Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz

Adres: Ewy Szelburg-Zarembiny 9, 85-792 Bydgoszcz, Polska.
Telefon: 523430546.
Strona internetowa: visitbydgoszcz.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 184 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Bajka. Apteka całodobowa

Bajka. Apteka całodobowa to apteka zlokalizowana pod adresem Ewy Szelburg-Zarembiny 9, 85-792 Bydgoszcz, Polska. Działa całą dobę, zapewniając szybką i kompleksową pomoc w zakresie farmacji. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 523430546 lub odwiedzić ich stronę internetową visitbydgoszcz.pl.

Specjalizują się głównie w usługach aptecznych, zapewniając szeroki wybór leków i produktów dla zdrowia i urody. Apteka Bajka oferuje również możliwość zakupów stacjonarnych oraz dostawy. Posiadają parking dostępny dla osób na wózkach, a także wejście przystosowane dla nich. Akceptują płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Ta firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, mając aż 184 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli szukasz apteki, która zapewni Ci kompleksową opiekę farmaceutyczną przez całą dobę, to Bajka jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ich dogodne położenie w Bydgoszczy oraz szeroki zakres usług sprawiają, że są godnym zaufania partnerem w dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie.

Odwiedź ich stronę internetową visitbydgoszcz.pl i skontaktuj się z Apteką Bajka, aby skorzystać z ich profesjonalnej pomocy farmaceutycznej. Nie wahaj się, zadbaj o swoje zdrowie już teraz

Recenzje dla Bajka. Apteka całodobowa

Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz
jacin clay
1/5

Proszę o konkretny lek, farmaceutka przynosi mi inny (o wyższej zawartości substancji) i bez słowa przystępuje do nabijania paragonu. Na moje zwrócenie uwagi, że ja nie o to prosiłam rozpoczyna bezsensowną dyskusję w stylu "dlaczego klient chce coś innego niż ona przyniosła". No i w zasadzie tego co klient chce to ona nie ma, ma to, co przyniosła. Proszę więc o konkretny zamiennik i znowu otwiera się dyskusja "ale dlaczego pani chce X, a nie to co ja przyniosłam?" Zakładam tutaj wciskanie klientom konkretnych produktów od których farmaceuta ma prowizję, bo innego logicznego wyjaśnienia nie widzę. Poza tym nie czuję się w obowiązku (ani mi się nie chcę) informować farmaceutkę, że ilość substancji czynnej MA ZNACZENIE, bo z racji wykonywanego przez siebie zawodu powinna doskonale o tym wiedzieć (a jak nie wie, to czas spędzony na prowadzeniu dyskusji z klientami może poświęcić na porównaniu ulotek sprzedawanych przez siebie produktów).

Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz
Maximus
1/5

Wyszedłem ze szpitala chciałem wykupić leki a pani w aptece zaczęła dochodzenie czy rzeczywiscie takie tabletki i w takiej gramaturze? Bo ona uważa że to za dużo. Czy pani nie powinna po prostu sprzedać lek bez zbędnych uwag? Poza tym sprzedała mi plaster do wacików na rany pooperacyjne które odkleiły się po minucie. Taki profesjonalizm. Straciłem czas i nerwy. Niepolecam.

Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz
Wera W
5/5

Apteka całodobowa w Fordonie. Bardzo miła i pomocna obsluga, z dużą wiedzą farmaceutyczną. Konkurencyjne ceny. Olbrzymim plusem jest rzeczywista obsługa, szybka obsługa, przez całą dobę.
Apteka nie jest zbyt duża, jednak bardzo dobrze zaopatrzona w leki oraz zamienniki. Polecam.

Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz
Mateusz szczypiorski
4/5

Drożej jak konkurencja czy zakupy w Internecie
Ale jest otwarte całodobowo i w część jak nie wszystkie święta

Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz
Zenon Welzant
5/5

Super apteka całodobowa dobrze zaopatrzona, miła obsługa

Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz
Piotr Szczerbicki
1/5

31 maja 2023 roku o 6:20 podjechałem po tabletki, których potrzebuję, a których zapomniałem kupić dzień wcześniej. Rozumiem, że ktoś może sobie spać (chociaż jest w pracy), ale pani która zjawiła się po kilku minutach, była na mnie wręcz wściekła, że śmiałem ją obudzić. Obsłużyła mnie z łaską. Była bezczelna i arogancka. Gdybym ja tak zachował się w stosunku do swojego klienta, to straciłbym pracę. Trudno uwierzyć, że takie coś jest możliwe w 21 wieku. Po zwróceniu uwagi pani tylko bardziej się rozsierdziła. Moja rada - nie podoba się, to zmienić pracę.
Do pana powyżej, który wymagał chodzenia w maskach na twarzy. Śpij sobie nawet w tych gaciach na pysku, ale od normalnych ludzi, którzy mają rozum zamiast próżni mózgowej - trzy kroki w bok! Stop covidowym zamordystom!

Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz
Paweł Pawlicki
5/5

Apteka jak każda inna. Fajnie, że otwarta w niedzielę ?

Bajka. Apteka całodobowa - Bydgoszcz
MARIUSZ MIKULSKI - PHONE
1/5

W aptece mimo obowiązku 4 farmaceutki z obsługi i żadna nie potrafi zwrócić uwagę aby kupujący mieli ubraną maseczkę. Wstyd
Po zwróceniu uwagi spotkałem się tylko z buntem.
Nienormalni ludzie oby nie musieli zakładać masek tlenowych w szpitalu.

Go up