Wratislavia - Oborniki Śląskie

Adres: Marii Skłodowskiej-Curie 1, 55-120 Oborniki Śląskie, Polska.
Telefon: 713123819.
Strona internetowa: apteka-wratislavia.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 18 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Wratislavia

Wratislavia to apteka zlokalizowana przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 1, w miejscowości Oborniki Śląskie, w Polsce. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 713123819. Na ich stronie internetowej apteka-wratislavia.pl znajdziesz więcej informacji na temat dostępnych produktów i usług.

Wratislavia specjalizuje się w świadczeniu usług apteki, zapewniając klientom dostęp do szerokiego asortymentu lekarstw i produktów farmaceutycznych. Dodatkowo, firma oferuje zakupy stacjonarne oraz możliwość dostawy, co sprawia, że są dostępni dla szerszego grona klientów. Istnieje również parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście przystosowane dla nich. Klienci mogą płacić kartami kredytowymi, co zapewnia wygodę przy dokonywaniu transakcji.

Opinie na temat Wratislavia są zróżnicowane, firma posiada 18 recenzji na Google My Business, a ich średnia ocena wynosi 3.6/5. Jest to istotne, aby potencjalni klienci mieli pełny obraz jakości usług świadczonych przez aptekę.

Dla osób poszukujących apteki o szerokim asortymencie, dogodnej lokalizacji i przyjaznej obsłudze, Wratislavia może być idealnym wyborem. Oferując zarówno możliwość zakupów w sklepie stacjonarnym, jak i dostawę produktów farmaceutycznych, firma dostosowuje się do potrzeb swoich klientów.

Niezależnie od potrzeb farmaceutycznych, warto skontaktować się z Wratislavia poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji lub skonsultować się z farmaceutą. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skorzystania z dostępnych usług.

Recenzje dla Wratislavia

Wratislavia - Oborniki Śląskie
Jack More
1/5

Dramat jeżeli chodzi o ceny. Bardzo wysokie.
30-50% wyższe ceny niż w innych aptekach bynajmniej we Wrocławiu.

Wratislavia - Oborniki Śląskie
Grzegorz Janikowski
5/5

Dobry kontakt telefoniczny.
Miła obsługa.
Wszystkie leki są dostępne na miejscu.

Wratislavia - Oborniki Śląskie
M N
1/5

Stałem po drugiej stronie ulicy, przed Dino, jak ktoś zamykał drzwi wpuszczając jeszcze dwie osoby. Machałem kartą informacyjną ze szpitala, i krzyczałem, żeby poczekał(a) przed zamknięciem. Zamknął drzwi mi jak już byłem jakieś 4 m od apteki. Niestety skubany(a) spiredzieliła, więc stałem przed Apteką kilka minut. Otworzyła drzwi jakaś babka, wypuszczają jedną z klientek. Zapytałem czy mogę zrealizować receptę, SUK..... nie odezwała się słowem, i zatrzasnęła mi drzwi przed nosem. SORRY za wulgaryzm, ale takie trole rynkowe powinny padać, jak muchy po deszczu. Wsiadłem do auta, żeby napisać komentarz i wlazłem w Google, a tu proszę OTWARTE. HE dobre sobie. Nie polecam szmatławców an POLSKIM rynku. Zamykajcie te bałagany, niech w końcu w takich zawodach pracują ludzie z sercem i z powołania a nie spusty, które umieją zamykać drzwi komuś przed nosem. Widzę że co po niektórym marzy się KOMUNO WRÓĆ. Sorry że tak długo, ale co poniektórym należy się reprymenda totalna.

Wratislavia - Oborniki Śląskie
Adam Dz
1/5

Nie polecam, unikać! Po co sobie szarpać nerwy tutaj jak obok są lepsze apteki.

Wratislavia - Oborniki Śląskie
Monkikak Xyz
4/5

Duży wybór, ceny ok, moża zamawiać leki telefonicznie

Wratislavia - Oborniki Śląskie
Bz
1/5

Nie miła obsługa i sami sobie wprowadzają zakaz sprzedaży tabletek Gripex przyszło dziecko które ma 16 lat bo mama chora i nie sprzedali jemu musiał isc po babcie ale zakazy łamac można bo jak była pewna pani ze starą recepta szepneła cos po cichu i na pewno oko było na to przymkniete przecież ministerstwo nie wprowadziło zakazu tabletek to tylko nadaje sie teraz do gazety

Wratislavia - Oborniki Śląskie
Danuta Olbert
1/5

Bardzo nie miłą obsługa, pani siedziała tam za kare i pod nosem odliczała minuty do zamknięcia ! Słaby asortyment.

Wratislavia - Oborniki Śląskie
Marek CE
3/5

Stosunkowo droga apteka, do tego trafiło mi się natknąć na farmaceutę, która policzyła mi refundowane leki w cenach 100%

Go up