Apteka Alba VI - Bydgoszcz

Adres: Wielorybia 109, 85-435 Bydgoszcz, Polska.
Telefon: 523490506.
Strona internetowa: aptekialba.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 93 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Apteka Alba VI

Apteka Alba VI znajduje się pod adresem Wielorybia 109, 85-435 Bydgoszcz, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 523490506. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej aptekialba.pl.

Apteka Alba VI specjalizuje się głównie w prowadzeniu apteki, oferując szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych. Jest to miejsce, gdzie można dokonać zakupów stacjonarnie lub skorzystać z usługi dostawy. Co ważne, wejście jest dostępne dla osób na wózkach, a płatności można dokonać kartami debetowymi, kredytowymi oraz korzystając z usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Apteki Alba VI są zróżnicowane. Firma posiada 93 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.1/5. Jest to istotne dla osób poszukujących opinii innych klientów przed skorzystaniem z usług apteki.

Dla osób zainteresowanych zdrowiem i dostępem do leków, Apteka Alba VI jest miejscem godnym uwagi. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Bydgoszczy, co ułatwia dostęp do niezbędnych produktów farmaceutycznych. Z szerokim asortymentem i różnymi formami płatności, apteka ta zapewnia wygodne i kompleksowe usługi dla swoich klientów.

Apteka Alba VI zachęca do kontaktu poprzez swoją stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej informacji o dostępnych produktach, usługach oraz godzinach otwarcia. Dzięki łatwemu dostępowi do informacji online, każdy może skorzystać z oferty apteki w sposób szybki i sprawnie.

Zachęcamy do skontaktowania się z Apteką Alba VI poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z profesjonalnej obsługi farmaceutycznej.

Recenzje dla Apteka Alba VI

Apteka Alba VI - Bydgoszcz
Natalia Koszuda
1/5

Gdybym mogła to nie dałabym żadnej gwiazdki Pan obsługujący w tej aptece nie traktuje petentów w sposób poważny. Brak wiedzy gdzie leżą dane leki i najlepiej dać odpowiedź że nie ma tych leków. Pracuje ten Pan chyba za karę. Brak kultury i empatii w trakcie obsługiwania. Pomimo tyłu opinii negatywnych odnośnie tego Pana pracuje nadal. Psuje to opinię dla pozostałych pracowników apteki.

Apteka Alba VI - Bydgoszcz
Julia Drygalska
1/5

Skandal czekać 30 minut przed apteka w mrozie... Pani w niebieskich włosach to chyba za karę pracuję, a ten wysoki Pan również za karę stoi. Opryskliwi i nie szanujących innych osób, ostatni raz odwiedziłam tą aptekę. Porażka niech ktoś coś z tym zrobić bo to się w głowie nie mieści

Apteka Alba VI - Bydgoszcz
Tommy Lee Jones Lee Jones
1/5

Ja nie wiem jak można do stanowiska pracy w handlu medycyną zatrudnić alternatywke xdddd typiara pracuje jak za karę zresztą tak samo jak ten długi typek,zero jakiejkolwiek empatii i jeszcze małolatom sprzedają ticodin Bez recepty...

Apteka Alba VI - Bydgoszcz
patrycja brzezinska
1/5

Straszna obsługa ! Bardzo niemili (najbardziej jedna Pani w ? włosach i Pan ), kolejki kilometrowe , a ruchy obsługi bardzoooo wolne. Nie mówiąc, że lepiej nie pytać o jakąkolwiek pomoc /poradę bo nic nie wiedzą, albo nie chcą pomóc.

Apteka Alba VI - Bydgoszcz
klaudia kwiatek
1/5

Jakiś czas temu mąż poprosił o czopki na zatwardzenie dla kilkumiesięcznego bobasa, w odpowiedzi usłyszał ' niech matka nażre się jeszcze więcej czekolady karmiąc piersią'. Oczywiście czopki nie zostały mu sprzedane, ponieważ Pani uznała, że czopków nie stosuje się u małych dzieci i podchodzi to pod molestowanie. kpina i niedowierzanie, że takie słowa mogą paść z ust farmaceuty do klienta.

Apteka Alba VI - Bydgoszcz
Aleksandra Sumińska
1/5

Obsługa masakra, zwłaszcza ci opisywani w pozostałych opiniach. Zero empatii i wiecznie niezadowoleni. Chyba czas się pożegnać z pracą drodzy państwo.

Apteka Alba VI - Bydgoszcz
Agnieszka Krępic
1/5

Pani w niebieskich włosach jak i Pan nie wiedzą że istnieje test o czułości 10mlU/ml gdy o taki poprosiłam powiedzieli oboje że takich niema i nie istnieją. Może lepiej pracę niech zmienią oboje, bo są strasznie nie mili. Nie pierwszy raz tu jestem, ale obsługa tych dwóch osób jest fatalna.
Mając takich farmaceutów, tracicie klientów.

Apteka Alba VI - Bydgoszcz
Monika Kazmierczak
1/5

Spora apteka z 3 stanowiskami, które nigdy jeszcze chyba nie były naraz czynne. Oznacza to, że idąc na zakupy do tej apteki należy zarezerwować sobie minimum 40 minut, z czego 30 minut to czas oczekiwania na zewnątrz, aby wejść do środka. Kiedykolwiek tam nie przechodzę - zawsze na dworze stoi kilka osób. Opieszała, niegrzeczna i nieuczciwa obsługa. Pani w niebieskich włosach z pretensją w głosie cofnęła mnie do kolejki, gdyz nie działał jej komputer - jakbym miała rentgena w oczach i widziała co za ladą dzieje się z jej komputerem. Następnie obsługując mnie obraziła się, gdy usłyszała, że chcę Fervex - tylko 3 saszetki zamiast całego opakowania jakie mi przyniosła. Przewróciła oczami, westchnęła i niechętnie przyniosła mi 3 sztuki. Dopiero w domu zorientowałam się, że otrzymałam Aspirynę forte (nie prosiłam o forte - nie wiedziałam nawet że taka istnieje) która jest mocniejsza (nie podam jej starszej osobie z problemami krzepliwości) i dwukrotnie droższa. Może ma prowizję od utargu i dba by płacić więcej? Ale wtedy obsługiwałaby szybciej....nie wiem o co chodzi w tej aptece. Chyba przestanę ja odwiedzać.

Go up