Apteka Vitrum - Strzegom

Adres: al. Wojska Polskiego 80D, 58-150 Strzegom, Polska.
Telefon: 746323828.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC.
Opinie: Ta firma ma 18 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Apteka Vitrum

Apteka Vitrum to miejsce, które oferuje szeroki wybór produktów farmaceutycznych oraz usługi związane z opieką zdrowotną. Znajduje się pod adresem al. Wojska Polskiego 80D, 58-150 Strzegom, Polska. Sklep jest łatwo dostępny, a na miejscu dostępny jest również parking dla osób na wózkach, co sprawia, że zakupy są wygodne dla wszystkich klientów. Klienci mogą skontaktować się z apteką pod numerem telefonu 746323828.

Apteka Vitrum specjalizuje się w szerokim asortymencie produktów farmaceutycznych, zapewniając klientom dostęp do leków oraz innych artykułów zdrowotnych. Dodatkowo, apteka oferuje usługi dostawy, co może być szczególnie przydatne dla osób, które nie mogą osobiście odwiedzić sklepu.

Przy wejściu do apteki znajduje się udogodnienie dla osób na wózkach, co świadczy o dbałości o komfort wszystkich klientów. Ponadto, akceptowane są różne formy płatności, w tym karty debetowe, karty kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC, co sprawia, że proces zakupowy jest prosty i wygodny.

Apteka Vitrum posiada również średnią ocenę 3.3/5 na Google My Business, co potwierdza zadowolenie klientów z oferowanych usług. Firma zdobyła już 18 recenzji, co daje pewność jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących kompleksowej opieki farmaceutycznej i wysokiej jakości produktów zdrowotnych, Apteka Vitrum jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie można uzyskać więcej informacji i skontaktować się z apteką w razie potrzeby.

Recenzje dla Apteka Vitrum

Apteka Vitrum - Strzegom
Piotr Maszewski
1/5

Sam zakup leku bez problemu.Ale kultura a właściwie to jej brak jest na bardzo niskim poziomie.Szanowni zajęci sobą sprzedawcy taki zwrot grzecznościowy jak dzień dobry i do widzenia,chyba można z siebie wydusić.Nie oczekuję kłaniania się w pas ale odpowiedzenie klientowi,który pierwszy się wita wypada jednak odpowiedzieć.Pan który mnie obsługiwał był tak mocno wkręcony w rozmowy z paniami że nie potrafił zapamiętać o co go poprosiłem.Ocena jeden to chyba jednak za dużo ale nie da się wystawić zera.

Apteka Vitrum - Strzegom
Bartosz Regiński
1/5

Tragedia! Ponad pół godziny bezskutecznego czekania pod apteką w czasie dyżuru nocnego i musiałem jechać do Świdnicy! Nie wiem, gdzie Pani się podziała ale jeśli potrzebowała zrobić zakupy w Biedronce to mogła spokojnie po pracy - dyżur apteki trwa do 22... Wspomnę, że to nie pierwszy raz, gdy pocałowałem klamkę w trakcie rzekomego dyżuru.

Apteka Vitrum - Strzegom
Aron Abel
1/5

Niestety kolejny raz Pani bardzo arogancka i nie jest to tylko moja opinia. Jeżeli jest nie szczęśliwa w pracy niech ja zmieni.

Apteka Vitrum - Strzegom
Agata Ekiert
5/5

Super apteka godna polecenia,dobrze zaopatrzona.

Apteka Vitrum - Strzegom
The Traveler
5/5

Very great service and kind employee's

Apteka Vitrum - Strzegom
Łukasz Bartnik
4/5

Fajnie bo czynna 7 dni w tyg, a często w niedzielę najbardziej jest coś potrzebne.

Apteka Vitrum - Strzegom
Katarzyna Dus
1/5

Nie polecam... Pani na siłę próbowała wcisnąć mi recz, której nie chciałam. Prosiłam o zamówienie maści Pani doradziła mi żebym sobie poszukała w internecie. Arogancka Pani z wymalowanymi ustami klient ewidentnie przeszkadza.

Apteka Vitrum - Strzegom
karolina czarnynoga
1/5

Trafilam w aplikacji (kto ma lek)na apteke z informacja ze jest otwarta niestety okazala sie zamknieta. Na drzwiach apteki rowniez jest informacja ze dzis jest czynna...

Go up