wychodzi z gabinetu i mówi proszę kto następny w kolejce. Umówieni między 9 a 10. Przychodzą kolejni pacjenci godzina 9:50. Akurat wychodzą osoby po których byliśmy, po czym Pani doktor wychodzi proszę z 9:30. Mówię do Pani że czekamy od 9 za kolejką, po czym szanowana Pani doktor odpowiada "między 9 a 10 to zdążysz" w życiu nie byliśmy tak chamsko potraktowani przez żadnego lekarza. Skoro najpierw przyjmuje zgodnie z kolejka a zaraz po godzinach to o co chodzi... Słowem bym się nie odezwała gdyby faktycznie od samego poczatku pacjent był przyjmowany na godziny. Zrezygnowaliśmy z wizyty, na szczęście nie jest to jedyny lekarz alergolog na Podkarpaciu. Mam nadzieje Pani doktor że "zdąży" nauczyć się jeszcze kultury i szacunku do drugiego człowieka. Omijać szerokim łukiem.

VITA-LEK - Jarosław
Ania
5/5

Dziś moje córki miały szczepienie w tej przychodni i powiem szczerze , że jestem zachwycona Wspaniałą Panią Pielęgniarką która wykonywała szczepienie. Serdeczna, cierpliwa, empatyczna, delikatna... mogła bym tak wymieniać.. krótko powiem Cudowna Kobieta 🙂 Serdecznie polecam innym pacjentom 🙂

VITA-LEK - Jarosław
Dominik P.
5/5

Nie zgodzę się z nie którymi opiniami gdyż jestem pacjentem tej przychodni od początku października i nie mogę się z nie którymi faktami zgodzić. Napewno nie da się często dodzwonić. To nie jest także prawda, że panie z rejestracji są opryskiwe to nie wszystkie są rzadkie przypadki
Czasem są opóźnienia ale to tylko dlatego że nie którzy, wpchają się bez kolejki sam tego doświadczyłem przez lekkie opóźnienie

W mojej ocenie dałbym 5 z małym minusem za telefony i pchanie się

VITA-LEK - Jarosław
.
1/5

Szczerze odradzam leczenie (a właściwie jego brak) u pani kardiolog w tej przychodni - oczywiście na ubezpieczenie. Zero skierowań na badania specjalistyczne (mimo wyraźnej informacji od lekarza rodzinnego jaki jest powód skierowania), przepisane leki okazały się lekami które z chorobą serca nie mają nic wspólnego. pani doktor w kontakcie jest opryskliwa i traktuje pacjenta jak intruza. A dostanie się na wizytę w czasie Covida jest niemożliwe - panie w rejestracji wręcz każą nie przychodzić do przychodni bo wizyta odbędzie się w formie teleporady! (mówi się tak osobie która ma problemy z sercem). Najwyraźniej pani doktor boi się że może się zarazić od osób przychodzących na konsultacje z kasy chorych, ale przyjmując prywatnie już tych obaw najwyraźniej nie ma. Poza tym dodzwonienie się do rejestracji poradni specjalistycznych graniczy z cudem - linia albo zajęta, albo nikt nie odbiera, albo automat mówi że nie można zrealizować połączenia. Poradnia nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę

VITA-LEK - Jarosław
Zyta Z.
1/5

Dramat- to mało powiedziane. Na telefon stacjonarny się nie dodzwoni, komórkę odbiera obrażona pani, która pyta po co mi teleporada (PS. znam lepsze przyjemności niż dzwonienie do przychodni i rozmowy z nieuprzejmymi paniami). Jak już się jej powie dlaczego dzwonie- to się słyszy na maila przychodni wysłać wynik testu!? Pytam się gdzie jest RODO? Na oficjalnego maila mam wysłać wynik gdzie są moje dane!? Dziwi mnie to skoro na pacjent gov wszystko widać a dwa jak starsza osoba schorowana ma np. wysłać maila? PRZYCHODNIA NIE JEST PRZYJAZNA PACJENTOM- czas pomyśleć o zmianie.

VITA-LEK - Jarosław
Klaudia W.
1/5

PATOLOGIA. Inaczej nie da się tego opisać. Próbuje się zapisać do lekarza rodzinnego od dwóch dni. 82 połączenia bez skutku. Albo cały czas zajęte, co jest nierealne bo dzwonię co kilka minut, a rejestracja raczej nie trwa pół godziny, albo nikt nie odbiera, bo po co. W normalnych czasach po rejestracji kręciło się 5 osób i też był problem z rejestracją, a teraz 2 i w czterech literach wszystko mają. Oczywiście jak się zwróci uwagę to standardowo "nie będę z Panią dyskutować"... To trzeba gdzieś zgłosić, bo dalej się tak nie da.

VITA-LEK - Jarosław
Katarzyna S.
5/5

Najlepszy ginekolog w Jarosławiu to dr.Szkodny polecam wizyta przebiega bez stresu w miłej atmosferze i uwielbiam chodzić do pana doktora jest miły pomocny potrafi doradzić i mogła bym wymieniać i wymieniać polecam

Go up