Apteka Centrum Strzegom - Strzegom

Adres: Wincentego Witosa 5, 58-150 Strzegom, Polska.
Telefon: 748571964.
Strona internetowa: ktomalek.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Apteka Centrum Strzegom

Apteka Centrum Strzegom jest jednym z czołowych punktów aptecznych w Polsce, zlokalizowanym pod adresem Wincentego Witosa 5, 58-150 Strzegom, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 748571964 oraz odwiedzić ich stronę internetową ktomalek.pl.

Specjalizują się głównie w prowadzeniu apteki, zapewniając kompleksową opiekę farmaceutyczną dla swoich klientów. Oprócz tego, Apteka Centrum Strzegom oferuje możliwość zakupów stacjonarnych oraz dostawę leków. Ich lokalizacja jest przystosowana dla osób na wózkach, a także akceptują płatności kartami debetowymi i kredytowymi, oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Ta firma zdobyła już 6 recenzji na Google My Business, a ich średnia ocena wynosi 3.5/5. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz szybką i sprawna realizację zamówień.

Dla wszystkich zainteresowanych zdrowiem i bezpieczeństwem, Apteka Centrum Strzegom to doskonałe miejsce do zaopatrzenia się w niezbędne leki i suplementy. Znajdując się w dogodnej lokalizacji oraz oferując szereg udogodnień dla klientów, warto rozważyć kontakt z nimi poprzez ich stronę internetową.

Recenzje dla Apteka Centrum Strzegom

Apteka Centrum Strzegom - Strzegom
Przemysław Bombel
1/5

Zdecydowanie NIE POLECAM. Obsługa niemiła, wręcz bezczelna. Tekst "czy nie umie Pan czytać?" i "dlaczego chce Pan skorzystać z naszej apteki?" mówi sam za siebie i świadczy o poziomie osoby tam pracującej. Dobrze, że nie jest to jedyna apteka w mieście. Ja już nigdy nie skorzystam i nikomu nie polecę, nawet kosztem odwiedzenia sąsiedniego miasta.

Apteka Centrum Strzegom - Strzegom
Sailing Team
1/5

Nie pozdrawiam tej wrednej długich czarnych włosach z założonymi rękoma farmaceutki. Kobieto odrobinę empatii!

Apteka Centrum Strzegom - Strzegom
Ewelina Malinowska
5/5

Bardzo dobra apteka , bardzo miła obsługa pań, bardzo konkurencyjne ceny.

Apteka Centrum Strzegom - Strzegom
Łukasz
5/5

Super obsługa i kompetentna i fachowa pomoc.

Apteka Centrum Strzegom - Strzegom
Paweł Kowalski
4/5

Miła i fachowa obsługa. Polecam.

Apteka Centrum Strzegom - Strzegom
Klaudia Hurka
5/5

Polecam

Go up